ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#45571
ИзображениеНебайдужі до свого життя житомиряни долучаться до велопробігу 14 вересня «На швидкості життя»
Житомиряни, кияни, львів'яни та рівняни 12-15 вересня візьмуть участь у Всеукраїнському некомерційному велопробігу «На швидкості життя».
Даний велопробіг присвячений Дню фізичної культури та спорту.
Мета проекту «На швидкості життя» – привернути увагу широкої української громадськості до проблеми недостатньої фізичної активності та гіподинамії.

У містах велопробігу заплановані урочисті заходи:
-Презентація веломаршруту здоров’я, який буде подарований організаторами жителям міст Рівне та Житомир.
-Експозиція «Червона книга здорового життя», де містяться унікальні атрибути здоров’я, що увійшли в історію

Програма у Житомирі
10:00-11:00 - реєстрація учасників на Соборній площі
11:00-11:30 - вітання, інструктаж і загальні фотографії;
12:00-13:00 - масовий велопробіг з перекриттям доріг за маршрутом:
Соборна площа - вулиця Велика Бердичівська – вул.. Театральна – вул. Київська - Київське шосе - Київський міст - Київське шосе - міська межа (кам’яна брила з написом «Житомир»)
Приєднатися до велопробігу можна на офіційному сайті: http://velo.arterium.ua
ПоложенняВідобразити
Положення про проведення Всеукраїнського велопробігу в рамках проекту
«На швидкості життя»

1. Цілі проведення заходу
Привернути увагу широкої громадськості до проблеми фізичної активності та гіподинамії
Привернути увагу роботодавців до проблеми фізичної активності офісних працівників
2. Оргкомітет
Організатором проекту на «Швидкості життя», в рамках якого пройде велопробіг, виступає ТОВ «ХППР» та місцеві велоактивісти. Велопробіг проходить за підтримки Корпорації «Артеріум». Для здійснення контролю та керівництва на заході можуть додатково залучатися волонтери, які мають відповідний досвід.
3. Час і місце проведення заходу
Велопробіг відбудеться з 12, 13, 14 та 15 вересня 2013
Міста, які увійшли до маршруту Всеукраїнського велопробігу: Львів, Рівне, Житомир, Київ
Львів, 12 вересня
17:00-18:00 - реєстрація учасників на площі навпроти Львівського оперного театру
18:00-18:30 - вітання, інструктаж і, загальні фотографії;
19:00-20:00 - масовий велопробіг з перекриттям доріг за маршрутом:
площа біля Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. А. Крушельницької - Проспект Свободи – площа Різні – проспект В’ячеслава Чорновола – вул. Липинського – вул. Богдана Хмельницього - розв’язки кільцевої дороги (Е40, М-06, Н-17, в напрямку Києва) – до 20 км. у напрямку Києва
Рівне, 13 вересня
16:00-17:00 - реєстрація учасників Майдані Незалежності
17:00-17:30 - вітання, інструктаж і загальні фотографії;
18:00-19:00 - масовий велопробіг з перекриттям доріг за маршрутом:
Майдан Незалежності – вул. В’ячеслава Чорновола – вул. Степана Бандери – вул. Поповича – вул. Дубенська – вул. Соборна – вул. Київська – Рівненський Зоопарк – автошлях E40/M06 – автошлях T1812 – село Користь



Житомир, 14 вересня
10:00-11:00 - реєстрація учасників на Соборній площі
11:00-11:30 - вітання, інструктаж і загальні фотографії;
12:00-13:00 - масовий велопробіг з перекриттям доріг за маршрутом:
Соборна площа - вулиця Велика Бердичівська – вул.. Театральна – вул. Київська - Київське шосе - Київський міст - Київське шосе - міська межа (кам’яна брила з написом «Житомир»)
Київ, 15 вересня
9:00-10:00 - реєстрація учасників в парку КПІ
10:00-10:30 - вітання, інструктаж і загальні фотографії;
11:00-12:00 - масовий велопробіг з перекриттям доріг за маршрутом:
парк КПІ – вул. Академіка Янгеля – проспект Перемоги – Політехнічний провулок – Київський політехнічний інститут – Проспект Перемоги – бул. Тараса Шевченко – Бесарабська площа – вул. Басейна –вул. Еспланадна – вул.Саксаганського - Троїцька площа.
12:00 - фініш велопробігу на Троїцькій площі
4. Учасники
4.1. У велопробігу можуть взяти участь всі бажаючі, кому на момент старту виповнилось 16 років, зі своїми велосипедами будь-якого типу. Велосипеди повинні відповідати технічним вимогам правил дорожнього руху.
4.2. Кожен учасник зобов'язується знати і дотримуватися ПДР протягом всього заходу.
4.3. Організатори не несуть відповідальності за життя і здоров'я учасників, не виплачують компенсацій у зв'язку з можливою шкодою для здоров'я, яка може бути отримана учасниками під час велопробігу. Незнання учасниками даного пункту положення не звільняє їх від повної відповідальності за своє здоров'я і життя.
4.4. Згода на участь у заході означає автоматичну згоду з пунктами цього положення.
5. Порядок реєстрації

5.1.Реєстрація відбувається на офіційному сайті проекту «На швидкості життя»: velo.arterium.ua

5.2.Також реєстрація відбувається в день велопробігу на місці старту.

