ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#54284
Изображение21.06(субота) планую катнути в Буки до ландшафтного парку, там і храмовий комплекс, і міні-зоопарк...
Декілька років тому вже був там, але захотілося знову відвідати ці гарні місця
ось як це було



Стартуємо дизелем в сторону Фастова до Корнина в 7:38 із залізничого вокзала
6492 щоденно Житомир – Фастів-1 – відправлення 07:38 - прибуття 09:06 - в дорозі 1:28
Далі своїм ходом порядка 40 км Відвідуємо парк, фотографуємо, фотографуємось, відпочиваємо, купаємось? обідаємо...часу багато...може ще шось відвідаємо, поки не нагуглив...
Назад повертаємося в Корнин і падаємо там на зворотню тягу о 20:44...аля і ми вдома
6493 щоденно Фастів-1 – Житомир - відправлення 20:44 -20:45 - прибуття 22:12 - в дорозі 1:27

З собою прекус, трохи грошей на дизель, морозиво...
Хто має бажання, час і натхнення зверху рєга
для зв'язку 0676881408
Аватар користувача
By batman
#54339
Жена спрашивает, что с темпом?
Аватар користувача
By drivepan
#54343
Класссс!!! Жаль что выходные заняты будут((((
Аватар користувача
By jazzec
#54344
batman писав:Жена спрашивает, что с темпом?
лосить не будемо, я теж з дружиною
Аватар користувача
By Тарас
#54345
Аби дачників в дизелі багато не було.
Аватар користувача
By jazzec
#54346
Тарас писав:Аби дачників в дизелі багато не було.
то їхня проблема
Аватар користувача
By Ksander2011
#54349
Насколько я понял. Будете в Корнине 9,00 и едем в Буки потом опять возврат в Корнин. Если получится присоединюсь к вам в Корнине в 9,00. С кем держать связь? Скиньте номер в личку. Точнее буду знать еду или нет около 22,00 как вернусь с Киева в Коростышев.
Аватар користувача
By Schema
#54363
Там красота, был в прошлом году!!! Если захотите посетить зоопарк и закрытую зону нужно будет еще пару грошенят на экскурсовода, без него туда не пустять ;) ;) ;) Жаль не смогу поехать, завтра занят :cry: :cry: :cry:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#54364
також поїду думаю шо кажись.
можливо ше пару людей із нашого...ммм...клуба
Аватар користувача
By jazzec
#54369
ТК Поліське Джерело писав:також поїду думаю шо кажись. можливо ше пару людей із нашого...ммм...клуба
Паша, тільки раді!!!

отже, для всіх, хто їде:
07:20 зустрічаємося на залізничному вокзалі, мій контакт, єслі шо 0676881408


у когось є якийсь довгий велозамок? там тре буде вєліки "притнути"...
Аватар користувача
By Mart
#54376
А ну його.. Їду! Розбудіть мене в 6.00 (рань то яка - осиковий копець :cofe: :otgalsya: :velo: )
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#54411
Пару слов в картінках.

Зоопарк я відвідав ше у нас на вокзалі..када Джаз із Ко не пускали з-за решіток до поїздів, отаке...потиснув їм руки...кинув трохи хліба...сів і поїхав :kazyavki:

Ажж..в поїзді до мене бабка із 6-тим розміром...впритик так "Ви тренер? Платіть за вєліки ваших спортсменів!!!" І таке пламня із рота на весь вагон. Це була мстя Антошкіна. Потім він приповз до мене із свого штрафного тамбура біля туалєта...і був прощений. :kazyavki: А якже ж його..не простіть.

Далі ще буде, читайте, ледарі !!! :oppa:

Приїхали-поїхали.

