ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#53095
Всем привет.

Ну вот тянет быть последовательным. Начав единожды предложенную тему, все порываюсь поделиться увиденным нашей командой. Отчего же этому году, даже при всех его ужасающих отличиях от лет прошлых, быть исключением? Напротив - хочется еще больше наслаждаться и упиваться красотой родного края. Впрочем... Говорити про рідний край треба й рідною мовою - то я вже перепрошую.
Сьогодні мова піде про нашу катушку 2-х недільної давнини. Взагалі, почавши свій велосезон цього року, ми з друзями вирішили для себе, що вкотре об'їзджати околиці Житомира... звичайно ж можна. І весь позитив, притаманний золотій колекції треків ШШ, і насолода, яку завжи вам надасть вічно актуальний полігон, просто позитив емоцій від відвідин любого відомого напрямку від Житомира - то без жодних сумнівів, але ж... Погодьтеся - побачити місцини ще не бачені, проїхатися стежками ще не їздженими - в тім точно є щось своє і то зовсім інше.
Ну от - ми і поїхали. Перша міні-експедиція сезона - то відвідини славетного місця на Новоград-Волинщині - всім відома "Гульська міна". Оповідка про неї - трохи згодом. А от другою тематичною велоподоріжжю було обійнято вже частину з іншого краю Житомирщини, а саме - цікава пам'ятка садово-паркового мистецтва, що належила в минулому родам Прушинських – Оржевських. Для допитливих - маленька істоорична довідка про згадуване місце: http://kolokray.com/uk/f/novaya-chertor ... vskih.html
Ну а далі що казати - краще дивитися, що я вам і пропоную. Скажу тільки, що погода тієї неділі була геть не травнева але отриманню задоволення від подорожі то аж ніяк не завадило.
І не забуваємо ставити розподільчу здатність в налаштуваннях ютубу на максимум - повірте - так смакує значно краще :)

https://www.youtube.com/watch?v=Ika33DpxLoE
Востаннє редагувалось 19 травня 2014, 23:21 користувачем Funtik, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By batman
#53097
Красота!
Аватар користувача
By adler
#53098
:so_happy: :ura:
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#53101
блин, я думал велик кто-то отдает... :mad:

Годный пост, респект
#53639
Всім - найщиріші вітання.
Власне, продовжимо. Цього разу пропоную вам перенестися по Житомирщині вже на частинки Андрушівщини. Чого саме туди? Загалом - мотивів два.

1. Красою природи у нас здивувати досить важко і все ж. Місця насправді дуже мальовничі.
2. Дуже цікавий історичний прошарок. Прошу переконатися самим: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0% ... 0%B8%D1%87 http://curiosita.info/?p=1
3. Так - таки є і третій мотив :) Івниця - село дідусів та бабусь моєї половинки. Так що - все склалося :)

https://www.youtube.com/watch?v=ORlgdJ5ILeY
Востаннє редагувалось 03 червня 2014, 01:12 користувачем Funtik, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By pys223
#53643
Природа у нас конечно красотища!!! Молодцы, за семейный велопробег респект!!!
Аватар користувача
By Funtik
#53684
Найщиріші вітання велоспільноті.

На минулих вихідних таки вдалося трохи катнути - і пішов під три чорти той дощ. Що з того вийшло і пропонується вашій увазі. Додам тільки, що то якась, так би мовити, проба пера саме в експрес-відео. Друзі давно просили спробувати щось в цьому напрямку. Ну от і спробували :) Все що ви побачите результат спільної роботи всього "Дрім Тіму" - Наталка знайшла в інтернеті трек, ми з Віктором трохи помісили багно, а ще саме він переконав мене зробити відео розміром саме в один музичний трек. Так і вчинили - півтори години напрацьованого матеріалу було віджато в сухому залишку всього до 3-х з чимось хвилин. І знаєте - нам таки накінець сподобалося :)

