ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By krecc
#62151
_rоadrunner писав: Где выступление представителя горадминистрации о развитии и перспективах велоинфраструктуры в городе?
Да, где? в анонсе было¡
Аватар користувача
By formazon
#62152
ANTOSHKIN, я уже писал как это можно попробовать сделать непосредственно. Но Шуми мне ответил, что если он захочет орать "Хутин пуйло" - то будет орать, и никто его не сможет заставить замолчать.
Косвенно - как вариант сократить длинную и скучную колонну.
zebra, ТК Поліське Джерело це подобається
Аватар користувача
By jazzec
#62153
ідей багато класних, і серед ваших пропозицій є чимало класних... і є що покращувати і кількісно і якісно...
тільки от реалізовувати це все практично нема кому...реально цей велодень готували 3,5 чоловіки, +2-3 окремо готували Роверквест...те що було під силу і на скільки вистачило часу - зробили...
ВСЕ! на цьому бажаючі підготувати, намалювати, відібрати матеріал, зверстати, надрукувати, провести якийсь задрипаний "конкурс-шмонкурс", майстер-клас чи виступ... потратити свій час, сили... закінчуються...

і це вже пєчальна тенденція минулих років...
гарний, різнобарвний і цікавий Велодень можна зробити тільки разом, а так...

ВСІ ХОЧУТЬ ЗРЄЛІЩ, АЛЕ БАЖАЮЧИХ ОРГАНІЗУВАТИ ЇХ НЕМА!

в порівняння, чи в противагу, приведу Дивогонку, яка проводилася нами тижнем раніше...було багато "помічників", тому все і пройшло круто!
By zebra
#62154
могу пробовать подключаться к подготовке велособытий, правда в меру своих сил(((

организаторам респект!!!
избавиться от кричальщиков на самом деле будет трудно, слишком много людей(((((
Аватар користувача
By jazzec
#62155
коли на форумі створюється тема про захід(Велодень, Дивогонка чи змаганка якась), у ній завжди є заклик до допомоги - люди або відзиваються або ні, або допомагаєш або ні... всі дорослі люди, у кожного свої принципи, приорітети, проблеми і мета... ніхто нікого просити не буде...легше тоді декілька ночей недоспати, якщо бракує лише часу...
By zebra
#62158
ANTOSHKIN писав:люди я думаю, что результат нашего Велодня- это результат вашего безразличия к нему (А).
Велосипедистов стало больше, а активистов как не было так и нет. Почему так?
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#62159
я к примеру не вижу закономерности, того что активистов должно быть Больше,
Увы этот вопрос не ко мне !
By ldrab
#62161
В следующем году все изменится. Ор и кол-во матов будет зависеть от уровня культуры участников. Вот уважаемый дело предложил. И будет не вело день, а велофестиваль.
_rоadrunner писав:конкусы-шмонкурсы... Где спортивная составляющая? Людям нужен образец для подражания, народ любит героев! Где урочисте нагородження переможців змагань по велоспорту? Где мастер класс от лучших велогонщиков области и ведущих тренеров? Где презентации и отчёты о велопоходах? Где выступление представителя горадминистрации о развитии и перспективах велоинфраструктуры в городе?
Сам себе велодень...
И можно было бы разбавить все тем, что на карнавале в Рио.
Аватар користувача
By vvtz
#62162
jazzec, плюсую.

Це добре, що є конструктивні відгуки та пропозиції, все це береться на замітку. Але це все не реалізується, якщо немає ресурсів на те, людських ресурсів насамперед. Джазік вірно написав: як ми тішилися з того, що в помагайлики Дивогонки записалася купа людей, приїхало ледь не зо два десятки помічників, і все вдалося дуже злагоджено провести.

І який же облом нас чекав із Велоднем... Коли я кинув пост про потребу людей для проведення конкурсів, відгукнувся лиш один Krecc. Зате на попиз... пофлудить одразу ж люди знайшлись, там щось про "дрифт" почали базікати. Власне, завдяки Krecc'у і провели цей "новий" для нас конкурс "Зітри покришку". Людям, до речі, сподобалось, інтерес був.

А от драг нема кому було проводити. Довелося Джазіку кидати муз. пульт і бігти проводити драг. В цей же час "на п'ять" хвилин зник ведучий, якого протягом пів години заміняв Антоха. Тут хтось питав "а де презентація велоконцепції, яку обіцяли". Велоконцепцію довелося взагалі відкласти на місяць, як раз із-за нестачі ресурсів. Якщо на проведення конкурсів зголосилося аж 1 (один) людей, то вже об'являти про те, що нам треба по велоконцепції 15 людей на будній день на підрахунок велосипедистів на дорогах ми якось вже і не думали.

Ну то таке, то вже деталі. Загальна картина така: ніхто не хоче впрягатися. Зайняти позицію "ви мені зробіть, а як не зробите, то я наступного разу не приїду" - це да, це легко.

