ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By pys223
#51893
3DSchuminator писав:я думаю так:
1. Stop and Go penalty for ignoring blue flags
2. За рецидив - disqualification
3. .
:)
Расстрелять!!!! :D
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#51894
на скідьки я знаю то лідера повині пропускати, бо самий останій в колі затримує темп лідера, що знижує його ймовірність до перемоги, якщо той не пропускає нараховують штрафні бали, із за яких страждає вся команда, ну принаймні так у формулі, думаю всі перегони так побудовані !
Аватар користувача
By krecc
#51896
"Я думаю", "Я гадаю", "Ну повинно бути так"... поки у вас непоняткі, я точно знаю. Нажаль часто мене опережали лідери, і ніразу я їм не давав дороги, точно так і робили інші. Правили одне, яким всі кируються- "Безопасное проведение обгона является обязанностью обгоняющего", так на практиці, тому розслабтесь! :-P
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#51898
є правила, а є твоє відношення до них.
"Я думаю", "Я гадаю- це не є знаком невпевненості, це є початок повноти думки!
"я точно знаю."- на яких аргументах ти базуєш свої твердження !?
давати чи не давати дорогу, це не є порушеням правил, в окремих випадках, просто тут вже спрацьовує принцип останнього кола, яке в залік не йде!
Аватар користувача
By krecc
#51899
ANTOSHKIN писав: "я точно знаю."- на яких аргументах ти базуєш свої твердження !?
На практиці базується, і на простій логіці! У лідера при обгоні такі самі переваги як у будь якого іншого учасника гонки. По одній дуже простій причині, я не знаю хто їде ззаду, я не зобовязаний це знати. ок? :stid:
давати чи не давати дорогу, це не є порушеням правил, в окремих випадках, просто тут вже спрацьовує принцип останнього кола, яке в залік не йде!
Останнє коло в залій йде, просто не йдеш на наступне, бо його закрив лідер.
Аватар користувача
By kuzart
#51901
я колись бігав. то там було теж таке, що якщо тебе обганяють, то маєш уступити доріжку. всі стартують на різних дорожках, але якщо це не спринт, то потім переходять на 1 - у якої радіус найменший. і біжать собі. не лідер має оббігати тебе по доріжці з більшим радіусом. він кричить: доріжку! ти виходиш на більший радіус, уступаючи йому дорогу. так було. що у вас - не скажу. але ти сам цитував, що той, кого випереджають на коло, зобов"язаний уступити дорогу.
п.с. як роблять всі - це "по понятіях" жити. за законом - це за правилами. не скажу, що другий варіант у всьому кращий. але ми ж ніби домовились спробувати пожити за ним, бо з першим ужо всьо понятно стало.
ще раз кажу, дуже цікавить коментар компетентних організаторів змагань.
Аватар користувача
By krecc
#51902
kuzart писав:але ти сам цитував, що той, кого випереджають на коло, зобов"язаний уступити дорогу.
це прикол? :lol:
Втрете- "Гонщики, обгоняемые на круг, должны уступать дорогу лидерам. Обгоняющие должны громко оповещать о намерении обгона, крикнув «обхожу справа» или «обхожу слева"
Все, більше з цього приводу нічого не сказано, відповідно немає чітко прописаної процедури обгону лідером! Лідер прирівнюється до інших учасників гонки!
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#51903
кх..але ж у вашій цитатці чуть ранєє прописана установка на конкретну дію: должны уступать дорогу
:oops:
Аватар користувача
By Svitlyachok
#51904
krecc, тобто, якщо після слів "обхожу справа/слева" ти не уступиш дорогу, то порушиш правила і можеш бути дискваліфікованим, правильно?
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#51905
ну..забули деталіровку собсно процесу, тіпа так : " люб`язно пропустіть свого погонича, супроводіть це рукостисканням, іскрєннім завєрєнієм в дружбі....і продовжіть своє убогє пєдалірованіє в одиночку, під присмеркові затишні вогні...ібо куда вам ужо спєшить? "
Аватар користувача
By jazzec
#51909
krecc, Юр тут ти не правий!
Ось візьми хоч би з положення ЛКУ-шних гонок...

i
"Круговые"
Гонщики, обгоняемые на круг должны уступать дорогу лидерам. Обгоняющие должны громко оповещать о намерении обгона, крикнув «обхожу справа» или «обхожу слева». Безопасное проведение обгона является обязанностью обгоняющего.