https://www.youtube.com/watch?v=0aS2mgUZopY
Востаннє редагувалось 03 червня 2014, 07:49 користувачем Funtik, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By talon
#53685
Классное видео и по длительности - то, что нужно.
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#53686
відео захоплююче та неймовірно гарне, а до речі де сам трек !? :?:
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#53687
Funtik, дякую, відео сподобалось
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#53689
гиги...речитатів-медитатів...я б назвав " Пливти в го...ні і любити поля заливні" :ua:
Смєлость вилазки в такую негоду на фонє ....ммм... "лиц необщем выраженьем" (с) взагалі без коментів :viktory:
Аватар користувача
By Funtik
#53700
ANTOSHKIN писав: ... а до речі де сам трек !? :?:
А таки так - перепрошую. Проанонсувати проаносував, а самого треку не додав. Виправляюся.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
By Тарас
#53723
Це ж скільки українського чорнозему можна вивезти на буржуйській техніці :shock:
Аватар користувача
By Funtik
#55023
Всім - щирі вітання.
olexandr13 - було дуже прикро читати вчорашню новину viewtopic.php?f=77&t=3300&p=55018#p55018. Звичайно ж, що хороших людей навкруги набагато більше ніж інших але як неприємно, що і є оті інші... А може все ще чудовим чином і вирішиться? Кажу як людина, в якої самої свого часу поцупили залізного друга, причому поцупили з надійного гаража. Тому, як не прикро це казати, але я цілком поділяю головну думку, висловлену по цьому лінку http://kotovski.net/vorovstvo-velosiped ... hhititsya/ - позбутися велосипеда, який залишили на вулиці без нагляду (як би ви його не замикнули) - то лише справа часу :(
Але ж і про можливе чудове повернення улюбленного коника я говорив не просто так. Той мій вел таки до мене повернувся. Товариш помітив в місті і негайно прийняв міри. Звичайно, то не дуже показний випадок але ж. Так що - не втрачаємо надії.
Ну а ще сьогодні маю на меті запропонувати чергове відео. Йдеться про сезон 2013, коли камера з'явилася, а от що, а головне - як, робити з накопиченим матеріалом - було зрозуміло не зовсім. От наразі і пробую систематизувати все з самого початку, а саме цікаве об'єднати в закінчені сюжети. У сьогоднішньому відео вам буде запропоновано: (правда, до сих пір так і не второпав, чи взагалі то так вже потрібно форуму. Спочатку був впевнений що так - популяризація велосипедного життя взагалі і краси рідного краю зокрема - хіба ж то не тема. Але зважаючи на обмаль відгуків... Звичайно, не в них щастя але ж... Менш за все хочется бути недоречно нав'язливим)
Так от. Відео охопило два різних дня, дві, зовсім різні, покатушки. Перша - спроба пройти по треку, складеному суто за допомогою карти. От вирішили пройти з Бондарців на Денеші, взяли карту і отримали трек. Далі завантажили його до гарміну і потулили. Все - з того часу так треки я більше не малюю :) Тільки супутникова карта, і тільки дороги які бачиш на власні очі, бачиш що вони реально є. А ще то було ну просто комарине лігво. І не просто лігво комарів Житомирщини - я так міркую - всієї неньки України:)
Інший день - приклад поєднання отримання максимум позитиву від спостерігання захоплюючої краси рідного краю та неймовірного задоволення від спостереження вже зовсім іншого. Одним словом - нам було дуже цікаво. Запрошую і вас.
https://www.youtube.com/watch?v=QW7rujksFvM
Востаннє редагувалось 06 липня 2014, 12:48 користувачем Funtik, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55029
Funtik писав: чи взагалі то так вже потрібно форуму. Спочатку був впевнений що так - популяризація велосипедного життя взагалі і краси рідного краю зокрема - хіба ж то не тема. Але зважаючи на обмаль відгуків... Звичайно, не в них щастя але ж... Менш за все хочется бути недоречно нав'язливим
вбий в собі оту дурну думку! Із задоволенням дивлюся, і думаю, що не один я, а відгуки - то таке. Я думаю, тут треба Джазєца посмикати, подумати, може зробимо на сайті відео розділ (ні, не оте шо там є у вигляді посилання на перелік тем). Не просто тему на форумі чи розділ з темами, а якусь таку шнягу, де тематично викладени відеороліки від користувачів на велотематику в форматі віде + короткий опис + камменти. З можливістю підписатися на оновлення розділу. Я думаю, що не тільки в тебе накопичилось трохи таких відосів. На мою думку такі тематичні відеокліпи мають значто більший вплив на потенційних велобайкерів, ніж усілякі статті з фоточками.

з.і. бабка в музеї явно з КГБ :)
Аватар користувача
By Funtik
#55036
3DSchuminator писав:... бабка в музеї явно з КГБ :)
Та бабка - то окрема тема:) Я таки трохи перед нею завинив - не без того. Тоді камера була в мене на шоломі. Для максимального подовження життя останнього на той день акумулятора я вимкнув всі зайві функції відображення її роботи - мигаючий ліхтарих індикації запису, контрольне табло, відтворення звукових сигналів перемикання режимів - по камері зовсім не видно викнена вона чи включена. А тут саме й ця жіночка-спостерігач: "У нас фото-відео запис категорично заборонені". От тоді і став у нагоді енергозберігаючий стан камери - я просто відповів їй: "Гаразд - не можна - так не можна - виключаю" і... включив камеру на запис. От вона весь час ходила за мною і думала - а чи не проводиться в цей самий час, боронь боже, заборонена нею віде-сесія? Саме це питання так яскраво і відобразилося в її погляді, на який ти і звернув увагу :)
By roadrunner
#55038
3DSchuminator писав:На мою думку такі тематичні відеокліпи мають значто більший вплив на потенційних велобайкерів, ніж усілякі статті з фоточками.
а мне больше нравятся отчёты с фоточками, чем длиннючие видео без сюжета и смысла ;)
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55041
roadrunner, бо ти не потенційний велобайкер, ти імпотенційний байкер що відбувся, а нам в сєкту треба нові адепти)))
By roadrunner
#55042
рано хоронишь, вот когда в шоссера эволюционирую, тогда можно :lol:
Кстати, я подсел на дальнобойные покатухи именно благодаря интересным отчётам бреветчиков
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!