ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Mart
#46472
Изображение Колись, давним-давно, жила була собі покатушка НБорова - ВВолинський - ЖТомир (viewtopic.php?f=9&t=1075)... емм... *перегортаю сторінки* Оо! І стояв під Давидівкою дерев*яний млин, і золотий ланцюг на млині тому. Здавалося, ніби мешкає там бабуся з кістяною ногою чи навіть дракон, але відважні байкери наважилися забратися в ту будівлю та вкрасти шматочок гарного настрою для дружньої компанії...
Короче: 12.10.13 - день осіннього сонцестояння ;)) Планую асфальтово-грунтовий психоз до баби-Яги (ги-ги:) Не хочу рано вставати на дізель, старий вже, у кінці сезону, тому із Житомира, не кваплячись, накатую 100 км, чи ~333 000 футів, чи ~111 000 ярдів (якась моторошна казочка, га?) до цього млину через ВВолинський. Коли? (кидаю кості... емм.. не власні) : 10.00 ранку від центрального танка міста Ж. Погоду обіцяють не Ж, це добре.




Локація: Млин баби-Яги, Парк Кутузова, Озеро ВВ
Старт: 12.10.13, 10:00, Майдан Перемоги (Т-34)
Дистанція: 100 км (на 6-8 годин).
Маршрут: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=bkajhsskghgarfyc
З собою харчі, рем.комплект, гарний настрій (і щось від зглазу)

Цікаві місця за маршрутом, ідеї вітаються.
За узбіччям золота Осінь. Приєднуйтесь!

050-440-77-09
Аватар користувача
By jazzec
#46478
суперська була покатуха!
думаю впаду на хвіст, якщо моя мітла на балконі ще не заржавіла!
Аватар користувача
By Горбатый
#46481
ну вы блин марафончики даёте в 102 км :shock:
Аватар користувача
By krecc
#46482
жаль что не выйдет два полезных дела савместить!(
Аватар користувача
By jazzec
#46483
можливо, можна було трохи скоротити асфальтовий кусок Топорище-Черняхів....і проїхатись паралельно селами?
Аватар користувача
By kolu4iy
#46484
+1
сам думав катнуть приблизно на таку дистанцію, на цих вихідних. а тут така пропозиція... бомба ракєта!
Аватар користувача
By jazzec
#46485
kolu4iy писав:+1
зверху "рєга" :velo:
Аватар користувача
By quattrro
#46486
Підкажіть що по % відношенню грунт/асфальт?
Аватар користувача
By jazzec
#46487
quattrro писав:грунт/асфальт?
в треку Martina приблизно десь 50/50
Аватар користувача
By MyP3uKa
#46489
плюс одна) на обратной дороге обещаю ныть и просить отдохнуть, но я справлюсь :velo:
Аватар користувача
By jazzec
#46490
MyP3uKa писав:плюс одна) на обратной дороге обещаю ныть и просить отдохнуть, но я справлюсь
ти впевнена? не будеш просити, щоб тебе "пристрелили"?..сорі за прямоту :stid:
Аватар користувача
By MyP3uKa
#46491
не буду) всё равно нечем)) 80 км уже ездила, выжила) должна когда-нибудь и сотку попытаться осилить) если надоем своим нытьём, так и быть, можете меня в первый попавшийся мимопроходящий автобус до житомира упаковать))
Аватар користувача
By Mart
#46493
МуРЗиКа, присоединяйся. Я позиционирую покатушку, как не темповую (до 20 км/ч в средем) с фото-любованиями природой :)
jazzec писав:можливо, можна було трохи скоротити асфальтовий кусок Топорище-Черняхів....і проїхатись паралельно селами?
Тоже про это думаю. Но хотелось бы заценить карьер в Красногранитном (вдруг он и правда красно-гранитный :) ). В Черняхове по состоянию погоды и участников пробега решим.

Хм.. а из двух 50% участников можно получить одного полноценного :)) (25% участвую, 10% участвую - статистика - лживая наука :) )
Аватар користувача
By talon
#46498
ну я кагбЭ не 100%, но и не 50%, где то 85%) Но за неимением оного выбрал 50% :-?
Аватар користувача
By Mart
#46512
Mart писав:jazzec писал(а):можливо, можна було трохи скоротити асфальтовий кусок Топорище-Черняхів....і проїхатись паралельно селами?Тоже про это думаю.
Прикинул. Срезать тоже получится интересно и подальше от авто. 100 км. Шапка поправлена. По маршруту: беседка отдыха для перекуса, лебединое озеро, парк Кутузова, озеро ВВ, амбар, и старая мельница (Ёшкин дом)
Аватар користувача
By DIESEL
#46517
Горбатый писав:ну вы блин марафончики даёте в 102 км
100 км в конце сезона, это как 2 байта переслать, по 200 катали без проблем, даже я, со своим пузом
Погода для вела сказочная...
Mart, молодец, жаль не могу присоединится, работа и дети малые, но мысленно я свами :velo:
MyP3uKa, ты должна это сделать, я верю
Аватар користувача
By valerchik
#46519
эх поздно я увидел... хорошо прогнаться вам!
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#46521
а мне не приходил :)
Аватар користувача
By Горбатый
#46526
DIESEL писав:100 км в конце сезона, это как 2 байта переслать, по 200 катали без проблем, даже я, со своим пузом
Погода для вела сказочная...
Взял на 2 дня вел у друга, проехался по городу и все, специализация в силовом спорте дает о себе знать.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!