Шоп ніхто не повернувся назад -спочатку ДЖазєц вивіз нас асхвальтом подалі від вокзалу...і от тут-то :stid: :cool: Чи-то зірки спутніки в цей день його прєдали...чи то така форма празнуванія дня варенія...але 3 години ми прокладали нові дороги крізь поля і буєраки. Тепер я взнав як виглядає "трек" на мєсності, а не на карті :lol:
Місцями ми розповзались по пшеничці, кукурузкє, хащикам непроламним.
Тошка прокладає трек
ЗображенняЗображення

Періодично його настіга Усілітєль прокладатєля :D
ЗображенняЗображення

По одному випірнаємо із хащиків непроламних...
Кресс на 45град., обережно висовується в незнайому мєсность...а мало лі шо? :shock:
ЗображенняЗображення

Кажних 155метрів, Джазєц зв`язується із зіркамисупутниками ..але ті йому нічо не сообщають...і ми трачимо далі :stid: :cry:
ЗображенняЗображення

Коли до нашого терпця підбігає кінця :-| ми випада на 300-літню йолку, біля якої вказано шо це "Памнятка природи села" :viktory: ...але більшості фіолєтово -ібо поруч є магазин і в ньому холодні шняжки. Шо і требувалось доказать.
ЗображенняЗображення

Далі було більше горбів але й дороги більше. Марічці ака "Мурзик" видно стало скушно , і вона гєроічєскі погібла побігла , спасібо Крессу :aleyop:
ЗображенняЗображення

ДОїхали ми до цього капища в Буках. Плюхнулись рядом..як і полагаєцця -біля води.
Приносимо треби на капищі ( треби -це жертвенні дари у наших предків язичників...як правило -дєвствєнніци, овци і пр).
ЗображенняЗображення

Акцентірованний портрєт Марічки. Акцент на її шикарних патликах :oops:
ЗображенняЗображення

В Буках, Антошка зразу із трибуни дав всім знать, шо він явився. Народний Глашатай, мля ))))) :lol:
ЗображенняЗображення

Джазєц не відставав, відганяючи наречених із кадру..а чо вони мішаються отут? :aleyop: Ну і ті -покорялися волі Джа.
ЗображенняЗображення
______________
Таааааак.......без фото. :-? Так краще.
_________
Вид на дамбу в Буках із дамби :oops:
ЗображенняЗображення

Вид на Афродіту із фонтана
ЗображенняЗображення

В цей час, курсанти всяких іменитих фотошкол навіть не пригнувшись в лоб і в цвєте при свєтє дня робили свої Великі фотографії банального куска бронзи літца Афродіти. Не труЪ. Але поїзд їде.....туу-тууу.... :ugeek:
ЗображенняЗображення

Переміщаємось ближче до Антошки...який в цей час співа Марічці "Вийди коханая працею зморена хоч на хвилиночку в гай" і вже ажж повза на колінях :roll:
ЗображенняЗображення

Март: "ПТІЧКААА !!!" :shock: ....я чуть сам у фантан не випав..сховатись від нальота чи шо.... :stid:
ЗображенняЗображення

_______________________
Спускаємось у подзємєлья храму. Вони спонукають до уміротворённих слєзов істоченія :cry:
ЗображенняЗображення

Ну й тут Антошка з Бетменом зчіпились..прям як у кіно :kazyavki: ..Я сижу рядом жую попкорн... Зліва сидить той самий філософ Фалес...шо в давні часи впав сюди, када споглядав зірки. ОТ вам наука буде -не заглядайтесь на недосяжне :D
ЗображенняЗображення

День добіга кінця...попкорн давно як канув..а ці все про життя, про життя і Фалес наставив вухо і все тиче й тиче їм у якісь талмуди
Тут Бетман не витримав і каже Фалесу: "Слу ти, Скліфасовской :oppa: " ...ну і далі там.єлє ноги унесли :stid:
ЗображенняЗображення

_________________
Ірину Миколавну оставим в спокої...нєдосуг. По неї ще прийдуть, я знаю :oppa:
_________________

Далі вертаємось асфальтом, як ДЖазєц і обіцяв...правда спитать нема з кого..ібо той випереджаючи питання - випереджає нас...десь там...логічно :kazyavki:
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

і прочі там..в альбомі внизу по ссилці
______________________
Сто год назад я вже пргоїжджав це село - нічо не змінилось. Про цей магазин з ідіотською назвою "Хліб-олія" я писав тоді, в світках "Супермарафон "Лімар", када я за шлємаком в БЦ їздив... :stid:
ЗображенняЗображення


