ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Free-ART
#16249
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Все подъезды к озеру перекопали экскаватором. Вчера там наконец-то было малолюдно как в былые времена
это хорошо или плохо?

Добавлено (10 Авг 2010, 14:51)
---------------------------------------------
Quote (kos_strw)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">А смысл?машины не подъедут и все.мусора станет еще больше, т. к. приезжая на пикник туда пакеты дотащат, а обратно мусор впадло.если на машинах не все оттуда забирали, то ща еще меньше будут.народ такой свинский.
проблема в другом--в культуре людей... а не в машине
Аватар користувача
By alma
#16262
Кван, а де саме поперекопували, біля самого озера, біля лісу, чи взагалі всю дорогу перерили? Я от думаю, чи можна лишити авто перед перекопаним і сходити скупатися, чи вже зразу їхати на велосипеді?

Цікаво, це зі спекою повязано - щоб шашлики не жарили - чи це озеро вже заграбастали в оренду? Взагалі-то останній варіант, згідно з українським законодавством неможливий, бо оренуд можна взяти лише водойми до 3 га.
Аватар користувача
By INSPIRE
#16263
Quote (kos_strw)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">народ такой свинский
Голубые озёра - наверное самое грязное водохранилище в округах Житомира. Это трындец, наблюдать картину, когда дети играют возле гор мусора, а взрослые после отдыха или пьянки выкидывают пакеты с мусором (один раз даже подожгли после себя кучу мусора) и садяться на машину и уезжают. Несколько раз я и другие отдыхающие пытались возмущаться, но тяжело разговаривать с пьяным закугученым быдлом. Вот такой у нас народ свинский и дыбильный.
ПыСы. Извените за не литературные обороты - крик души.
Аватар користувача
By Kvan
#16265
Quote (alma)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">де саме поперекопували
Въезды на дорогу которая идет вдоль озера. К краям подъехать можно.
Думаю по пожарной безопасности. Но в любом случае Quote (alma)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">чи вже зразу їхати на велосипеді правильно
Аватар користувача
By alma
#16266
Дякую, Kvan,
поїду в четвер на веліку, подивлюся, що там коїться.

До речі, те, що вода стала не такою чистою, скоріше повязано з температурою, а не діяльністю людей.. вона зацвітає, озеро не встигає очищуватися. Всі водорості під водою вкриті нальотом бруду. Раніше так не було, хоча відпочивальників було не менше.
Якщо є настрій, то забираю найближчу купу чужого сміття і вивожу. Повбивала б тих засранців, які смітять.
Аватар користувача
By INSPIRE
#16269
Quote (alma)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">а де саме поперекопували, біля самого озера, біля лісу, чи взагалі всю дорогу перерили?
Ездил на машине почти вокруг всего озера. Даже где перерыто - можно найти свежий объезд. Так что, удачи!
#16284
Quote (INSPIRE)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Голубые озёра - наверное самое грязное водохранилище в округах Житомира. Несколько раз я и другие отдыхающие пытались возмущаться, но тяжело разговаривать с пьяным закугученым быдлом. Вот такой у нас народ свинский и дыбильный.
порівняно з кар'єрами, наприклад, то там чистіше

Quote (INSPIRE)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Несколько раз я и другие отдыхающие пытались возмущаться, но тяжело разговаривать с пьяным закугученым быдлом. Вот такой у нас народ свинский и дыбильный.
згоден!

хоча не всі такі. ну ми ж з вами нормальні
Аватар користувача
By alma
#16331
Зїздила сьогодні на велосипеді, вдруге за літо)
Вїзди перериті, але є обїзди. Людей набагато менше. В обід була я і два автомобілі з того боку, де найбільше всі тусуються. Якийсь ланос побоявся долати обїзд, автівка лишилася біля викопаної ескалатором ями. Згодом через той обїзд приїхала червона пожежно-рятувальна машина. Пожежники пильно за нами поспостерігали, подивилися в якому стані їх рови, вириті на дорозі, і поїхали. Зрозуміло, що багать ніхто не палив і шашликів не смажив. У мене виникли серйозні підозри, що завтра обїзди знову будуть перекопані.

Результат пожежно-рятувальних заходів не забарився) Вода чиста і прозора, водорості не вкриті мулом. Риби і мальків - тьма. А пройшо всього кілька днів. Як швидко відновлюєтсья водна екосистема. Тож, все, що не робиться - на краще))

Більше велосипедом не поїду. Навіть якщо там все перериють, лишатиму авто на полі і йтиму пішки до озера. І не тому, що спека, навантаження і т.п. А тому, що їздити вздовж наших завантажених трас - це гра в російську рулетку. Сьогоді мене ледве фура не задавила. Врятувала моя швидка реакція. От він їде до 100 км. там, де дорога до мосту звужується і немає узбіччя, і не гальмує навіть. І плювати йому на те, що попереду їде велосипедист і дітися мені фізично нікуди.
Аватар користувача
By INSPIRE
#16341
Quote (alma)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Навіть якщо там все перериють, лишатиму авто на полі і йтиму пішки до озера.
Мой маршрут для авто. Если ехать в конец В.Кошарищ, напротив новой заправки есть поворот налево в сторону асфальтного завода. По асфальтированной дороге до леса, и поворот налево, ещё 100 метров и ты на месте. Хорошее место среди соснового леса, только немного засрано. Машину ставишь за 10 метров от места отдыха. Попробуй так.
Аватар користувача
By lakmus
#16345
Quote (INSPIRE)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Хорошее место среди соснового леса, только немного засрано.

Прикольно звучит: хорошее место... только немного засрано...

Кстати, это ты по ночам по городу катаешься на велосипеде?
Аватар користувача
By INSPIRE
#16347
Quote (lakmus)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">хорошее место... только немного засрано...
Ну, как есть. Из песни слов не выкинешь.

Quote (lakmus)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Кстати, это ты по ночам по городу катаешься на велосипеде?
Может и я. Вчера с товарищем ездили в 21:00 в Заричаны через парк, возвращался около часа ночи по Киевской.
Аватар користувача
By alma
#16376
Quote (INSPIRE)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Если ехать в конец В.Кошарищ

Точно, я про цей напрямок просто забула)) Навіть була там одного разу... Але, може, і не знадобиться. Сьогодні моя бібіка дуже успішно пройшла обїзд. До речі, не всі седани наважуються через нього їхати. Або виганяють з авто всіх пасажирів))
Отже, проблему знято..
Аватар користувача
By Mart
#16435
Что-то дедукция мне подсказывает, что вторая группа вернулась Королевским мостом, так сказать... 20 минут зверел возле Киевского - никого.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!