ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By jazzec
#62198
Svitlyachok писав:якби запитали хто чим може допомогти і в кого які ідеї - то назбирали б охочих
Свєта, запитували і не раз...і ковдру на себе ніхто не тягне, бо від неї лише один головний біль...
от з Роверквестом же ж вийшло?..
і " не вперше" виникає така ситуація - порад, ідей багато, а втілювати нема кому...
Аватар користувача
By Svitlyachok
#62200
jazzec, пора звикнути, що люди ліниві істоти)) готова взяти роль госпожі і всіх з ідеями спонукати пліткою до роботи)

Відправлено через 10 хвилини :
Перечитала трохи форум, і цього року ви запитували тільки про допомогу фінансово і на конкурсах.. та і по ваших відео, повідомленнях і готових флаєрах було видно, що ми вам зайві.. Можливо не цього ви добивалися, але таке враження ви залишаєте... нажаль, не тільки в такого троля, як я
Аватар користувача
By jazzec
#62201
Svitlyachok писав:пора звикнути, що люди ліниві істоти
і про те ж!
Svitlyachok писав:цього року ви запитували тільки про допомогу фінансово і на конкурсах
бо ні на що інше ми вже не розраховуюєм...хочу тут помилятися...
Svitlyachok писав:готова взяти роль госпожі і всіх з ідеями спонукати пліткою до роботи)
впєрьод і с пєснєй!

я, як і інші "орги" , аж ніяк не хочу бути по інший бік барикад, бо ВЕЛОДЕНЬ - спільне свято велосипедистів і зробити його суперовим можуть тільки велосипедисти, разом
Аватар користувача
By Svitlyachok
#62203
значить треба вже зараз нотувати всі ідеї до велодня та інших свят
#62299
«Фігурка» на майдані

30 травня 2015 року велосипедисти Житомирської області святкували всеукраїнський Велодень. Після традиційного велопробігу по місту прихильники екотранспорту приїхали на майдан С.П.Корольова, де частина з них прийняла участь у тренуванні і змаганнях з техніки велоїзди. Крім постійних учасників, більшість яких є віртуозами у велокеруванні, були й новачки, які спочатку невпевнено, а трохи згодом вже успішно проходили смугу перешкод на дистанції.
Зареєструвалося 40, а змагалося лише 32 учасника. Дехто після тренування вирішив «утриматися» від виступу, а даремно – майстерність приходить лише після повторних спроб. Особисто мене знову порадувала техніка їзди Миколи Бігули. Враження таке, що він і велосипед є одним цілим. Він був відмічений спеціальним призом за найкращу техніку серед молодших. Окремі призи «За волю до перемоги» вручалися представницею житомирської партії «Свобода» Юлією Шевчук. Роман «Холодний яр» вибороли Веселовська Лілія та Олексюк Олександр.
Основний принцип даних змагань («Перший крок до Олімпу») був дотриманий участю новачків, які спромоглися за короткий проміжок часу значно підвищити уміння керувати велосипедом.
Наймолодшим учасником визнаний Микола Бігула, найстаршим Валерій Радушинський.

Технічні результати

мол. юнаки (до 15 р.)
1.Бігула Дмитро – 0.50.29
2.Годун Денис – 0.55.81
3.Беспрозванний Денис – 0.57.94

мол. дівчата (до 15 р.)
1.Пастух Діана – 0.57.63
2.Веселовська Лілія – 1.03.34
3.Ященко Тетяна – 1.07.06

юнаки, юніори (15-18 р.)
1.Рисіч Ярослав – 0.50.68
2.Божетарник Артем – 0.50.78
3.Євдокимов Андрій – 0.56.56

юніорки (15-18 р.)
1.Тарнавська Руслана – 1.28.69

чоловіки 18 р. і старші
1.Чмель Владислав – 0.46.31
2.Олексюк Олександр – 0.52.44
3.Подорожний Василь – 0.54.06
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!