Один за одним відмовляють служити наші кінцівки...а Джазєц десь там..в бєгах. Всі добрались вчасно і даж встигли трошки "треб" намнять. І Джазєца привітать....а як його не привітать, када він осіянний таким теплим ласкавим промінням...і ажж світиться шо так шо зсередини. :hi2:
ЗображенняЗображення

Будьмо! :hi2: :ua:
ЗображенняЗображення

пс: Єслі я кого поіменно не згадав -то це тільки тому шо я не знав імен...і це правда :stid:
Всі убогі й сірі фото від мене в альбомі тут http://mokrizzonni.io.ua/album679119
Ля пароля: БК014йа

І ВЕЛИКЕ СПАСІБО ПАНЮ ЮРІЮ ака Yuri ЗА ПОДАРОВАНИЙ МЕНІ НА ВРЕМНЯ ФОТОАПАРАТ ПЄНТАКС ... да святіцца ім`я твоё :so_happy:
Аватар користувача
By batman
#54419
ТК Поліське Джерело, после прочтения вышенаписанного, полностью переосмыслил нашу покатушку. Во как оно оказывается...
By roadrunner
#54420
однако знатно вас фишаем потрепало :D
Аватар користувача
By jazzec
#54425
Паша, все було саме так як ти і описав!..

Ще на зал.вокзалі "начальніки на воротях" намагалися зіпсувати цей сонячний день...далі забиті дачниками тамбури вагонів...

але день Звєзди по імєні Солнце(літнього сонцестояння) не залишив їм шансів!
Сонце над головою, вітер у вухах, колоски пшениці між зірочками, трек навпростець пшеничними та кукурудзяними полями, чай з липи та м'яти, приємна компанія і ...дорога вдалечінь..!
Чого ще бажати?!
https://picasaweb.google.com/1184433241 ... 7072/AttKG
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#54426
batman - глупості кажете ;)
Для тих хто був звіти не нужні -достатньо було б віддать фото.
Написане є фантазією автора на реальних подіях, враховуючи загальний настрій..так скаать "температуру" поїздки в Буки він не може бути документальним описаловом. Він може нра або не нра. Це вже частності.
Якшо я когось зачепив -він може подати скаргу, зібрати тут підпис половини+1 учасників тої події і сєй сказ буде безо всяких обіняків видалено. Або, достатньо тільки одного голоса -Джазєца як організатора. Без проблем. ;)
roadrunner, там три лінзочки задіяно...но фішай да, сильно додає динаміки і пр.
Аватар користувача
By pys223
#54427
jazzec, очень классные фото (Кстати с наступившим Днем рождения ;)) !!! Жаль не вышло с вами поехать - простудился.
Аватар користувача
By batman
#54428
ТК Поліське Джерело писав:batman - глупості кажете ;)
Для тих хто був звіти не нужні -достатньо було б віддать фото.
Написане є фантазією автора на реальних подіях, враховуючи загальний настрій..так скаать "температуру" поїздки в Буки він не може бути документальним описаловом. Він може нра або не нра. Це вже частності.
Якшо я когось зачепив -він може подати скаргу, зібрати тут підпис половини+1 учасників тої події і сєй сказ буде безо всяких обіняків видалено. Або, достатньо тільки одного голоса -Джазєца як організатора. Без проблем. ;)
Паша, шо ты такое говоришь, как можно ТАКОЕ удалять? Я хотел сказать, что написанное тобой максимально точно отображает случившееся мероприятие.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#54430
мені побачилось народне недовольство..всобєнно те многоточіє в кінці ;)
Аватар користувача
By kuzart
#54433
яке недовольство? я, например, дуже удовлітворився, коли прочитав. є дух подорожі в розповіді. даж не їздив, а все відчув.
спасібо джерелу, що не полінувалося і надзюрчало майстерно для нас, далеких і убогих від цієї покатушки.
а адмінів - в топку! разудалялись тут...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!