ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
By Почемучка
#55211
jazzec писав:Зображення
скоро фото в сєті...
Ух, утро удалось....
Антожа после субчегггаааааааааа, был в ударе)))))))))))))
Аватар користувача
By batman
#55212
3DSchuminator писав:
напомнилоВідобразити
Зображення
Не, ну реально похоже
Аватар користувача
By jazzec
#55213
ну нікак не похоже!
Тоха відкрив чакри і наповнюється енергією матінки природи!
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55215
jazzec писав:Тоха відкрив чакри і наповнюється енергією матінки природи!
тоді такВідобразити
Зображення
By Почемучка
#55217
3DSchuminator писав:
jazzec писав:Тоха відкрив чакри і наповнюється енергією матінки природи!
тоді такВідобразити
Зображення
Не порть картину!!!!!!!!!!!
СПС!!!!!!!!!!!!!
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55219
а то что?????????????????????
пжлст!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар користувача
By batman
#55220
3DSchuminator писав:
jazzec писав:Тоха відкрив чакри і наповнюється енергією матінки природи!
тоді такВідобразити
Зображення
Опять похоже :rofl:
Аватар користувача
By vvtz
#55224
jazzec писав:Зображення
скоро фото в сєті...
Да это ж... слендер...
OH SHI~Відобразити
Зображення
Аватар користувача
By jazzec
#55282
На старті з невеликими змінами складу зібралося 15 чоловік
Зображення
Перший день пройшов у дорозі полями, селами, щільними грунтами, місцями зибучими пісками, тривалими ділянками бруківки...
Сонечко світило і додавало настрою. Їхалось в загальному нормально, не дивлячись на велику кількість учасників "рейду"... Деяким ця відстань далася важче, чи то в силу слабкої велопідготовки чи в силу перегруза баулів, рюкзаків...
До Радомишля дісталися без проблем, не враховуючи мого проколу заднього колеса ще на виїзді з міста...а ще баул в одного з учасників дав слабину і трохи "розійшовся" - врятували резинки з крючками, якими закріпіли і підсилили його...
а ще Крек врятував маленьке кошеня, забравши його з лісу і закинувши в найближче село

Місце ночівлі було вибране за декілька км перед Радомишлем, неподалік джерела, в сосновому лісі на березі р.Мика...тут і ягідок лісових поїли...
Група захвата мєтнулася в супермаркет за продуктами і вечір пройшов у приємній компанії біля багаття з сосіджами і розмовами, жартами...
Комусь не дуже хтілося спати і трохи заважав іншим... хтось замерз без спальників...

Ранок розпочався раніше ніж планувалося...
сонце пробивється через стовбури сосен і плутається в траві, павутинні...над річкою пливе туман...гарне місце...
Зображення
Зображення
Зображення
Ранковий чай, неквапливі збори...у нас ще весь день попереду!
Тоха з Крекером енергійно виконують вправи ранкової гімнастики і додають усім бадьорості і настрою!
ЗображенняЗображення
Десь біля 10-ї ми в Замку Радомисль. Ділимось на дві команди: одна йде на екскурсію, а інша йде відпочивати/купатися на річку поруч. Склалося так, що в Радимишлі до нас приєднався ще один учасник з Житомира, а закинули його на авто і ми з радістю використали нагоду скинути баласт рюкзаків і баулів у зворотній транспорт...

Замок Радомисль...гарний і привітний...демонстрація виготовлення паперу старовинним способом...цікава змістовна екскурсія...
Зображення
Зображення
Взагалі "замок" вразив своєю витриманою стилістикою, різнобарв'ям експонатів ікон...
Зображення
Зображення
Зображення

Сонце палило зверху і ми теж були не проти зкупнутися перед дорогою...там же ми зустріли місцевого колегу-велосипедиста Миколу Ляпунова, який відомий своїм бамбуковим велосипедом і ми з радістю прийняли запрошення ознайомитися з цим "чудом літакобудування" на власні очі...
Зображення
приємна велородина, повний двір велосипедів різного рангу і призначення...
Зображення
фото на згадку і далі у путь!

