ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By LoL
#58953
Сьогодні в ночі(24.01.15),в секції біля моєї квартири,зрізавши замок вкрали Ghost SE 1800 2012 року,район Малікова.
Серійний номер на фото.Що робити в такому випадку ? Чи є сенс писати заяву в міліцію? 0979700549,буду вдячний за будь-яку інфу.
DSC_0683.JPG
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 24 січня 2015, 14:07 користувачем LoL, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By jazzec
#58954
я б заяву написав
розпитай сусідів по під'їзду/будинку ...може хтось щось бачив...
сюди додай фото самого велосипеда
Аватар користувача
By LoL
#58955
jazzec писав:я б заяву написав
розпитай сусідів по під'їзду/будинку ...може хтось щось бачив...
сюди додай фото самого велосипеда
Фото є тільки в перевернутому стані,друге фото з інету(для представлення)Ніхто нічого не чув,там де стояв вел є трохи машинного масла,вони чомусь його використали.Доречі,я твій сусід Джазз,з 41 будинку,ти випадково не знаєш де відділ нашого дільничного ?

Отправлено спустя 1 минуту 39 секунд:
Зображення
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
By jazzec
#58956
я бачу, що сусід...
масло, можливо з гідроножиць...
на Лесі Українки(навпроти поліклінки)
Аватар користувача
By LoL
#58966
вже написав,я теж на них не надіюся,але зі мною була людина(в міліції),в я якої в листопаді вкрали вел,і знайшли,везіння.
Аватар користувача
By sanyafestchenko
#59611
В мене також вкрали з секції 25.02.15 близько 19.30 район БОС(військове училище) велосипед Apollo Slant :cry: :cry:
$_86.JPG
може хтось десь бачив його в місті буду вдячний за будь-яку інфу мій номер 0982409112 Саня
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
By LoL
#59634
почитай "харьков турист",там є розділ вкрадених велів по Україні,один навіть статистику приводив,що більше 1,5 тис в рік крадуть,з платних стоянок під камерами навіть.Поки що ні одного не знайшли,можливо наркоша по дурості спихне на ринок а так шукай вітра в полі.
By max
#59636
LoL писав:Сьогодні в ночі(24.01.15),в секції біля моєї квартири,зрізавши замок вкрали Ghost SE 1800 2012 року,район Малікова.
Серійний номер на фото.Що робити в такому випадку ? Чи є сенс писати заяву в міліцію? 0979700549,буду вдячний за будь-яку інфу.
А чем вел был пристегнут?

P.S.
Две недели назад у коллеги по работе тоже вел увели с площадки на 4 этаже ...
Аватар користувача
By krecc
#59641
Free-ART писав:звиздец... нада в Голландии жить...там велики бери не хочу...быдлонарод (я о ворюгах)
"Мы выживали как могли!"
By max
#59667
В данных случаях поздно пить "Боржоми", но может кого заинтересует из тех кто вынужден держать вел на улице(на площадках).

http://www.banggood.com/Wholesale-6mm-M ... 25612.html
(и аналог по дешевле http://www.banggood.com/6mm-Motorcycle- ... 16875.html)
Пользуюсь данным сабжем уже больше года(вешаю на диск внутрь заднего треугольника, снять не выйдет, увести вел по тихому тоже не выйдет), "Крону" в нем не менял до сих пор, вел стоял и на морозах и под дождями.
Из плюсов орет хорошо (>115 dB), из минусов вес - порядка 300-400 гр.
Есть конечно не Китай такие сигналки, но цена от 100 у.е. (и выше, к примеру http://www.xenasecurity.com/)
Аватар користувача
By formazon
#59672
max, штука хорошая, если оставлять байк в пределах видимости\слышимости.
Если уйти подальше, можно не услышать, как байк с сиреной погрузят в газельку и увезут.
By max
#59674
так я ж и указал что речь идет о внутренних дворах(без собаки)) и площадках многоэтажек, все последние известные кражи были совершены по сути из под носа у хозяев.
Безопасности много не бывает, я вот задумался о цепном замке уже давно)
тяжелый зараза, но по крайней мере в людных местах ... с гидроножницами или обычными(с размахом ручек в 1 м остаться незамеченым сложно), а кусачками цепь можно только поцарапать)
Из параноидального - установка на вел GPS-сигналки, стоимость 30 - 50 у.е., но ее еще хорошо спрятать надо ...
Аватар користувача
By Free-ART
#59681
max писав:Из параноидального - установка на вел GPS-сигналки, стоимость 30 - 50 у.е., но ее еще хорошо спрятать надо ...
идея не нова но имеет право на жизнь..хотя есть недостаток - неточное определение координат...например вел сперли и поставили в гараж в гаражном кооперативе...без ментов не обойтись...сам же не полезешь в закрытые гаражи...
By max
#59951
Опубликую тут, так как вроде в тему.

На выходных собрал вот такой себе велозамочек.
Вопрос денег:
1. цепь, 6 мм - 60 грн/м, больше дороже
2. кожух, 20 грн/м, в его роли выступил плоский шланг.
3. замок, от 80 грн.
в сумме: 60+ 20+80 = 160 -200 грн

В итоге: замок сбить нельзя т.к. он не навешен, перекусить только мех ножницами, с размахом плечей в 1м, или гидравлический болторез - размер его от 0,5 м (эти инструменты в кармане не спрячешь). Вес конечно где-то в два раза больше замка на тросе, но дешевле чем
http://abus.com.ua/veloaksesuary/veloza ... Expedition.
Для перевозки можно соорудить аналог сего чехла для перевозки в "подстаканнике", http://www.abus.com/eng/Mobile-Security ... ag-ST-2012 :)

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Востаннє редагувалось 16 березня 2015, 13:03 користувачем max, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
By olexandr13
#59952
Саме так був пристегнутий мій Pride (замок з цепом з такою ж шириною і також в кожусі + велозамок тросовий) - перекусили за 10 сек.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!