ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Krosh
#68027
ABBC3_RIDE
Дата:15-16.10.16
Маршрут:Фастів-Біла Церква-Букі-Фастів
Дистанція:170км. за два дні
Асфальт/грунт:50/50
Тривалість:два дні
Збір(час, місце): 07:15, 15.10.16 з/д вокзал, приміські каси
З собою:вода, світло, ремнабор, гроші, ПАСПОРТ!
Організатор:Krosh
Зв'язок через приват у вк: https://vk.com/kroshman30, або в темі.
Додаткова інформація: ночівля цивільна, готель аба квартира
Туди: дизелем з Житомира 15.10.16 відправлення в 7:38. Назад: дизелем з Фастова 16.10.16, відправлення в 20:05 ____________ Ночівля скоріше за все квартира подобово, ціни коливаються від 200 до 400грн. тому чим більше народу тим дешевше буде, по цій же причині умовна реєстрація учасників буде до 13.10.16 12:00, для того щоб реально оцінювати склад і щоб я мав час знайти підходяще житло (щоб ще й з велосипедами взяли). Тому відповіді: можливо, хочу але не знаю, скажу в пятницю і таке ін. не приймаються! Якщо їдете відписуєтесь в темі або в приват у вк. Харчування: сніданок першого дня кожен бере з дому,далі перкуси. Ввечері скуповуємось в супермаркеті на вечерю і сніданок другого дня, ну і потім знов перекуси. Магазинів по треку вистачає. Маршрут особисто мною не катаний, тому можливі пригоди (тупняки :D ). Перший день: 85км. Другий день: 83км. Основна ціль покатухи-дендропарк "Олександрія" і дендропарк в Буках, але цім все не обмежиться, на маршруті купа цікавого: європейське село Ковалівка, п'ятикілометрова коса, зелений тунель, Білоцерківський кар'єр, проїдемся вздовж Росі, ну і звичайно подивимось саме місто вдень і в вечірніх вогнях (не знаю як вставлять фоткі, тому повірте на слово-там класно). При зміні погоди на дощ покатуха переноситься на наступні вихідні. ПРИЄДНУЙТЕСЬ, не сидіть вдома! :ura:
Востаннє редагувалось 27 жовтня 2016, 17:38 користувачем Krosh, всього редагувалось 2 разів.
Kit, Тарас це подобається
Аватар користувача
By Krosh
#68033
Паспорт потрібен для можливого заселення в готель, ну і взагалі на всякий випадок, посвідчення особи зайвим не буде. А в Ковалівку потрібна віза, дають на кордоні селища, одноденну... за сало ;)

Отправлено спустя 59 минут 1 секунду:
Тарас, давай з нами, я думаю тобі і без сала дадуть.
#68036
Я в запасі на цю осінь по дорозі на снарязі
#68039
Погода не однозначна, постійно моніторю шість сайтів, але тенденція до покращення. Дуже не хочеться переносити тому як цими вихідними і буде, як раз,та сама золота осінь, яку я так хотів спіймати саме в Олександрії. Потім вітер і дощ можуть позбавити нас цього шансу аж на рік :( .Тому якщо не напрогнозують суцільної зливи-відміни не буде. Можливе скорочення маршруту, будемо виходити з ситуації. Нагадую про необхідність умовної реєстрації! Потрібно точно знати скільки народу буде.
#68041
Склад групи визначився, а от прогнози погоди не втішні. Все йде до того, що прийдеться переносити, але там далі погода ще гірша. В п'ятницю зранку остаточний моніторинг і прийняття рішення.

Отправлено спустя 8 минут 37 секунд:
Розглядаю варіант одноденної поїздки, тільки до Білої Церкви. Мінусом є те, що на огляд парку залишиться не більше трьох годин і кілометраж під сотню. Вже і на це згоден, хоч би один вихідний без дощу був
#68043
Viktor Tselinko писав:у парк "Олександрія" можуть не пустить з лісапетами (!) тіпу прикол такий місцевий -лісапетісти заважають відпочівати, аде у сапому парку діє "прокат" ))))
і ще там є чудова дірка в заборі через яку можно потрапити до парку без зайвих проблем
Кінець розмови в чаті
Krosh це подобається
#68044
Літом, в 2015 році, я заїжджав на територія парку "Олександрія" офіційно, зі сторони бульвару. Для годиться заплатив гривень 10 на розвиток парку і поїхав насолоджуватись природою парку. Є там і дірки в заборі, збоку "Гайка".
На ровері, не поспішаючи, можна доїхати з Житомира до "Олександрії" за 6 годин. Це з урахуванням 40 хвилин на перерву в покатушці з обідом.
Krosh це подобається
#68045
Ну що, погода не на нашому боці, всі як один прогнозують затяжні дощі, тільки рп5 змінив гнів на милість і на неділю відминив дощ, намокнути при такій температурі, не дуже приємна перспектива, тому ПЕРЕНОС на 15-16.10.16. Склад групи поки не змінний, але умовна реєстрація подовжена :ura:, до наступного четверга. Погоду на ті вихідні поки пророчать суху, але температура 5-7 градусів :-?
#68055
Думаю погода вже не зміниться, холодно, але головне - сухо. Добавив цікавинок в трек, аби тільки часу на все вистачило, темніє дуже рано тому не забуваєм світло. Квартиру підшукую, варіантів купа але на одну ніч зараз ще не хочуть бронювати, чекають клієнтів на більш довгий термін, завтра вже з ними можна буде говорити.
#68063
Квартира заброньована, (це був ще той квест :shock: , свято, ціни в гору, усьо зайнято, мінімум 2дні і тд). Розкатка ( http://vk.com/wall-100645539_286 ) пройшла успішно, погода супер. Завтра в 7:15 у групи перша розвага: "вибори у шаленних бабок місце у вагоні!", тому приїзджаєм вчасно, спочатку грузимся а потім купуєм білети. Не забуваєм світло і гарний настрій.
Усі інші чекають фотки і тихо заздрять :-P
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!