6. Організація та проведення Всеукраїнсього велопробігу
6.1.Маршрут велопробігу проходить по трасам загального користування.
6.2. Велопробіг проходить у супроводі служб ДАІ та карети Швидкої допомоги
6.3 Учасник, транспортний засіб якого пошкодився, повинен віддалитися від проїзжої частини на безпечну відстань, зупинитися, не заважаючи руху колони, по можливості усунути поломку самостійно. У разі неможливості, звернутись до організаторів, що супроводжують колону.
6.4. У разі падінь і травм, учасник велоколони, що знаходиться поруч із потерпілим, повинен надати першу медичну допомогу, при необхідності викликати і дочекатися лікаря. Аптечки знаходяться у провідників групи, лікарів і в машинах супроводу.
«На швидкості життя» – захід, організаторами якого є спортивні та громадські організації, а також велолюбителі з різних міст України. Велопробіг об’єднає всіх, хто не байдужий до свого здоров’я та прагне жити активно, на правильній швидкості життя.
Зображення
Аватар користувача
By jazzec
#45674
інформація стосовно велопробігу уточнилася, актуальна у першому пості.

прошу форумчан приєднатися до Всеукраїнського велопробігу "На швидкості життя"

як кажуть "сам п'ю..." буду і всіх запрошую! :velo:
Аватар користувача
By Deepreset
#45678
ANTOSHKIN писав:...у Всеукраїнському некомерційному велопробігу...
Коммерция - торговая и торгово-посредническая деятельность, участие в продаже или содействие продаже товаров и услуг
Что-то слабо верится, что на этом велопробеге не будет упоминаться фирма Артериум. Наверняка будут флаги с логотипом и прочие маркетинговые приблуды. Не феншуйно :(
Аватар користувача
By talon
#45679
Deepreset писав:Наверняка будут флаги с логотипом и прочие маркетинговые приблуды.
наверное будет минимум 65 человек в форме с лого компании)
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#45681
Deepreset, будет, конечно. И не раз. И народ в форме с логотипами "Артериума" будет катаццо. :) Пробег будет рекламный при любом раскладе, вопрос лишь в степени "навязывания" :)
Аватар користувача
By jazzec
#45683
про нав'язування...

вже пару тижнів йдуть перемовини/переписка/зустрічі/обговорення/показування...з організаторами велопробігу з приводу відкриття "маршруту здоров'я" у м.Житомирі....такі маршрути відкриті вже в паркових зонах Києва, Львова...

під вимоги оргів підійшов гідропарк з доріжками - простий трек без особливих перепадів висот, складних технічних ділянок, для бігунів, ролерів, велосипедистів("чайників", вибачте мене за це слово, сімейних з малими дітьми і.т.д.)...

буде зроблено розмітку "маршрута", стенд з картою, нанесені POI(вода, атракціони, ігрові майданчики)...обіцяють виділяти кошти на підтримання маршруту в належному стані...

частково саме тому я готовий допомогти організаторам з велопробігом...і спробувати зібрати веложитомирян...
By Irresponsible
#45684
jazzec писав:і спробувати зібрати веложитомирян...
:hi2:
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#45687
jazzec, да никто ж не против. По крайней мере я. Пока всё это рекламное добро идёт во благо — можно быть только за. Когда его тьма и оно лишь создаёт рекламный и прочий мусор — вот тогда надо говорить "стоп"
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#45691
я особисто буду... тому приєднуйтесь ! :velo:
Аватар користувача
By jazzec
#45889
сьогодні бригада будівельників приступає до розмітки і облаштування "маршруту здров'я" у Гідропарку...
Зображення
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#45893
jazzec, воууу, клёво. Надо будет заехать поглядеть. :)
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#45895
красотень!!!
Аватар користувача
By talon
#45904
DIESEL писав:как я люблю Гарбарук :oops:
даа)
phpBB [video]
Аватар користувача
By talon
#45937
:( :-?
Зображення
Аватар користувача
By jazzec
#45938
не дивлячись не мерзопакостну погодку...

все по плану!!! хто не боїться дощу і не розмокає, велкам на Соборну на 10:30...

п.с.я особисто буду
Аватар користувача
By eville
#45941
jazzec, сколько вас было?? я видел 3 велосипедистов сегодня возле Украины где то в час дня. не вы ли это были?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!