ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By DIESEL
#44282
Irresponsible,
ТК Поліське Джерело писав: Льогке голодування спприятиме розумінню , вникненню, підвищенню чутливості.
By Irresponsible
#44283
DIESEL писав:Irresponsible,
ТК Поліське Джерело писав: Льогке голодування спприятиме розумінню , вникненню, підвищенню чутливості.
ХА-ХА-ХА!!!!!!!!!! ДА , ТОЧНО ПРО МЕНЯ!!!!!! ДЛЯ МЕНЯ ПОБОООООЛЬШЕ МЯСА ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44285
DIESEL, пасіб, рекламувати не треба. Успішність затєї залежить від дуже багатьох факторів...як показала остання екскурсія двома "факторами" її можна запросто <cencored>
Вбачаю у декого спробу з ходу відмести мене з порога -це не має сенса. Тєма направлена на спасєніє тих душ, хто в спасєнії зацікавлений попередньо,хоча б інтуітивно, ібо "чув гул" -а побачити, послухати, порівняти, пощупати" -не має пожливост. Ви матимете можливість розкрити суть багатьох туристичних речей, явищ, обов`язків в форматі ммм... простої розповіді, аналізу -без мудростів там різних... НІЯКОГО НАВ`ЯЗУВАННЯ, ПРОПАГАНДИ.Приїхали-проїхали, послухали -шось взяли "на замєтку" -роз`їхались- забули... Але той хто не забуде..і буде пробувати свій стиль, шукать свої вподобання в мінімалізмі заради власне походу -вже ніколи не начепле "баул" (баул, тут -художнє уособлення важкоходства)).

Кухня: берем по ложці та кружці.
Достатньо? А, носовичок (вмитись-витертись) та туалетний папір ще.
Голодувати ніхто не буде! Я поясню на місці. З собою можна взяти карманну їжу. Ніякої їжі для готовки не беремо!
Карємат -не берем. Каремати приїдуть зі мною.Мої карємати. Хто дуже вже стрємається -може взяти. Буде чим від комарів відбиватись ))
Палатка..))) Рекомендувати легкоходні рішення (літні варіанти) думаю немає сенса -думаю їх тут у більшості просто немає. Якшо є -то питання намету не ставиться -не берем. Берем: гамак, пончо-намет, бівуакзак, тент+москітка.Кому цікаво -є час погуглити та купити. Я візьму :
1) бівуакзак+москітка,
2)ультралайт намет двушка бескаркасна,
3) тент+ конденсатнік+москітка.
Кароче -ітого місць на 4 учасників -хто хоче -може вписуватись. Унікальна можливість спробувати невагоме рішення ночівлі на замін класичному мішку в 3кг.Можна буде спробувати 4 різні варіанти з моєї торби, щоб отримати якусь орієнтировку для себе.
Хто не вписався -тащить свій намет!
Речі: набір флісок льогких. Дуже рекомендую костюм (штани+куртка) дощовий, с просоченої тканини.Спрей від комарів ( у кого є) -в мене небагато залишилось.
Прохання взяти -велоліхтарі та світловідбиваючі жилєтки. Фотоапарати та відеокамери...Чи хто там шо бере для меморізації ...і в тєму...хто хоче по телефону час переїзду вбивати -візьміть відповідні аксесуари, шоп ніхто не зупинявся і не чекав.
Аптечка за мною.
Похід бюджетний -ібо без баб і ковбаси. гроші на музей (близько 35грн) та сухарі..хай там 30 грн які назад і приїдуть.

клятий дкс.
Аватар користувача
By kuzart
#44288
ТК Поліське Джерело писав: Похід бюджетний -ібо без баб і ковбаси.
То я хотів з дружиною їхать, брати, нє? :)
Якщо брати, то твій варіант каремату для дівчат також підійде, чи для неї окремий прихопити?
Якщо місць не вистачатиме, то є легкий одношаровий намет двохмісний, 1,5 кг. Конструкція безкаркасна, "домік", як в радянських ще. Тре тіко глянути, в якому стані, бо давно не використовував. Якби не комарі, можна було б і так просто...
Ага, і ще. Є замок довгий. 7 велосипедів замикає. Якщо правильно розставити, то й 8 може. Не знаю, чи він до твоєї концепції тулиться. Але маса менша, ніж якщо кожному засоби якісь протиугонні брати.
Аватар користувача
By krecc
#44290
ТК Поліське Джерело, хочу вписатись в шось з вашого набору для ноч1вл1!?
Аватар користувача
By ZiM
#44302
А если спать в спальном мешке на каремате? ночи вроде не особо холодные.. или комары лицо покусают? :kazyavki:
Аватар користувача
By kuzart
#44309
ZiM писав:А если спать в спальном мешке на каремате? ночи вроде не особо холодные.. или комары лицо покусают? :kazyavki:
а ти Рівненщину згадай)) Хоча після 23 комарів немає наче... але потім зранку все одно з"являються ж рано... але тут як Паша скаже.
