ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#66355
Эти ручки это просто жесть :stid: Плохо представляю, как с ними можно управляться, особенно в нижнем хвате :-?
#66357
_rоadrunner писав:Эти ручки это просто жесть. Плохо представляю, как с ними можно управляться, особенно в нижнем хвате
хм...
в моєму розумінні нижній хват застосовується, коли валиш з гори(швидкісний спуск), на максимальній швидкості(їдеш першим в групі/тягнеш паровоз або лосячиш сам) та при сильному зустрічному вітру... в цих режимах гальма, чесно кажучи, для чого? крім нештатних ситуацій...
а так, коли руки десь зверху на барані, а це переважне використання, все зручно

ще + для мене:
не тре переучуватися з гальмами
короткий хід, модуляція
ціна(в порівнянні з дуалами)
вага

ну і стиль :ugeek:

Відправлено через 36 хвилини 38 секунди:
народ, я забув...
хочу подякувати усім, хто "допомагав збирать" ліспєдку!
хтось словом, порадою, хтось підкрутить гайки чи залізячками!
миру усім!
talon це подобається
#66552
шукаю адаптер-кінцевик рубашки на задній перемикач(останній сегмент перед перемикачем) типу такого
Зображення
сорі за якість...
суть в тому що ні сама рубашка, ні тим більше з кінцевиком, не входять в отвір упора на рамі... тре щось з меншим діаметром... мм 4 десь
може у когось шось таке завалялося, бо купувати десь один за копійки і заплатити перевізнику в 10 разів дорожче не варіант...
#66569
1) Рубашки для перемикачів як раз і мають 4мм в діаметрі, але без закінцівок.

2) Можна з звичайної спіральної рубашки (та що 5мм) зняти верхній шар пластику (звичайно не з усієї, а лише з тої частини, що входить в упор) тоді влізе. На ХВЗ рамах так роблю.
jazzec це подобається
#66570
gladart писав:Можна з звичайної спіральної рубашки (та що 5мм) зняти верхній шар пластику (звичайно не з усієї, а лише з тої частини, що входить в упор) тоді влізе. На ХВЗ рамах так роблю.
як варіант, спробую, дякую за пораду!
трохи сумніваюсь, що моя всередині спіральна...

по ходу там стоїть зараз тормозна рубашка на 5мм( не звернув уваги)... куплю тоньшу на 4мм, має стати
#66650
_rоadrunner писав:изолента не держит 8 атмосфер
читав, шо в людей тримає(в декілька слоїв), але цей варіант не для мене, вже замовив Zefal 622-16 (116PSI) - буду пробувать.
а от таку не ставте, ітіть
DSC_0052.JPG
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
#66652
Achtung! Achtung!
Із особистого досвіду потрібно звернути увагу на ширину цієї стрічки (14-622). Шварба катнула 1350 км по бездоріжжю, а прокол трапився із-за малої ширини цієї стрічки. В місці вставлення шпиці продавилася із-за тиску в середену обода, ну і відповідно протерлася дирка в камері. :)
#66655
Так, дуже важливо наклеїти трічку відповідної ширини, так шоб з запасом покривало обід з середини. Для щосе клеїти в два слоя.
#66656
jazzec писав:ну і по тиску для шосейного колеса теж не дуже...
Тиск триває добре. А як для мене, то я надав би перевагу трапчаній стрічці. Є такі.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!