ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#65992
і так кальоса, сідуха+глагол, краби гальм, передній переклюк вже зібрані...
на черзі система...
виявилось шо рідна карєтка в рамі під квадрат - Shimano з різьбою 35мм x 1мм, так називаєма французька різьба... тобто або ставити юзані шатуни/зірочки під квадрат або перерізати під BSA (английська різьба) і тоді вже можна буде ставити щось з нового...
#65994
Нужно смотреть что выгоднее по финансам. Если родная каретка и шатуны в нормальном состоянии, не люфтят, то докупить новые звёзды и докатывать. Тип каретки на накат не влияет. Ну а если сейчас есть возможность перерезать резьбу и взять хорошие шатуны за вменяемую сумму, то конечно лучше поменять на новое.
Сам езжу на какой-то древней камповской каретке под квадрат, и крутится она просто волшебно. Но правда шатунчеги карбоновые )
#65997
Такие каретки проскакивают в продаже, правда б/у.
Полноценной перенарезки не получается - метчик как-бы разбивает существующую резьбу. В ХВЗ такие-же резьбы, с небольшим колхозом обычная каретка закручиваются без перенарезки.
#66004
Я два роки по-тому купляв у них шифтери. Такий, як мені був потрібний, був б/у. Я погодився і його придбав. Він виявився, як новий і в ціновому плані мені сподобалось. Значно дешевше. Перед відправкою мені передзвонили з Англії, уточнили адресу та стан замовлення. Сервіс на висоті. У них бувають акції безкоштовної пересилки.
#66018
jazzec писав:
Perya писав:А на сайті Chain Reaction Cycles пошук був?
більш-менш нормального рівня нульсеве дорого...
На який рівень +/- орієштуєшся?
П.С. Квадрат для повсякдення то значно краще, а ніж холовтеч, або якась інша бяка
#66019
кароч... бабло пабєждаєт всьо... 105 групу по кругу зараз не потягну(відкладаю на потім, якщо понра попре...), тому зараз бюджетно...
відновлюю манєтки на рамі(вже їдуть)... ручки гальм, переклюки замовлені передній/задній раритетні shimano 600(скоріше за все такі і стояли на цій рамі)
і так... залишаються шатуни під квадрат бажано 170мм з даблом 50/34... потім вже касету і ланцюг...
#66022
подожди немного с шатунами, я тут собрался обратно ставить 175-е... Буду пробовать прикатать и если нормально пойдёт, то буду продавать 170-е карбоновые под квадрат.
#66025
jazzec писав:та я думаю карбонові на цьому спейсі не будуть сматрєтца..
согласен, туда надо что-то под металлик, блестящие.
#66027
а шо значить в маркуванні 52/42 Т значить оце Т?

Відправлено через 1 хвилину 53 секунди:
Snumsmumrik писав:Ойвей... ми втрачаємо його...
нє баісь...все буде...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!