ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
#68284
4 грудня 2016 року в приміщенні обласної бібліотеки ім. О. Ольжича відбулися урочисті заходи, присвячені 123 річниці створення першого спортивного товариства велосипедистів Житомира і Волині.
Любителі велоспорту змогли подивитися цікаву історичну експозицію з історії становлення обласного велоспорту, велотуризму, велоруху взагалі. Святкування знаменної дати висвітлювали представники телекомпаній «СК-1», «Союз-ТВ», журналісти обласних газет.
В актовому залі на присутніх чекали виступи юних артистів–вихованців Селянщинського спортивного ліцею. Діти представили глядачам цікаву концертну програму – українські і патріотичні пісні, хореографічні композиції.
Глядачі гаряче аплодували кожному виступу, підтримуючи спів чи танці.
Присутніх привітали зі святом голова ВФСТ «Колос» О.Ф. Сташенко, голова спілки ветеранів спорту Житомирщини Г.П. Грибан, начальник відділу спору міськради В.А. Малюта, дослідник спорту О.С. Кухарський.
Від міськради були нагороджені тренери – М.Г. Столяр і Н.Л. Бігун, спортсмени велосипедисти (призери і чемпіони України) – Пастух Діана, Веселовська Лілія, Свінціцька Ксенія, Ященко Тетяна, Троп Петро і чемпіон області з велокросу Чмель Владислав.
Голова ВФСТ «Колос» О.Ф. Сташенко нагородив грамотою В.Е. Матковського за плідну співпрацю і розвиток велотуризму в області.
Від спілки ветеранів спорту пам’ятні грамоти були вручені тренерам А.М. Тарабукіну, Ю.П. Малецькому, Є. Дубовицькому, М.Г. Столяру, велосипедистам – ветеранам О. Гурбі, Ю.В. Толмачовій, Ю.П. Янчикову, М.Г. Тропу, В.Е. Матковському.
Потім присутнім були показані слайди і відеофільми про розвиток велотуризму у Селянщинському спортивному ліцеї. Про подорожі юних мандрівників цікаво розповіла керівник гуртка С.А. Прохорчук.
Окремо нагороджувалися переможці велозмагань з техніки велоїзди «Перший крок до Олімпу» і маутенбайку.
Головний суддя і організатор В.Є. Матковський відзначив призами і нагородами чемпіонів вікових груп – Свінціцьку Ксенію і Умінського Яна, Пастух Діану і Євдокимова Андрія, Ященко Наталію і Білоцького Івана, Умінську Тетяну і Чмеля Владислава.
Заохочувальними призами були відзначені призери: Ященко Тетяна, Хомич Ілля і Шабранський Артур. Спеціальні призи отримали організатори велотуризму:
Мельник Любов Валеріївна (Озерне)
Прохорчук Світлана Анатоліївна (Селянщина)
Традиційно отримали нагороди наймолодший учасник – Янчук Артем Олегович і найстарший – Янчиков Юрій Петрович.
За щиру любов до велоспорту отримав святкову нагороду Умінський Даніїл, який нині став школярем і почав займатися тріатлоном.
За допомогу у висвітлені змагань «Перший крок до Олімпу» і відданість велотуризму був нагороджений Артем Ігорович Возний.
Таким чином, велосезон 2016 року був відзначений і завершений.
Будемо сподіватись, що сезон 2017 року стане не менш успішним, як і нинішній.

Слава Україні!

В.Е. Матковський
ZiM, Kit, DIESEL це подобається
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!