ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
By dok62
#52195
Привіт Житомир. Бучу і вас вразив "вірус" Рандоннерства. Тоді Вам до нас :ura:
http://velomax.com.ua/forum/index.php?showforum=34
Найближчий бревет 7 червня у Рівному. Якщо зацікавитесь будемо раді бачити! :hi2:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#52227
іскрєннє радий за Вас. Як же ж вас мну не хватало...років з...ще років з пару таво назад :-|
Ви главне....обережно в цих ...брєвєтах. І тада вас хватить..і може ми ще зробимо таки свій брєвєт...про шо давно вже планувалося..але ж не було для кого(((
Кассно тактики проходження -ніколи не розумів сумський варіянт...такий собі підвид "гімалайського стиля" ...але якшо про те поговорити..то точно не буквами...бо забагато й нудно.
:hi2:
пс: ваша активність в змаганках достойна поваги в общєм - на общєм фонє :kazyavki:
Аватар користувача
By krecc
#52232
ТК Поліське Джерело писав: пс: ваша активність в змаганках достойна поваги в общєм - на общєм фонє :kazyavki:
Це ти про кого?
А шо проблема 200км. проїхати!?
З.І. На тих схилах швидкість досягало 64км\г. :kazyavki:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#52234
200-ка має їхатись швидко не затягуючи...а от вже 300-400-500 тримати темп це сумнівна тактика. Я всєгда казав ( і тут) шо 200км може проїхати ЗА ПОПЕРЕДНЬОЇ НЕВЕЛИКОЇ ПІДГОТОВКИ люба здорова людина. Так шо ніяких проблем окрім лінощів трудящих не бачу. :kazyavki:
By roadrunner
#52245
авторитетные люди говорят, что 300-400-500 это уже нездоровое занятие, и я с ними согласен. Поэтому у меня лимит - 200 км :ugeek:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#52256
я з ними згоден :stid:
Аватар користувача
By krecc
#52422
batman писав:А чё не купить крепления для велов и не мучиться со сборкой-разборкой?
Кріплення є, але не для цього випадку.
Значно погіршується айродинаміка, відповідно витрати пального. А на таку відстань, це копійка!
Де ночувати велам, питання вирішуєме, але питаня...
І ще з десяток причин можу придумати :D
By AV
#53264
roadrunner писав:авторитетные люди говорят, что 300-400-500 это уже нездоровое занятие, и я с ними согласен. Поэтому у меня лимит - 200 км :ugeek:
действительно "авторитетные люди" (с), все что до 400км меряют часами нагрузки, а не километражем.
ибо марафоны начинаются от 400км. все что меньше просто прогулки разной степени интенсивности.
физически здоровому человеку не составит труда педалировать 8-12 часов на пульсе 120-130, чтобы получить зачет на дистанциях в 200 и 300 км.
By roadrunner
#53265
AV писав:ибо марафоны начинаются от 400км
Где такое написано? Просьба дать ссылку. Если это действительно так, то придётся катнуть 400, а то я кое-кому уже успел понарассказать, какой я ппц марафонский ездун, а за свои слова надо отвечать :stid:
AV писав:физически здоровому человеку не составит труда педалировать 8-12 часов на пульсе 120-130, чтобы получить зачет на дистанциях в 200 и 300 км.
Не физически, а психически :D У таких маньяков как я нервы не выдерживают тошнить 20 км/ч хотя бы 1 час, про 10 вообще молчу :stid:
By AV
#53269
roadrunner писав:Где такое написано? Просьба дать ссылку. Если это действительно так, то придётся катнуть 400,
У таких маньяков как я нервы не выдерживают тошнить 20 км/ч хотя бы 1 час, про 10 вообще молчу :stid:
1. можешь ссылаться на меня :)
2. пульс 120-130 - это крейсерская 24-27км/ч у человека регулярно катающегося на велосипеде.
By roadrunner
#53270
1. не авторитетный источник, поэтому 200км по-прежнему считаю марафонской дистанцией :-P
2. на шоссейнике по идеально гладкому асфальту в безветренную погоду - да.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!