ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By valerchik
#53640
люди жаловаться всегда будут, так между прочим, в походах тоже ноют, но тем не менее киев собрался все собрались, так что...
Аватар користувача
By jazzec
#53641
valerchik писав:люди жаловаться всегда будут
ото ж бо й воно...
valerchik писав:киев собрался
там не приїдь 2/3 все одно будуть тисячі велосипедистів, у нас було б чоловік 50...у нас приїзжає багато дітей, батьки з дітьми, підлітки...а так проїхались би ми с тобою утрьох по місту з опущеними головами...скороченим маршрутом...ні конкурсів, ні фотовиставки, ні конкурсу дитячого малюнка... і інших "вкусностєй"...призи, спонсори, реклама...

а де собсно РАДІСТЬ СВЯТА ВЕЛОДНЯ?

і зараз би тут писали "а чому не перенесли?"..."було б краще перенести!"...jazzeca ітіть на гілляку!

оргкомітет вирішив перенести, і особисто я переконаний, що для більшості так краще!

п.с.більше з цього приводу я не буду виправдовуватися і щось доказувати.
Аватар користувача
By pys223
#53642
jazzec писав: п.с.більше з цього приводу я не буду виправдовуватися і щось доказувати.
И не стоит, все правильно сделано, у нас в городе всех и так с толкача надо пихать, а если еще и погода плохая ..... И так понятно что организовав мероприятие - хочется собрать позитивные отзывы, а не мычанее недовольных. Лучше поддержите Джазика. Все будет хорошо!! :hi2:
Аватар користувача
By olexandr13
#53644
jazzec писав:для більшості так краще!
підтримую
Аватар користувача
By Аморфоз
#53646
pys223 писав:Лучше поддержите Джазика. Все будет хорошо!!
Підтримую!!!))))
Аватар користувача
By Diama
#53647
Погода підтвердила, що рішення було правильним. І Джаз молодець, бо рішення дійсно було непростим.
Аватар користувача
By quattrro
#53648
Взагалі не розумію, як можна писати критику, адресовану людині, яка чи не найбільше зусиль покладає в організацію даного заходу, та й в просування веложиття в нашому місті вцілому?
jazzec, все правильно зробив. І не тобі виправдовуватися. :hi2:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#53650
(влізу в чужий монастирець)
Оскільки Велодень це свято - то перенесення абсолютно виправдане... І не думаю шо Велодень можна розглядати в контексті "акції" для лікування сахарності (гіподинамії) нинішніх оцих.... людей.
Кассно Києва -їм відміняти шось на порядок важче ніж тут. Кассно Луцка -там через комарів їздити в дощ саме то...кассно Одесси -там через спеку дощовий пробіг це дань Господня..кассно....
:kazyavki:
Аватар користувача
By tolartem
#53672
Подивився я на прогноз погоди на цю цілу неділю. Да уж, не для велопокатушок і дощ на вихідні теж передають. Надіємось, що наші синоптики помиляються.
Аватар користувача
By dirtdisc
#53682
Руки прочь от кнопки "off" :ua:
Зображення
П.С. и по-меньше нойте!
Аватар користувача
By Саша
#53705
в субботу тридцатник жары в тени ... даже если дождь.. хотя его не будет, вы что сахарные.. все будет ништяк! :bayan:
Аватар користувача
By jazzec
#53706
та не буде дощу! вже домовились!
Аватар користувача
By loginza1037
#53745
Есть кто из двухколесных едущие из Киева рано утром ?) попасть на велодень в Киеве не вышло , а тут освободились выходные , решил сьездить в гости)))
Аватар користувача
By jazzec
#53746
loginza1037 писав:Есть кто из двухколесных едущие из Киева рано утром ?
тут навряд чи, це на київських форумах краще запитати...
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#53749
но встретить то можем ;)
Аватар користувача
By Dimas
#53855
:ua: Вимагаю більше ФОТО!!!! Завантажуйте на гугло-диск..

Добавлено спустя 2 минуты 9 секунд:
https://plus.google.com/photos/10784162 ... 8408905105 - Вже працює!
Аватар користувача
By tolartem
#53863
Організатори ви в змозі надавити на zhitomir.info для того, щоб переіменувати статтю про велопробіг? А то якось виходить, що ми зібрались, щоб покричати про Путіна, а не те щоб автомобілі і пішоходи почали звикати до нового активного транспорту.
http://www.zhitomir.info/news_135334.html
Аватар користувача
By Schema
#53865
Мне это тоже очень не понравилось! Такое впечатление что нас просто использовали...!!! Очень обидно ведь нашего согласия никто так и не спросил, а видео появилось буквально через час... Мы даже домой доехать не успели!! Мы как я понимаю совсем не собирались Велодень переносить в политическую площадь!!!
Востаннє редагувалось 07 червня 2014, 22:31 користувачем Schema, всього редагувалось 1 раз.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!