ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#51188
Немецкий команч/ардис. На сайте куча ашанов и даже один дорогой
Аватар користувача
By formazon
#51189
Велосипеды начального уровня. В спорт мастере есть неплохие модели на 7-8 на альтус-аливио ск. за 2500-3200грн. За такую цену, считаю неплохие аппараты.

П.С. Тот, что за 1500, конечно, совсем УГ.
Аватар користувача
By olexandr13
#51199
Саме там їх і побачив, стало цікаво, що за вели. Планую придбати щось, та от з фінансами не дуже. Тому думаю чи за 2к взяти щось б/у чи за 3к нове. Але із брендового за таку ціну немає нічого.
Аватар користувача
By krecc
#51200
olexandr13 писав:Саме там їх і
побачив, стало цікаво, що за вели. Планую придбати щось, та от з
фінансами не дуже. Тому думаю чи за 2к взяти щось б/у чи за 3к нове. Але
із брендового за таку ціну немає нічого.
Тобі під який зріст?
Аватар користувача
By olexandr13
#51201
krecc, 175

Добавлено спустя 1 минуту 49 секунд:
До речі, після поради Ігоря про EET почав звертати увагу на геометрію рами.
І з такою рамою http://www.sportmaster.ua/i/2000_2000/p ... RHKad.jpeg
18" мені, я так розумію, буде явно замало.
Аватар користувача
By krecc
#51202
Той шо я продаю для 180-190...
Аватар користувача
By formazon
#51217
olexandr13 писав:До речі, після поради Ігоря про EET почав звертати увагу на геометрію рами.
І з такою рамою http://www.sportmaster.ua/i/2000_2000/p ... RHKad.jpeg
18" мені, я так розумію, буде явно замало.
При беглом осмотре моделей, видел рамы на 175-180. Зайдите в магазин и померяйте, это самый лучший вариант.

Добавлено спустя 38 минут 8 секунд:
Минутка легкой наркомании насчет Stern.
https://www.youtube.com/watch?v=ympE_N1CHno
Аватар користувача
By talon
#51219
formazon писав:Минутка легкой наркомании насчет Stern.
с твенти
«Не пытайтесь это повторить, иначе умрете. Насовсем.»
Аватар користувача
By Hellmors
#51706
Почему никто не покупает фирменные б/у байки?
Лучше купить б/у среднего класса чем новый начального. Истина. :-?
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#51707
Hellmors писав:Почему никто не покупает фирменные б/у байки?
ну от я принципово не буду катати на тому, на чому вже хтось катав. Це схоже на одяг з секонду. Хай він буде тричі фірмовий, але я краще голим буду ходити, ніж свідомо натягну на себе чужі шмотки. Так і з байками.
Hellmors писав:Лучше купить б/у среднего класса чем новый начального. Истина.
фігня. Перший байк взагалі повинен бути ашаном на всі 100%, незалежно від статків ІМХО. А от коли зрозумієш що катати тобі не набридне через тиждень/місяць, чому саме він ашан і що тебе в ньому не влаштовує - тоді можна купувати байк під свої запити. Або збирати, тут вже хто на що вчився, як кажуть. Доречі, ТС здається саме такий шлях і проходить.
Аватар користувача
By olexandr13
#51708
Hellmors писав:Почему никто не покупает фирменные б/у байки?
Лучше купить б/у среднего класса чем новый начального. Истина. :-?
я стремаю купувати б/у, бо мені особисто важко зрозуміти наскільки він б/у і чи ціна відповідає його стану
Аватар користувача
By pys223
#51709
olexandr13 писав: я стремаю купувати б/у, бо мені особисто важко зрозуміти наскільки він б/у і чи ціна відповідає його стану
Когда покупаешь ашан надо быть готовым: через 2 недели отламываюстя ручки на манетках, рвутся тросики, через месяц при -5 трескается ризина, через пол года подшипники в пыль стираются, рама в 20 кг весом, дальше продолжать не хочу... ;)

А немецкие б/у велики отьездили 5 лет и в хорошем состоянии, и это реально видно, так они еще 15 лет откатают с нормальным обслуживанием.
Аватар користувача
By Hellmors
#51713
Стоп-стоп-стоп. Я читаю сообщения, а не пишу от фонаря.
Это была рекомендация под ограниченный бюджет olexander13 :pardon:
Мой первый байк был Ардис Сантана, да-да, и ниче, 10 лет отьездил :stid: !
Мне не тяжело определить, достаточно посмотреть/проехаться. Вот и Вы совершайте покупку с знающим человеком.
Скажем, я на покупке своего следующего, сэкономил 2К грн и остался доволен.
А слушать отзывы о какой-то марке - не правильно.
Нужно брать определенную модель и рассматривать (и особое внимание на геометрию).
olexandr13 писав:Тому думаю чи за 2к взяти щось б/у
olexandr13 писав:я стремаю купувати б/у
:-?

Успехов в выборе.
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#51714
Hellmors писав:Стоп-стоп-стоп. Я читаю сообщения, а не пишу от фонаря.
Это была рекомендация под ограниченный бюджет olexander13
я також, але ось:
olexandr13 писав:Тому думаю чи за 2к взяти щось б/у чи за 3к нове. Але із брендового за таку ціну немає нічого.
за 2 к грн б/у буде такий саме треш, як і новий за 3к :). Або зовсім-зовсім б/у, настільки б/у, що страшно на нього сідати. Якось так.
pys223 писав:А немецкие б/у велики отьездили 5 лет и в хорошем состоянии, и это реально видно, так они еще 15 лет откатают с нормальным обслуживанием.
ці всі б/у вєлікі з європи такі самі ашани з супермаркету, але європейського. Додамо сюди застарілі девайси, причому часто настількі застарілі, що навіть нові замість них фіг встановиш, бо кріплення не такі і т.д. Тут знову ж таки, дивлячись для чого байк. Якщо на роботу курсувати 15 кмч, або на дачу картоплю возити, то мабуть норм. А для більш активного використання володарь такого байку поступово перетворюється в "хреносозідатєля", намагаючись пристроїти вібрейкові картриджні колодки під кантілєвєри, або приварює до рами сучасний переклюк, наварює на раму кріплення під гідролінію, або нарізає різьбу на 1/1.8 вилці... ну ви зрозуміли :lol:
Аватар користувача
By pys223
#51715
Почистил свой пост, чтобы человек сам решил обьективно, сам будет за свою покупку отвечать, радуясь или мучаясь. А вообще в этой жизни надо все перепробовать :)
Востаннє редагувалось 27 квітня 2014, 20:24 користувачем pys223, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By formazon
#51716
pys223, pys223, не знаю, что вы смотрели.
Я смотрел Stern Motion 1.0. Алюминиевая рама. Навеска Shimano Acera. Сандали и авторы с такими-же характеристикам стоят около 4К. Вес у них будет сходный т.к. рамы алюминиевые, и навес и там и там уровня Асера. Из серии думайте сами, решайте сами.
Аватар користувача
By pys223
#51717
formazon писав: Я смотрел Stern Motion 1.0.
Велосипед Stern Motion 1.0
3 499 грн.


Разговор был за Стерн за 2 к грн. Или я че-то не так понял??
By Konstantin.Babintsev
#51720
за 3к мона высмотреть БуБайк с деором по кругу, да, это будет не Спеш-Скотт-Джаинт, но... за 3к - норм бу будет. А вот новьё за 3к... это будет фекашка.
Б/у за 2к в нонешней ситуёвине с доралом - тож будет фекашка
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!