ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#25184
С учетом того что завтра рабочий день и выспаться не удастся я против остановок, костров и прочего! Но если большинство будет за, то куда ж деться Но все-же формат с сисками лучше оставлять на день, когда времени немеряно
#25187
Quote (Саня)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">С учетом того что завтра рабочий день и выспаться не удастся я против остановок, костров и прочего! Но если большинство будет за, то куда ж деться Но все-же формат с сисками лучше оставлять на день, когда времени немеряно
100 % Хотя, если у кого-то есть желание, то одна группа двинет спать домой, а другая - жарить "богатырские сосисы" (С)
#25193
Quote (Саня)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">С учетом того что завтра рабочий день и выспаться не удастся я против остановок, костров и прочего! Но если большинство будет за, то куда ж деться wink Но все-же формат с сисками лучше оставлять на день, когда времени немеряно smile

І я про це. Отже я також беру участь, але в динамічному форматі.
#25196
Quote (Саня)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">С учетом того что завтра рабочий день и выспаться не удастся я против остановок, костров и прочего! Но если большинство будет за, то куда ж деться wink Но все-же формат с сисками лучше оставлять на день, когда времени немеряно
Солидарен с Саней.
#25197
Quote (INSPIRE)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">100 % Хотя, если у кого-то есть желание, то одна группа двинет спать домой, а другая - жарить "богатырские сосисы" (С)

Це самий вірний варіант.
#25205
Если реально будем делать две группы, то я, пожалуй, буду в той, которая побыстрее едет домой .
#25208
Quote (jazzec)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Фсьо! Сосіси отмєняца!!! Ви мене зарізали без ножа!
Я не бачу приводу для паніки, ми всі заїдемо в місто вчасно, а в кого буде можливість зостанетеся в сутінку трохи довше та знешкодить потенційно небезпечні сосіси...

Добавлено (19 Май 2011, 18:27)
---------------------------------------------
ми відправимо сосіси в вічний сутінок, щоб вони вам не завадили виспатися...
#25212
Quote (ViX)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Крайнее время прибытия в Житомир - 02:00.
42 км, ми будемо раніше...
#25214
Quote (diesel)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">я буду
Что-то мне кажется, что сегодня соберется человек 20... Посмотрим. Думаю, будет весело!
#25218
Quote (ANTOSHKIN)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Пишу Отчеты в налоговою...
Ми віримо в те що що ти знайдеш дорогу и вийдиш з сутінку, отерігайся:

Quote (Саня)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Психи!!!
Маньяки!!!
Вампиры!!!

Нехай фортуна охороняє тебе від них...

Напам\'ятовую всім, з собою взяти:
- ліхтар.
- відбивачі, габарити.
- Чай, печиво.
- хто планую залишитись на сосіси 6-10грн
- веселий настрій, радісні обличчя, велосипед.
#25220
в зв`язку з загостренням запалення очей я їхати ( ще й в темряві) без самознущань не можу. Прошу мене простіть-до останнього думав -висплюсь -полегшає, ан нєт
Вважати, шо мене укусіл вампір :\'(
Писати "Житіє" тож там же -подожде.
#25223
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">в зв`язку з загостренням запалення очей я їхати ( ще й в темряві) без самознущань не можу.
Сили сутінку згущуются, забираючи один за одним наших воїнів світла!!! Ну що хлопці ми всі тут зібралися для того щоб дати відпір силам темряви!!! Всім зібратися, розібратися, налаштуватися и за наказом рушити у вирішальний бій!!!

Вперед !!!!
#25225
Quote (veloDM)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Вперед !!!!
єсть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!уже в повній бойовій готовності)))))

тк шо будєм на місці через пів годинки)!!
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!