Поки що занотовуємо цікаві пропозиції, які тут вже прозвучали, і думаємо над "зміною формату". Точніше, над "який формат обрати при умові, що ніхто не допоможе". Десь так. Хтось якось жартома сказав, що наступного разу просто зберем людей на Соборному, зробимо загальну фотку і на тому все, от і весь Велодень. Норм формат, чо. Але це поки що жартома. Поки що ;)
_rоadrunner писав:конкусы-шмонкурсы... Где спортивная составляющая? Людям нужен образец для подражания, народ любит героев! Где урочисте нагородження переможців змагань по велоспорту? Где мастер класс от лучших велогонщиков области и ведущих тренеров? Где презентации и отчёты о велопоходах? Где выступление представителя горадминистрации о развитии и перспективах велоинфраструктуры в городе?
Ось яскрава ілюстрація. "Гдє?" питає чувак. І що я маю відповісти? Береш, і організовуєш все, про що написав. Тоді і будеш знати "гдє". Велодень, до речі, не спортивний захід.
SAN це подобається
#62164
>Велодень, до речі, не спортивний захід
стопіццот.Велодень -взагалі не захід, по великому рахунку. Тобто -ідея свій потенціял не зреалізовує, в реальності, щорік. І залишається тільки свято - для дітей і підкомп`ютерного велопланктону.
Аватар користувача
By formazon
#62165
Тогда, думаю, на следующий год можно реализовать то кол-во фич, на которое наберется людей, чтоб их реализовать.
#62166
vvtz писав:Коли я кинув пост про потребу людей для проведення конкурсів, відгукнувся лиш один Krecc
ппц. Ось і жорстока правда -цим веложителям потрібні лише власне "Йа". Щодо віддачі себе чуть назовні - маємо ось це. Власне..я цим українським індивідуалізмом (як складовою макропсихології етносу) давно вже крокую , в своїх убогих одиночних звитяжках ( до дітей на ПВД з`їздить, жменю шкварєшніков причепить). По пальцям і поіменно назву -хто на це здатен. Інших..."кабы я была царевной" (с) - я б по розподєлєнію етапом в тематичні концтабори -стране халявная єнергия нужна....пущай там крутят.

Отправлено спустя 2 минуты :
formazon писав:ANTOSHKIN, я уже писал как это можно попробовать сделать непосредственно. Но Шуми мне ответил,
Косвенно - как вариант сократить длинную и скучную колонну.
і бєздарную.....велонепотріб. Як саме -я написав вище.
Аватар користувача
By _rоadrunner
#62167
vvtz писав:Велодень, до речі, не спортивний захід.
Однако 90% людей приехали на него на спортивных велосипедах...
Аватар користувача
By vvtz
#62168
formazon писав:Тогда, думаю, на следующий год можно реализовать то кол-во фич, на которое наберется людей, чтоб их реализовать.
Власне, так і робили цього разу. В планах-то було трохи більше, а вже дивились, на що реально вистачає ресурсів і викреслювали лишнє. Та й навіть і так люди трохи підводили.
#62174
vvtz писав:Велодень, до речі, не спортивний захід.
вааще не интересно смотреть на спортсменов. И не уверен, что будет интересно большинству. Учитывая как "круто" развит и освещается в медиа наш велоспорт, вот это вот награждение никогму не известных чуваков никому не понятно за что... в этом вся проблема. Ну сами себе это представьте.
_rоadrunner писав:Однако 90% людей приехали на него на спортивных велосипедах...
у нас пол страны ездит на более-менее спортивных машинах, ну по крайней мере позволяющих неплохо себя чувствовать на гоночной трассе... и шо? Это вовсе не показатель.
ldrab писав:что на карнавале в Рио
не Рио и не карнавал, а всего лишь развлекуха для толпы. В который раз обращаю внимание на этот клип:
https://www.youtube.com/watch?v=xhEWnEPEZgk
снято на велодне в Ровном, на сколько я помню. У нас в Житомире нет группы От Винта, но есть же другие. Можно в следующий раз попробовать пригласить их на площадь полабать, вместо той аллеи позора Дебоя на мехалке. Парочку затейников в костюмах панды/тигра/медведя/микимауса и... и все. Праздник удался, рецепт прост.

to jazzec: я все понимаю про то, что не хватает людей и человекочасов для организации, потому не высказываю никаких претензий организаторам, только идеи, которые, возможно, будут взяты на вооружение в следующий раз, при наличии вышеуказанных ресурсов. на дывогонку нам с любимой удалось попасть, а на велодень я до последнего не был уверен что вообще вырвусь. Причины - суббота, занятость. Мой брат пол года ждал этот велодень и не смог на него попасть, так как в субботу многие ВУЗы еще учатся. Это тоже надо будет учитывать в следующий раз. Наверняка многие не смогли прийти по этой причине.
talon це подобається
Аватар користувача
By Svitlyachok
#62194
3DSchuminator писав:5. Акция "настрой мне байк"
Підтримую, в мене теж майнула така думка
_rоadrunner писав:Сам себе велодень...
Таки да, не вистачало і якого виступу від адміністрації, і якогось движу на сцені..
vvtz писав:Коли я кинув пост про потребу людей для проведення конкурсів
Отож бо і воно, що ви тихенько зібралися втрьох, вирішили що буде, а потім шукали допомогу на конкурси, які ви ж самі і затвердили. Нашу думку ніхто не запитував, і це вже не вперше форум перетворюється в тусу однієї людини. А якби запитали хто чим може допомогти і в кого які ідеї - то назбирали б охочих. Я вже висловлювала свою думку оргам, що людям скучно, вони приїзжають після велопробігу містом - а там скукота... Навіть ті фотки і конкурси особливо ніхто не рекламував в мікрофон... Ви вже визначтесь, хочете тихо по домашньому чи зробити це свято таким, щоб люди з нетерпінням чекали наступного.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!