ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By krecc
#56533
roadrunner писав:
krecc писав:ти про шо?
krecc » 28 июл 2014, 17:10
Нафіг, зав'язую з веліками!
Ти бухаєш, а я курю!))
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#56864
були з 3DSchuminator, в Субботу, закупили ліків від простуди на 450 грн! зараз потрібне розселення бо пришли дощі та холод, Прохання до всіх, в кого є вільне житло: квартира, дім, кімната, і є можливість безкоштовно прийняти людей, не залишатись байдужими.
За довідкам можна звертатися до мене !
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#56867
Сум-біда... і де ж це житло взяти. А що там зараз, є хоч на перший час якесь утеплення? Ковдри, тепла одежа тощо?
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#56868
сьогодні трохи буде. але сам розумієш, якщо в будинку +12, то хоч 100500 ковдр натягни, а ніс мерзне і дихаєш холодним повітрям...

Добавлено спустя 2 минуты 4 секунды:
ANTOSHKIN писав: і є можливість безкоштовно прийняти людей, не залишатись байдужими.
є навіть ті, хто готовий платити за житло, з тих переселенців, хто знайшов роботу. просто не по тим розцінкам, які мутять наші квартирні бариги. якось так.

Добавлено спустя 4 минуты 6 секунд:
ставити електричні обігрівачі там змоги немає, проводка доісторична
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#56938
чуваки, допоможіть хтось сьогодні завезти деякі дитячі речі та іграшки в табір для біженців в зарічани. вони чекають, а я сам все не потягну!
виявилося, що там в лісі мерзнуть навіть діти до 1 р. просять завести наявні речі як найскоріше
Аватар користувача
By krecc
#56944
3DSchuminator писав:чуваки, допоможіть хтось сьогодні завезти деякі дитячі речі та іграшки в табір для біженців в зарічани. вони чекають, а я сам все не потягну!
виявилося, що там в лісі мерзнуть навіть діти до 1 р. просять завести наявні речі як найскоріше
В приват!
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#56950
дякую усім, хто відгукнувся, тут або телефоном, так вийшло сьогодні, що потрібно було або їхати от прямо зараз, або взагалі не їхати. Іра просила все ж приїхати, бо дітям по 2 місяці, мерзнуть сильно. Я все ж таки потім знайшов можливість, просто небуло вже часу писати. Наступного разу поїду в суботу, люди передали грошей, ще своїх докладу, треба буде закупити ліки, якісь смачні ніштяки і відвезти. Іра складе список і завтра зателефонує. Якщо хтось ще має теплі речі (дитячі і для дорослих) - пишіть, а може маєте бажання разом катнути туди, відписуйтесь. От сьогодні, наприклад, приїхала сім'я з двома дітьми з Донецька в одних футболках, шортах і тапках. Речей з собою взяти багато можливості не було, драпали як могли, в донецьку +30, у нас +15...
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#56951
з Житлом реально проблема, люди чисто психологічно не Хочуть ділитися, сьогодні мав розмову з людиною в якої пустує Житло- це байдужість та якась ненависть ! продовжую пошуки...
Аватар користувача
By krecc
#56956
ANTOSHKIN писав:з Житлом реально
проблема, люди чисто психологічно не Хочуть ділитися, сьогодні мав
розмову з людиною в якої пустує Житло- це байдужість та якась ненависть !
продовжую пошуки...
або вони просто знають шо це за люди такі. Я знайомий з такими, і в свою хату не пустив би!
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#56957
krecc, це не ті люди трохи. ці всі з церкви якоїсь там я хз, різдва здається, всі набожні і няшки
Аватар користувача
By krecc
#56958
3DSchuminator писав:krecc,
це не ті люди трохи. ці всі з церкви якоїсь там я хз, різдва здається,
всі набожні і няшки
я розумію що люди різні. Але справа в тому що на перший погляд вони всі нормальні. Тут тра бути уважним.
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#56960
да я розумію позицію двох сторін, і переконати одну заради іншої, дуже важко- знайти компроміс, але як сказав 3DSchuminator, це всі Набожні люди з першого погляду всі виховані та ввічливі .
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#56989
3DSchuminator, держите меня в курсе, не каждый день открываю форум почитать и далеко не все темы, хотя эту стараюсь просматривать. Скину телефон в ЛС
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#57002
снова внезапно и неожиданно, по другому (заранее) не получается, в связи с занятостью. короче едем сегодня в лагерь, в 18:30 - 18:45 жду на михайловской всех желающих присоеденится. Аня передала мне список необходимых лекарств, купим то, на что денег хватит
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#57005
Катнули с Антошкином и Серегой Снумом, купили лекарств и печенек. Хорошие новости, с завтрашнего дня всех начинают расселять по отелям и каким-то турбазам (или хз шо оно, но с отоплением). Всем спасибо, всем привет от Ани.
Аватар користувача
By krecc
#57007
Унікальна країна!)
З.І. Тільки що дізнався шо у моєму словнику т9 є абревіатура УПА!))
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#57080
в кого є можливість. то потрібне
взуття 40-43 розміру, чоловіче закрите !
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#57081
и бадминтон :)

Добавлено спустя 23 секунды:
детей реально нечем занять
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#57085
Буду дома — подивлюсь. Здається щось було не ношене, якщо не віддали дітям друзів родини...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!