Трохи бруківки, асфальту, піску і укатаної грунтівки полями і ми в С.Городське, де нас чекало відвідування Культурно-мистецького центру "Поліська хата", Червоної гори, монастиря ... і обід!
Поліська хатаВідобразити
Це відреставрована хатина XIX ст., інтер’єр якої відновлено максимально до відповідного періоду її побудови. Зібрані предмети старовини: рушники, скатертини. посуд, меблі тощо, створюють атмосферу музею у центрі. Будівля хати збудована з дерева зрубним способом, покрита солом’яним дахом. Архітектурний тип житла — трикамерний: комора + сіни + хата, що разом з прибудованим хлівом становить однорядну забудову (погонного типу) — «довгу хату», характерну будівлям кінця XIX ст. У сінній частині житла виділено невелику кімнату «степку», яка слугувала місцем зберігання продуктів харчування. В ній розміщено невеликий кам’яний льох. Ліворуч від сіней — комора без вікон з дерев’яною підлогою. У житловій кімнаті чотири вікна, діючі
піч та грубка, глиняна підлога. Інтер’єр хатини відновлено максимально до реального періоду її побудови. Предмети старовини: рушники, скатертини, посуд, меблі тощо допомагають створити атмосферу музею у реставрованій будівлі. Поруч з хатою збудовано невеликий хлів, покритий очеретом.
У музеї організовуються ярмарки, фольклорні театралізовані народні свята, вечорниці, фестивалі, тематичні конференції, виставки майстрів народної творчості, художні виставки, пленери, презентації, семінари. «Поліська хата» - один із найкращих центрів сільського етнотуризму на Житомирщині.
Зображення
Зображення
Господиня хати з радістю зустріла нас і одразу вразила своєю щирістю і відкритістю...
Тут ми зустріли ще банду велосипедистів з Києва з прапором "велотур" приємні роб'ята...
Коротенький екскурс в історію хати, її долі...а далі смачнючий обід, якого вже не могла дочекатися голодна велобанда...
Українські страви: канапки з льоном, борщ, картопля, узвар, обід в тіні навісу на свіжому повітрі на лавах за столом, застеленими лляними скатернинами зглиняного посуду дерев'яними ложками...
Зображення

Далі ми поблукали довгими вуличками м.Городське, що звиваються вздовж Тетерева в пошуках таємничого джерела під могутнім дубом та Червоної гори - пам'ятки трипільсьої культури, звідки відкриваються чудові краєвиди на береги Тетерева і саме село...
Зображення
Зображення
Зображення
трипільскі поселення у С.ГородськеВідобразити
Поселення виникло у IV ст. до нашої ери. Назва села «Городське» походить з давнини, з епохи Трипілля. Поселення трипільців обгороджувались земляними валами і стовбурами дерев, закопаних одне біля одного висотою 3-5 метрів. На території села є три городища: одне - на «Червоній горі» - найбагатше за речовими знахідками, площею біля двох гектарів. На південь від «Червоної гори», через глибокий яр, - «Мала гора» протяжністю з заходу на схід майже 600 метрів. Обидва ці городища з південної, західної та північної сторін обриваються крутими, приблизно 50-метровими валами. Третє городище - «Дитинець» - фортеця часів бронзового і залізного віку, поселення Трипільської ери. З північної сторони «Дитинця» зберігся вал висотою біля п’яти метрів.
Всі три городища на території села Городське є пам’ятками археології та культури і занесені до Реєстру пам’яток археології і мистецтва.
Так і не знайшовши втаємниченого джерела, ми перескочили на інший бік Тетерева, де у сосновому лісі причаївся незвичний чоловічий монастир
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
монастирВідобразити
У 2000 році поблизу села створено Свято-Духівський чоловічий монастир УПЦ Київського патріархату. В монастирі є великі святині — мощі святих: Пантелеймона Цілителя, Ніни, Варвари, які духовно підтримують людей. Начеб то історія створення цього монастиря така:серед лісу владика Житомирський і Овруцький Ізяслав потрапив в аварію. «Жигулі» — вщент. Життя йому врятував великий камінь, який лежав на роздоріжжі. Саме цей дивовижний порятунок наштовхнув його на думку започаткувати серед лісу монастир. Цю точку зору цілком поділяє й місцевий архимандрит Антоній. «Я довго шукав для монастиря тихе місце, де сама природа промовляла б про благодать Божу. І Господь сам вказав нам на нього» - каже він. – «А решту завдяки вірі Божій ми збудували власноруч». На березі озера, серед соснового бору постали … невеличка церковця, трапезна, келії ченців та господарські приміщення. Усього близько десятка дерев'яних споруд.
На території монастиря побудовано меморіальний комплекс «Українська голгофа», присвячений жертвам геноциду українського народу і репресіям проти православного духівництва.

після відвідин монастиря "група розвалилася" і далі все пішло "не так..."

описувати подробиці далі немає бажання, якщо коротко, то один учасник, нехтуючи, як мінімум, правилами поводження у колоні і зокрема на спусках, вилетів з мосту і отримав незначні подряпини, забої (слава Богу!) та пошкодив свого коня, а одна учасниця пізніше, намагаючись відповісти на мобільний, при падінні отримала вивих ліктя і зараз у гіпсу на 3 тижні...