"Позиционная борьба"
Когда два гонщика борются за место на трассе, лидирующий не обязан уступать позицию обгоняющему(за исключением «круговых»). Тем не менее, запрещены резкая смена траектории движения обгоняемого и любые касания (телом или частями велосипеда), с целью помешать движению. Обгоняющий, в свою очередь, должен обеспечить безопасность своего маневра.
точка!
Аватар користувача
By krecc
#51911
Поставити точку це єдине правильне рішення, бо для тих хто не гоняє, виявляється складно зрозуміти, здавалось би прості речі.
В останнє спробую,-"должны уступать дорогу лидерам", в даному випадку гонщик якого обганяюють повив не заважати здійснити обгін, він як їхав так і їде, це безпечніше. Бо- "Обгоняющий, в свою очередь, должен обеспечить безопасность своего маневра." jazzec, тобі як водію це зрозуміло.
Аватар користувача
By jazzec
#51914
Юр, я знаю, що ти впертий! але це не завжди добре! :ura: повторюсь, тут ти не правий!
правила - вони як аксіома, не доводяться...і тут не може бути "а я розумію ось так..."

якщо хочеш аналогію з авто, то це як ситуація, коли ти їдеш на своїх чотирьох, а ззаду тебе мчить спецавтомобіль, у якого включено синій проблисковий маячок з сиреною і до того ж з матюгальника виривається "прийняти до обочини!"... :pump:
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#51916
не однозначно, на мой взгляд.
Что значит уступить на узкой тропинке? ему что останавливаться и сваливать в кусты?

То что он знал что это лидеры - это домыслы, а если признался то просто оговорил себя, если Лидеры не кричали мол обходят с лева/права.

Опять таки если кричали но уступить некуда ... то это их проблема как обойти. Когда участвовал в гонках и попадал в похожую ситуацию то после предупреждения давал ЧУТь в сторону и крепче держал руль - чтоб не убраться.

Иначе нужно вводить в правилах -
если вас догнал лидер опережающий на круг - моментально сходите с тарассы уступая дорогу.
Аватар користувача
By jazzec
#51920
Egor_Goodman писав:не однозначно, на мой взгляд.
і ти туди же...
якщо "округляємому" нема куди уступить, то і лідеру нема кудою обігнать...
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#51923
а чо б не спитать про дєталіровку процессу уступанія у суддів змагань? Хай вони розставлять точки... бо самочтєнія цього пункта до добра не приведуть :stid:
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#51925
jazzec писав:якщо "округляємому" нема куди уступить, то і лідеру нема кудою обігнать...
нет возможности, понятие субъективное, вот у Креса тоже не было возможности. Тут или уступаем без нюансов, сваливая в кусты при не возможности отъехать, или едем прямо и в случем предупреждения обгона не мешаем и имеем в виду что с права нас обходят.
ТК Поліське Джерело писав:а чо б не спитать про дєталіровку процессу уступанія у суддів змагань? Хай вони розставлять точки... бо самочтєнія цього пункта до добра не приведуть
а есть серьёзный судья? А то при определенных ситуациях - все мы судьи.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#51930
ну так тут ситуація якраз "опрєдєльонна" -вони судді, вони законотворці...а ми - вівці
Аватар користувача
By kuzart
#51939
ТК Поліське Джерело писав:ну..забули деталіровку собсно процесу, тіпа так : " люб`язно пропустіть свого погонича, супроводіть це рукостисканням, іскрєннім завєрєнієм в дружбі....і продовжіть своє убогє пєдалірованіє в одиночку, під присмеркові затишні вогні...ібо куда вам ужо спєшить? "
а ви, Джерело, юморист, однако. півгодини валявся :lol:

Добавлено спустя 3 минуты 50 секунд:
Egor_Goodman писав: То что он знал что это лидеры - это домыслы, а если признался то просто оговорил себя, если Лидеры не кричали мол обходят с лева/права.
а хто може догнати, якщо він останній? ну, може, хтось з передостанніх папісать в кусти ходив, тада да...
Аватар користувача
By DIESEL
#51945
kuzart писав:а хто може догнати, якщо він останній?
так в гонках останній не завжди знає, шо він останній
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!