ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#42426
возможно потому как я не ношу кепарей, мне кажется что они практически не применимы?
жаль фляг нету.
кроме фотболок на практике можно применить еще такую шапку
http://store.livestrong.org/ac-5809.html

кста, если брать футболки, то думаю нужно брать три размера, и победителей определять в размере :)
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#42427
зато я ни разу в жизни не ездил на велосипеде в шапке :)
А вот в кепке - постоянно. Не в шлеме ж катать...
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#42434
30 поддонов выделят железно, если к тому времени закончат обработку всех полей - будет еще больше, но без гарантии. Единственное неудобство - за ними надо переть в Андрушовку.
Аватар користувача
By maka13
#42440
Сегодня приехали мои рации, такчто есть еще +2
By posh
#42441
Привет-Привет дорогой Житомир!!! привет от Киева!! :) Ребята, нам нада сайт велодня обновить, :) и посему с кем у Вас контактировать??

Ждем письма с ответами на Эти вопросы и контактами организаторов на этот адрес head@bikeday.org.ua
СпойлерВідобразити
— Велодень 2013
Докладніше
Всім привіт!
До велодня залишився місяць, а для деяких міст, які проводять велодень раніше, і того менше, тому ми зараз оновлюємо на сайті інформацію про проведення велодня в регіонах.
Тому прошу від вас подати таку інформацію:
1. В темі листа вкажіть місто, щоб ми могли швидше обробити вашу інформацію
2. Час збору та час старту колони.
3. Маршрут.
4. Програму(що у вас буде крім велопараду - змагання, культпрограма, пікніки ітд, також якщо буде щось цікаве під час параду, типу костюмованих груп, теж пишіть)
5. Якщо ви десь обговрюєте вже велодень - ваші локальні форуми, блоги чи групи в соцмережах, то давайте лінки на ці ресурси.
6. Контакти координатора(ів) - Ім'я, телефон(и) мейл, може профіль в соцмережах - дивіться самі, але чим більше даних ви дасте, тим простіше потенційним учасникам буде з вами зв'язатись
7. ДАТУ!!! З багатьох причин деякі міста не змогли провести велодень саме 25 травня, і тому будуть проводити його 19 чи 26 числа. Тому вкажіть дату точно, щоб не було проблем.

Якщо ви вже не займаєтесь велоднем, то, будь-ласка, перешліть цей лист новому координатору, а також(або) вишліть мені його координати. Якщо в вашому місті Велодня цього року не буде, то також відпишіться, плз, мені, щоб я надалі не засипав вас листами.

Дуже бажано це відразу оформити в такому вигляді, як було зроблено на сайті минулого року - щоб я якомога швидше виклав інформацію на сайт.
Також бажано відразу зробити це українською та російською мовами, а якщо можете, то й англійською. По перше, це також дуже пришвидшить публікацію, а по друге Я можу невірно перекласти власні назви ваших вулиць, районів чи місць, тому краще відразу зробити добре.

Також велике прохання якомога швидше після велодня вислати нам звіт, та невеличку(10-20 шт) підбірку найкращих фотографій та відеоматеріал.

Мені вже приходили питання стосовно брошурок з правилами дорожнього руху. Вони вже скоро будуть, але цього рону на жаль, їх друкують меншим тиражем, тому, якщо ви маєте змогу друкувати своїми силами аналогічні, то буде добре.

Футболки також будуть готові найближчим часом, але цього разу вони будуть трішки дорожчі(все дорожчає і футболки і нанесення малюнків, та й футболки обіцяють нам кращої якості), але поки я ще не знаю, яка буде ціна. Коли вони будуть готові - я вам напишу окремо. Інша атрибутика - прапори, значки, чашки є в наявності. Ваші замовлення присилайте мені - постараємось вислати якнайшвидше.

Також велике прохання підписатись на групи велодня в соцмережах, та відповідати на питання, стосовно велодня у ваших містах, бо я не завжди знаю ваші регіональні нюанси, і не можу відповісти. алюди вже питають. а чим ближче до часу Ч, тим більше таких запитань буде.

Якщо ви маєте якісь питання, чи потрібна якась допомога - пишіть мені на цю адресу - постараюсь вирішити питання якомога швидше, бо ж це нас спільний Велодень. і хочеться уникнути косяків ;)

До зустрічі на велодні!

PS

Если вам удобнее общаться на русском языке - пишите по-русски.
:hi2: :hi2:
Аватар користувача
By jazzec
#42442
posh писав:Ждем письма с ответами на Эти вопросы
відповів
By posh
#42444
Спасибо за оперативность ;) Ребята, а кто в малине велодень организовывал и проводил?? что-то не могу найти контакты, мож подскажите? :)
Аватар користувача
By jazzec
#42445
posh, личка
Аватар користувача
By Mart
#42608
Все не перечитывал. Могу по совместительству в маршалы и в орги "водовоза". Нужно 2 человека, кто еще. По вопросам атрибутики и доп. идей - через личку.
Аватар користувача
By jazzec
#42609
проявили сознатєльность...

"Водовоз"- координатор Mart + 2 помічники???
"Черепашья гонка" -координатор valerchik + помічники???
але тре ще помічники на ці змагання...активніше...

вакантно координатор конкурсу "Рисунок на асфальте"

вікрите питання з мегафононом...
Аватар користувача
By TsiMaxim
#42621
Прювет! Давно не заходил, не было возможности! Могу оказать посильную помощь в проведении Велодня. Запишите хоть к Валерчику, хоть к Марту. Есть 2 рации Филипс, но не знаю или они подвязываются к клубовским. На марше помочь не смогу, поскольку буду с дочкой в кресле.
Аватар користувача
By jazzec
#42693
Svitlyachok люб'язно погодилася провести конкурс малюнку на асфальті, їй потрібно ще два активних помічники...

сьогодні вже можна надрукувати ч/б флаєрів...тре починать розповсюджувати...хто може виїзжати на роздачу відпишіться тут...
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#42696
jazzec писав:хто може виїзжати на роздачу відпишіться тут...
Відписуюсь :)
p.s.: скинь, будь-ласка, макет для друку, я собі роздрукую для росповсюдження
By Irresponsible
#42698
jazzec писав:хто може виїзжати на роздачу відпишіться тут...
могу вечером роздавать, закинь их Дизелю.
Аватар користувача
By jazzec
#42700
Snumsmumrik, тобі ж під А4?

Добавлено спустя 56 секунд:
Irresponsible писав:закинь их Дизелю.
ок. після 17:00 будуть
By Irresponsible
#42711
jazzec писав:ок. після 17:00 будуть
:hi2: замьётано ;)
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#42712
jazzec писав:тобі ж під А4?
взалі принтер А4, а ви в іншому форматі зробили? Якщо А4 не підходить (і нарізки теж не в темі), тоді заїду до "Гори"
Аватар користувача
By jazzec
#42713
Snumsmumrik писав:а ви в іншому форматі зробили?
ну там єврофлаєр...краще тоді В Горі порізаний...
Аватар користувача
By Sergey778899
#42727
Хочу передать организаторам сайта или другим, наклейки для велосипеда, но Вам надо написать мне какие именно с предложеных мною(только одно с них) вот выбор есть такой
(бесплатно) Наклеить можно на велик. :velo:

1. Велодень 12 шт (2 см на 10.5 см)
2. Велодень с фото 10 шт (4.5 на 8 см)
3. Фото с сайтом 10 velo.zt.ua ( 4 на 9 см)
Передам прямо в руки! В Житомире :ua:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!