і все одно я дякую всім учасникам ПВД та колегам з Коростишева за участь і окремо за моральну та технічну допомогу у подоланні кризових ситуацій...
Бережіть себе!


п.с.доречі, пізніше господиня "Поліської хати" телефоном розповіла, що той місток давно має "недобру славу": там неодноразово вже билися на машинах, а десь місяць тому велосипедистка у схожій ситуації отримала перелом хребта
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55284
jazzec писав:а ще Крек врятував маленьке кошеня, забравши його з лісу і закинувши в найближче село
+5 в карму
jazzec, дяка за звіт
By roadrunner
#55285
Спасибо за отчёт, интересно :so_happy:
Особенно этот момент:
серед лісу владика Житомирський і Овруцький Ізяслав потрапив в аварію. «Жигулі» — вщент. Життя йому врятував великий камінь, який лежав на роздоріжжі. Саме цей дивовижний порятунок наштовхнув його на думку започаткувати серед лісу монастир. Цю точку зору цілком поділяє й місцевий архимандрит Антоній. «Я довго шукав для монастиря тихе місце, де сама природа промовляла б про благодать Божу. І Господь сам вказав нам на нього» - каже він.
Это просто вынос мозга :-? :shock: :lol:
By Konstantin.Babintsev
#55286
камень как подушка безопасности? Челябинцы одобряют))
Аватар користувача
By krecc
#55287
krecc писав:багато людей, ризики збільшуються.
jazzec писав:Юра, твоюмать!!!
Лунало десь з лісу.. в той момент коли я намагався натягнути ланцюг. :stid: І це відразу як тіко ми виїхали з міста :lol:
Не ну немає дороги, немає і їзди :kazyavki: А ще я крепко невзлюбив баул, він мене обмежує :mad:
Потім я спелся з Анет, і вся група чекала нас двох. Просимо вибачення :oops:
Яскраво запамятався момент зупинки десь під Радомишлем, магазин, остання бутилка нормального пива.. ох як ми смакували його під рибку завчасно куплену Житомирі :) Відчули себе молодими і готовими до пригод :ua:
Зупинившись на ночліг біля якогось болота, був трохи розчарованим, а якже купання!? :o
Рванув з хлопаками в магаз. Вїхавши в місто було помічено активність люду при параде. Трохи далі на березі річки люди святкували день купала(як ми пізніше дізнались). От що сподобалось,- багато гарних людей, і я не помітив набуханого люду, огидної молоді з комплектом- пиво і цигарка.
Повернулись до лагерю і дізнались шо група людей(включаючи Анет) поїхала купатись, і тут я обурився, аж заматюкався :stid: Терпляче виставив палатку(дякую всім хто допомагав), і дочекався Анет, ми рванули на річку ще раз. А вона зовсім поряд, чекала нас, вона мене манила своєю прохолодною водичкою, котра не дасть розслабитись :so_happy: До того часу люд з берегу річки розійшовся і я знімав втому голяка :so_happy:
А далі сосіджі, вогнище котре ми палили до пізньої ночі не великою групою людей під вурчання jazzecа. :stid: :lol:
Ви уявляєте таку ситуацію, хоч і в коректній формі але забороняти вночі посидіти біля вогнища :stid: А яка була красота над головами в цей момент, дужжже довгі сосни і море зірок :ua:
Зранку сподобалась роса, прохолода і запах- свіжий і чистий. Потім руханка з Антоном дала потужній старт на день... але шось пішло не так і другий день мені мало чим запямятався, окрім ефектної черезрульки.
Всім дякую за приємну компанію і за фото!
Аватар користувача
By kuzart
#55288
krecc писав:А ще я крепко невзлюбив баул, він мене обмежує
я знаю хароший спосіб полюбити його взад: греби все своє лахміття у рюкзак, ще у Роми намет візьми - і гайда на море.
ноубаул - це варіант тіко у разі легкоходства а-ля Джерело. а це хвінанси. Джерело сам був по молодості таскав на собі рюкзак, в який його 2 штуки влізти могло. а так просто погугли, скіко тіко один намет лєгкоходний потяне...
Аватар користувача
By krecc
#55289
kuzart писав:
krecc писав:А ще я крепко невзлюбив баул, він мене обмежує
греби все своє лахміття
Я лахміття брать більше не буду :kazyavki:
Аватар користувача
By kuzart
#55291
krecc писав:Я лахміття брать більше не буду
це вже суперліга легкоходства, до якої навіть Джерело не дотягує.
By pazitiv
#55318
Дякую за звіт! :)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!