ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#65878
Давно помітив за собою, що нравиться катать і шосце, окрім байраків-кучугур...
Були спроби викатувать на своєму мтб... катав... але завжди хотілося спробувать шото для асфальда...
В голові ще ворушилася думка про "транспорт" для міста... на роботу...з роботи... шось просте без переклюків, вилок і т.д... бюджетне...
Не знаю як це поєднати... сінгл...фікс... і чи воно взагалі може таке вийти...
Події не форсувалися... все вітало десь наді мною...
Минулого року один велотовариш підігнав мені хромолєвий фреймсет...
Зображення
Почав трошки цікавитися...читати... але ні на йоту не просунувся в практичній реалізації... рік все просто провисіло на балконі...
Але ось зовсім недавно мене шось знов торкнуло в цю тему... і я почав шевелитись...
почав з колес... думав спочатку взагалі якийсь бюджет склепати, але якщо пізніше захочеться трохи поганять, то як потім?.. якось швидко вгледів колеса, які сподобалися - Miche Reflex RX5 Clincher під Шиману
Зображення
сьогодні вже їх чекаю...
ну і пішло-поїхало... приглядаю тепер все інше...
і офігєваю... дорого виходить цей конячка, якщо хоч трохи зарядити...
от і думаю на першу пору обійтися таким чудом на задню втулку замість касети - буде поки сінгл(чи дабл) + не купую зараз манєтки/переклюки
Зображення
але зустрічав інфу що зірочкою можна покоцать шліци на алю-барабані (мала площа зацепа...)
зустрірчав ще ось таке забугорне чудо, вродь краще, але не знайшов де можна купити...
Зображення
http://www.relicmtb.com/PRODUCTS/10-to- ... -speed-kit
та й по цінам... думаю може це одразу купити касету все-таки, але поюзати якийсь час як сінгл/дабл?

може хтось має тут досвід в таких штуках? чи воно того варте?

а! дивлюся покри тепер, щоб добить колеса: хочеться щось не важке, не дороге... і з голубеньким... типу
Schwalbe Lugano 700x23 black/blue(корд стальний) чи аналог...

хух... втомився писати і воно все знов у голові все перемішалося...
далі буде...
max, talon це подобається
#65880
Schwalbe Lugano- хороша покришка, хороший накат, в мене одна прожила 7 тисяч, і ціна нормальна
#65881
jazzec писав:а! дивлюся покри тепер, щоб добить колеса: хочеться щось не важке, не дороге... і з голубеньким... типу
Schwalbe Lugano 700x23 black/blue(корд стальний) чи аналог...
Ни в коем случае не экономь на резине. Это не мтб. Разница в 50грамм уже ощутимо влияет на накат.
Я бы ещё добавил что не нужно экономить на колёсах, но вижу что уже поздно (
Майрон це подобається
#65887
Раджу спочатку визначитись, для чого буде велосипед, потім буде легше вирішувати що робити та як робити. Інакше не буду кайфу від зборки і результату.
Легко і дешево не буває. Тому або безкомпромісний лайтовий ровер для задовалення, або.. або...
#65888
Варте, відкатав неділю на древньому 28 треккінгу з 21 передачами, з 1,5 покрами слік.
Та пару годин на фіксі 28" 46-13 на покрах 23С.
Дійсно, це тобі не мтб)

Рекомендую збирати сінгл 42(44/46)-13 якщо призначення паганять по місту/шоссе!
(кампанеллу встигнеш додати)
На фіксі небезпечно трохи містом, вже катав)
Система:
http://www.mastervelo.com/index.php?rou ... ct_id=2200
http://veliki.com.ua/goods_komplekt_sha ... mm_red.htm
Покры:
Явно лидер Schwalbe LUGANO blue)
Втулки: Крисс кинг звичайно...тут сам вирішуй.
Майрон, ZiM це подобається
#65891
Майрон писав:Schwalbe Lugano- хороша покришка, хороший накат, в мене одна прожила 7 тисяч, і ціна нормальна
Згоден, ніяк вбити не можу. :velo:
#65892
і так продовжимо... колеса вже приїхали...ті що писав вище...
на черзі покри - дивлюся на
Schwalbe Lugano 700x23 black/blue(корд стальний) - 325гр - 11Є -319грн
Michelin Dynamic Sport 700x23 blue(корд стальний) - 298 гр - 11Є -319грн
... ціна однакова, у мішлен трохи менша вага, але у швальби, можливо, кращий захист
ще ось Vittoria Zafiro PRO Slick 700х25 - 260гр- фолдингові з камерами - пара - 900 грн... правда без синенького :cry:
ще доступні Vittoria Zaffiro Pro 700x23 black/blue (Фолдінгові) -250гр - 464 грн +камера десь 100 грн...десь на 200 грн комплект вийде дорожчий ніж попередній...
#65893
jazzec писав:... ціна однакова, у мішлен трохи менша вага, але у швальби, можливо, кращий захист
Особисто перейшов з мішлена на шварбу. ;)
#65894
Швабра - хорошая, но в последнее время кривая.
Vittoria Zaffiro Pro - хорошая, ровная, но дубовая )
Michelin - не ездил
Hutchinson - кривые, горбатые
Continental - зе бест! после контиков всё остальное показалось некатящими кривульками :gi:
jazzec це подобається
#65898
_rоadrunner писав:Continental - зе бест! после контиков всё остальное показалось некатящими кривульками
Continental Ultra Sport 700x23 blue(Фолдінгові) - 250 гр - 14 EUR? але читав шо контіки стираються швидко?! це правда?
#65899
Ну не так чтоб совсем быстро, но однозначно быстрее, чем швальба и витториа. Это расплата за отличный накат, т.к. у контиков тонкий и мягкий компаунд.

Отправлено спустя 1 минуту 22 секунды:
jazzec писав:700x23
23 не рекомендую, жестковато на них, даже хромолька не спасает. Лучше 25 или 28.
jazzec це подобається
#65906
jazzec писав:дубова на дотик в руках чи на велі?
трясёт на ней сильнее, чем на швальбе

Отправлено спустя 1 минуту 17 секунд:
3DSchuminator писав:еще один мэтэбэшник заболел вирусным битумом головного мозга.... эх...))))
Почему же заболел? Наоборот - прозреніє )
#65908
всім дяки, вирішив споробувати вітторіо Vittoria Zafiro PRO Slick 700х25 - 260гр- фолдингові з камерами -900грн - сліки, може так трясти не буде...

далі гальма: приглянулися ultegra 6600... шо скажете?
ручки до них окрема тєма... оскільки зараз не планую купувати "сістєму"(касету, дуали, компанели...)... то потрібно, мабуть, шось таке
Зображення
#65914
я бы порекомендовал брать дуалы, что бы сразу привыкать к нормальному (тем более что правильный руль уже есть) Можно недорогие - 8ск сору например. Кассета и перекидка в таком случае тоже недорого обойдутся, но зато уже сразу будет нормальный шоссер, а не непонятно что. Благо, уровень навески на накат практически не влияет (в отличии от колёс), только на чсв владельца )
jazzec це подобається
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!