ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By mersedes913
#59437
Пишу на форумі у звязку з наступними причинами. В вересні минулого року потрапив у ДТП, приїхали працівники, ДАІ склали протокол і після декілька годинного оформлення паперів я був нарешті ввільний. Наступні декілька днів відчував себе не найкращим чином і тому мені чеснокажучи було не до того як розвиваються події відносно ДТП, плюс до всьго я був впевнений у своїй правоті, адже водій Ford Transit рухався на червоне світло на і наздогнав мене на пішохідному переході.... ВІдтак я "накрутив" себе відносно своєї правоти і не хвилювався відносно даної пригоди. Пройшло декілька місяців, ніяких тобі повісток до суду... ТИША... і тут декілька днів тому приходить сповіщення сплатити штраф в ДАІ та папери згідно з якими я винен у скоєному ДТП та повинен сплатити НЕ МАЛУ СУМУ страховії компанії.
Можливо у когось були подібні випадки, що робити, куди звертатись???
Аватар користувача
By mersedes913
#59452
Згідно з рішенням судуя винен і повинен сплатити приблизно стільки скільки коштує мій вел за новим курсом долара навіть більше...найбільш цікавим в даній справі є те, що мене не повідомили про дату судового засідання...
#59509
mersedes913 писав:водій Ford Transit рухався на червоне світло на і наздогнав мене на пішохідному переході...
так на пешеходном вел был в руах?
Аватар користувача
By Perya
#60269
На привеликий жаль я не догледів цієї теми. Я теж бував у ДТП, але після підіймався з дороги, на свій телефон фотографував стан справ, брав телефони світків та дочекавшись швидкої допомоги і представників мусарні, їхав на повний медичний огляд. Останній раз, за три години, я став власником напівкарбонового шосеру з паспортом та поверненням мені постраждалього шосеру. В такій справі кувати залізо було потрібно, коли воно було гаряче. "Є херош мусора, а є пагані мусора. Хероші в гарних гробах, а пагані в паганих." І тут вони себе показали пагано. :mad:
Аватар користувача
By kos_strw
#60272
Поворот... Вася панк юрист, инспайр тоже
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!