ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#62247
было просто бомбово))) толпа огромная, знакомиться трудно получалось, но все впереди))) очень атмосферно :* я была только на старте в силу работы, но оооочень много позитивчика. НОЧЬ рулит!
#62249
А следующая покатушка уже 10 числа)) ждем подробностей от организатора)
#62251
На будущее при таком количестве участников неплохо было организаторам устроить перед выездом небольшой инструктаж по поводу правил передвижения колонны по дорогам (не ехать на красный свет, держаться обочины, не выезжать на левую полосу (тем более на одном заднем колесе) и т.д. и т.п. Это важно, потому как это во-первых - безопасность участников, во-вторых - имидж велосипедистов (надеюсь никто не хочет, чтобы нас считали беспредельщиками и дорожными хулиганами). Понимаю, что за всеми усмотреть сложно, но хотя бы попытаться объяснить народу, что так делать не стоит - нужно.
talon, Горбатый це подобається
#62254
Що сподобалось: розвіявся після незапланованого робочого дня, релаксово катнув в немаленькому такому натовпі, нічна прохолода за містом, зорачки на небі.

Не сподобалось: алкобайкери і тютюнозалежні, проїзд на червоне світло, по зустрічній смузі. Загалом, організацію треба підтягувати, якщо є мета таку кількість учасників щоразу організовувати. Ще не розумію, як на нічну покатушку можна їхати без світла - таких, мабуть, половина була, "нічних примар".
#62257
vvtz писав:не розумію, як на нічну покатушку можна їхати без світла - таких, мабуть, половина була, "нічних примар"
с ними постепенно произойдет естественный отбор, жаль водителям сесть прийдется из-за таких даунов если их вусмерть посбивают.
#62259
цього разу у мене не зрослось...
але: моргайлики на вел - обов'язково, я б ще додав пару світловідбиваючих жилетів на колону..в голову і в хвіст...
Горбатый писав:Тёма ? ахахах
він показує приклад як організатор?

я б запропонував вибрати сталі дні на тижні, час та місце збору для таких покатух(закріпити, щоб всі знали)
#62263
Від цієї покатушки, на жаль, більше негативу ніж позитиву. Особисте моє враження, як водія авто - повний безлад і суцільне порушення правил. Особливий привіт "Тьомє",на темному ровері в темному одязі і з сівшою батарейкою в задньому фонарі, але в лівій смузі і на задньому колесі. Також "дєвоньке" у всьому темному,без толкового світла і теж постійно в лівій смузі. Користь від цієї покатушки одна - показати як НЕ потрібно їздити,особливо вночі.
max це подобається
#62272
ABBC3_RIDE
Дата: 9.06.2015
Маршрут:Зображення
Дистанція: 24 км
Асфальт/грунт: Асфальт 100%
Темп: средний прогулочный
Тривалість: 2-2,5 часа
Збір(час, місце): 22:00, Михайловская, Французская Сдоба
Старт: 22:15
З собою:вода, світло, ремнабор
Організатор: Шавловский Сергей
Зв'язок:
http://vk.com/szawlowskij
Додаткова інформація: В этот раз уделим особое внимание соблюдению ПДД. На первой покатушке с этим было почти отлично. На второй - ужасно. Не знаю, с чем это связано. Толпа и стадный инстинкт? Хотите нарушать, тогда организовывайте себе отдельно.
Трек:
Звіт:
Фото/Відео:
#62274
переніс сюди...оскільки це будуть (так хочеться) регулярні нічні міські покатушки, пропоную постити їх в одну тему

ще декілька зауважень по оформленню(на майбутнє): маршрут краще описати словесно( Перемоги - пр.Миру-Ватутіна-Щорса...), а трек вже намалювати, наприклад, на тому ж http://www.gpsies.com , тоді можна буде завантажити його в телефон чи в інший девайс... вказати телефон орга...

можу виділити під "нічні" декілька світловідбиваючих жилетів головному оргу, на місці вже комусь адекватному видавати в голову і в кінець колони...
#62278
Не переживайте, был на киевских найтрайдах, где количество учасников 100-200.
Там тоже далеко не с первого раза все организовались.
Суммарной 100% дисциплины не достичь, все равно будут дол-бы, которые и в 10 раз будут нарушать, не знаю как это объяснить...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!