До речі, згадав, що Паша щось там про залишки газу писав. У мене є міні-балон дуже маленький, 100 г. Якраз для такого випадку.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44322
Кузарт, то був всього лиш худ.вислів. Тому берем всіх -хто хоче! Балон краще я візьму -хз який в тебе стандарт .Судячи що 100гр -не різьбовий. Намет норм -бери!Ви як пара -маєте спати разом)) Каремати не треба брати. Тоді у вас все влізе в якусь лєгкоходну сумку, по типу як тут є у Джазєца -думаю багато хто бачив її. Інший варіант -рюкзачок на 15-20літрів.
Кресс -вписано. Куди -на місці вибереш..не зима і не гори :)
ZiM, я забезпечу москіткою+під тентом. Під небом з відкритим лицем спати небезпечно! я в таких випадках мінішалаш робив над головою, в полі ,на Львівщині.
Єхх, як хтось взяв би планшет -я б скомпілював дещо для "візуалізації" різних варіантів різних походних рішень.
_______________
Спальник-можна обмежитись конденсатником з Тайвеку (гугліть), або вкладишем в спальник з флісу, мікрофлісу(купити в магазині тканини на Києвській -знайти студентку швею за 20 гривень зіш`є в тубус то...або самому якщо релігія не забороняє -та мпросто по периметру зшити і відризати ненужне.
Зі старої постільної білизни агналогічно зшити в тубус з затяжкою на горлі можна без капюшонів-просто шоп для досвіду як воно в одинарному без утеплювача мішку в сезон -я колись в теплий сезон рік з таким відходив , поки пошив з мікрофлісу.Влітку спальник не треба! але є нюанси...для цього і практичний виїзд...тренінг ;) О, я тут задумав тему зробить на майбутнє коє-де "Десять моїх самих дивних ночівель в мандрах" :lol:
Аватар користувача
By kuzart
#44327
Стандарт балону стандартний, різьбовий. Але як знаєш, я ж тіко сказав, що є.
Трос з замком брати, чи нє?
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44329
kuzart писав:Стандарт балону стандартний, різьбовий. Але як знаєш, я ж тіко сказав, що є.
Трос з замком брати, чи нє?
бери замок.пасіб)
Дізель,а хоч 5 метрів... це вам не магазинна каркаска :-P Там можна 5*5 метрів вкласти..тільки вже висоти не буде)). Вписано!
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44352
Телефон для зв`зку! (та для уточнення деталів)
Зображення
________
пс: всі місця під псевдо-недо-полу-тіпа наметами наразі забито!
список:
1) Йа
2) Юра
3) Кресс
4) Нолекс
Кузарт з дружиною в своєму.
Хто без дашку залишивсь? :shock: Шось є ще час придумати
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#44356
я Хочу також приєднатися до вашої велопрогулянки, але нічого такого супер легкого не маю...(палатка-шмалатка. спальник.)
By ztdrummer
#44357
Я теж хочу з вами!
Аватар користувача
By ZiM
#44358
Антошкин, если шо я сплю с тобой) если ты понимаешь о чем я ;) :) :D :lol:
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#44359
ZiM писав:Антошкин, если шо я сплю с тобой) если ты понимаешь о чем я ;) :) :D :lol:
так вот ищу сверх что-то легкое...
у меня есть план, как не дать заснуть всем остальным :twisted:
Аватар користувача
By krecc
#44360
В чем проблема, нет легкого, значит нада брать любую другою палатку, +1кг падумаеш...
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44361
є легкий наметик в 1кг додатково. Неможливо "впіхнуть невпіхуєме" ). Тому на залишок з недостающого спорядження -берем те шо є. Головне в цій затєї тренінгу (опускаючи культурну частину поїздки)-представити та спробувати інші(читай -мої ) варіанти бівака. Давайте завтра ввечері остаточно перерахуємо -кількість учасників та хто чим вкомплектований. І з погодою буде ясно вже. Сиджу тут...ш`ю 3 москітки))) ..бо ж логічно -шо в мене тільки 1..для себе. Доведеться вам їх по собівартості викупати :cool: ..ну а на кой мені 4 москітки на одне ліцо :lol: .Кстаті -неймовірно полєзна штука!
Аватар користувача
By kuzart
#44362
ANTOSHKIN писав:я Хочу також приєднатися до вашої велопрогулянки, але нічого такого супер легкого не маю...(палатка-шмалатка. спальник.)
замість спальника просто покривало якесь легке береш і усьо.
намет легкий можу вступити, а сам тоді візьму той шо усігда. або той шо усігда вступити.
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#44363
будуть мне мама з татом Бити,
якщо в намет в 3 кіла вступити...
Добре, kuzart, так в тебе 2 чи 3 мірний ?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!