ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Krosh
#69155
Дата: 22.07.17
Маршрут: Ж-Городське-Коростишів-Левків-Ж
Дистанція: 100+
Асфальт/грунт: 40/60
Темп: жваво-екскурсійний
Тривалість: 8-9годин
Збір(час, місце): 09:00, Глобал Макдональдс.
Старт: 09:10
З собою: вода, світло, ремнабор ,запасна камера, перекус, гроші.
Організатор: KroshMan
Зв'язок: 0973358871

Трек: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=wvnxjlztvxefftkp

Покатенька з елементами екскурсії. За основу взято чудову, тогорішню велоекскурсію від Павла Мокрицького "Корос-краєм", але адаптовану під просто покатеньку з максимально грунтовими дорогами. Їдем бадьоро, зупинки не тривалі, перекусить-пофоткать, бо багато часу займе огляд цікавинок, а їх вистачає:
Етноцентр «Поліська хата»
Городище Трипільської культури на горі Мала
Літописне городище Городськ на Червоній Горі
Чернеча криничка
Екопоселення «Козацький Кіш» з підвісним містком
Монастир Св.Антонія, з підземною церквою. (для входу бажано мати штани)
Памятка природи «Високий камінь»
Панський хутір «Усадьба» з алеєю вікових ялин та стародавньою криничкою
Парк та залишки садиби Олізарів в м.Коростишів
По максимуму оминаєм асфальт, тому пейзажі і види навкруги гарантовано, а ще на маршруті чотири кар'єрні озера з чистенькою водою. Берем купатєльниє труси! :swimming: Найближчий пристойний магазин буде тільки в Коростишеві, тому розраховуєм їжу, хоча різного роду пєченьки-батончики можна купить будь-де.
Leppe це подобається
Аватар користувача
By Krosh
#69158
Можна і раніше, але хочеться що б поїхало більше народу, Житомир і так дуже пасивний, коли стосується таких покатушок. А 7 ранку, автоматом відсіє процент бажаючих, не всі готові у вихідний підніматися в шість :-?
Аватар користувача
By Krosh
#69171
Доречі. Захист від ультрафіолету, завтра не завадить, крем або закрита одежа. У брехунів (сіноптікав), знов сім п'ятниць. За одну ніч, # з дощу і +22, стало сонячно і +28
#69185
Как я сказал, если начало не очень ( :D 30 секундный дождик и один прокольчик), то дальше все ОК. Погода супер. Село супер. И красная инопланетянка на красной горе, тоже супер. Правда после купания я откололся надо было приспать жену. Всем спасибо за компанию. :so_happy: Несколько общих фото и трек.
https://photos.app.goo.gl/uEmKlMg340i89Y3T2
https://drive.google.com/open?id=0B-9sh ... G9XeXI3QWM
Аватар користувача
By Krosh
#69191
Ні Валєра, почались невдачки трохи раніше. Стаканчик кави на бруківці пам'ятаєш? :D А потім дощик, а потім прокол. Зате далі, все дійсно, було просто чудово. А погодка просто шик!

Нарешті зібрались проїхатись, одним з найулюбленіших своїх маршрутів. Основна ціль і екватор покатеньки, це звичайно с.Городське. Багата історія в поєднанні з красивою природою і незвичним ландшафтом, роблять його дуже привабливим місцем. А тим більше що і самі селяни, зрозуміли важливість розвитку туризму у себе, а деякі вже непогано на цьому заробляють. При нас, група каталися по селу на возі, гарно пообідали в Поліській хаті, а потім поїхали на екскурсію, от і рахуйте. А в інших селах, руйнують самі, навіть те що мають. Прикро.
Доречі, в Поліську хату ми збиралися зазирнуть тільки подивитись-пофоткать, але хіба від пані Інни можна піти голодним... Обід був царським. Після такого хіба їхать ті підйоми? Під дерево, в затінок, і спать ;)
Крім Городського, на маршруті ще купа цікавого і зокрема чотири кар'єри з чистенькою водою, можна купатися хоч у всіх, якщо час дозволяє (ми вибрали останній). Як для літньої покатеньки, думаю важлива деталь. А ще, нарахували сім джерел, так що від спраги не засохне ніхто. Найсмачніша вода в "Європейському", як на мене.
Загалом, 120км шикарних грунтів, сільських доріг, лісових стежок, з невеликою кількістю асфальту, плюс рельєф! Байдужим не залишиться ніхто. Кому до вподоби швидкі грунти, ще й не без сенсу-однозначно до вживання!
А я дякую всім учасникам за чудову компанію. В жовтні хочу повторити.

Ну і хфоточкі звичайно. Дивіться, заздріть і приєднуйтесь, літо скоро скінчиться :-P
https://photos.app.goo.gl/ruOCDqeG87tEheL63
jazzec, RoSSRS це подобається
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!