ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#51664
Для естетов... Шевченківськая бруківка , на фото -трясуться 2 по 29" а всередині плавно курсує моя залізяка :so_happy:
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#51665
ТК Поліське Джерело писав:залізяка
імхо якщо залізяка ковтає таку дошку для прання, то це не залізяка, а железяка :). А в інших площинах, окрім вертикальної, вона також "курсує"?
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#51667
Ну, вона не все ковтає..просто мнякше їдеться+правильні покри. А накат з рівнем поглощенія вібри ПРЯМО не кореллюється.Карбон тому в приклад ;)
Да2: кста, "при прочих равных" мій хромоль краще катить за люмінь це для мене не самопереконалка, а давно вияснена істина.
Да3: і ще, в мене старий ДаБомб, нові мають форму задніх пер у вигляді пружини..ото як на раздєлочних шоссерних Пінарелло
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#51668
доречі, завжди хотілося спробувати люмінєвий софттейл з торсіоном (не з амортом). Повноцінний двохсосіс не подобається, а от який він, той софттейл...
Років десять тому бачив у одного чела. Або щось таке підресорене:
Зображення
А бувають зовсім наркоманські конструкції, але це все 99% хромоль, бо люмінь не можна гнути, треба втулки ставити:
Зображення
Аватар користувача
By kuzart
#51670
мдя, тіко через оцю моду на хвікси ціни на хромоль рами стали трохи таго... ніби для шосерів - вже і сміття 80-90 років, а стоїть як антикваріат...
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#51672
Ну, кароші рами і тоді стоїли по 400-500$..а так канєшно, засіліє алюмінія автоматом вішає диковинний цінник на Хро-Мо. На Хро-Мо ще тра дивитись для чого -мій сильно не оптимальний варіант для походів-пробєгів(((, ібо він "тріал"...Для туризму є і полегше і понакатістєє. Хвалять іспанські (якісь там сільва) та англіцькі на Колумбусах (труби) dawes, якшо не лякає 500 фунтів стерлінгів :stid: ..зато навсєгда...даж тітан стільки не проходить
By roadrunner
#51674
ТК Поліське Джерело писав:дивно шо не в курсі і проецирують тряску тов.Роді на мій сетап.
велосипед тов.Роді не розрахований на вашi 22.5 км\г, шо ви причепились :lol: На 28+ нiчого не трясе :cool:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#51675
а ну да..тіпа ви все уже пролітаєте :cool:
By roadrunner
#51676
та не, пролетает то на 40+ А тут просто вилка начинает работать
Аватар користувача
By kuzart
#51682
roadrunner писав:велосипед тов.Роді не розрахований на вашi 22.5 км\г, шо ви причепились :lol: На 28+ нiчого не трясе :cool:
щось ви не їздили з Поліським Джерелом, що так його недооцінюєте в 22,5.
А взагалі харе спорити, бо нєсомнєнно, шо луччий гібрид все одно в мене.
Аватар користувача
By krecc
#51691
roadrunner писав:А срамовская кассета с красненькими проставками - это вообще агонь! +5 к скорости, не меньше :so_happy:
То червоний павук, на нього кріпиться 5 зірок, і одна проставка.
formazon писав:
krecc писав:Якийсь бред маркетолога, не?
Да. Эти засечки есть и у Shimano и у SunRace.

Отпишешь, как 990-ая, после полтыщи-тыщи км. У меня от 970-ой хреновые впечатления остались. Тот-же Deore, гораздо лучше нее оказался.
Чи то воно нове, чи дійсно круте, бо цеп(991ша) по касеті(990тій) бігає як по маслу.
batman писав:
krecc писав: По компу проїхав 161 км., час 6.08, середня швидкість 22.5 км\г.
Юрик, где закралась ошибка?
Хм... треба розібраться, дякую за уважність.
Snumsmumrik писав:
krecc писав:Цій парочці я трохи завадив, а це пара десятків секунд, пропускаю Сергія
М'яко кажучи, це неспортивно. По правилам гонки кажучи — це дискваліфікація.
Не, я продовжував їхати як їхав, було вузько а я їх спецом не пропускав, а Сергія відразу пропустив.
Snumsmumrik писав:
krecc писав:RockShox Reba RL Dual Air 9мм. QR- ногі пластилін
А тебе попереджували... ;)
Ну нічого страшного якщо сильно зажати ексцентрік то достатньо жорстко. Як там з 15кою не знаю, не юзав.
3DSchuminator писав:ем... риба пластилін? Здається тут комусь потрібна цілюща евтаназія через катання на сантур хсм протягом трьох місяців без права навіть підлаштовувати прелоад :D
не не, ми це вже проходили! :D
Мова велась про спортивну вилку, яка коштує не малих грошей, то де жорсткість!
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#51698
krecc писав:я їх спецом не пропускав
треба вводити сині прапори в гонках :)
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#51699
krecc писав:Не, я продовжував їхати як їхав, було вузько а я їх спецом не пропускав, а Сергія відразу пропустив.
Это и есть дисквалификация.
Аватар користувача
By krecc
#51700
Snumsmumrik писав:
krecc писав:Не, я
продовжував їхати як їхав, було вузько а я їх спецом не пропускав, а
Сергія відразу пропустив.
Это и есть дисквалификация.
не, я не зобовязаний їх пропускати, це їх справа як мене випередити. Це прописано в положенні до змагань!
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#51703
стопіццот
Аватар користувача
By krecc
#51727
Ох як класно ми сьогодні з Роді(Вова, якщо дозволиш) катнули! :velo:
Трек http://www.gpsies.com/map.do?fileId=nadydjyyoxfbhxml , соточка чистого задоволення! :ua:
Пройдено 92 км. за 3 години 25 хв., середня швидкість 27 км\г.. Але це заслуги мого товариша, бо я майже весь шлях сидів на його колесі, а він тулив на сильний зустрічний вітер :so_happy:

А тепер до змія, його "така" концепція завершена
Зображення
Встановлено всі потрібні вимірювальні прилади
Зображення
Вага "такого" 13кг. 100г. :)

Не складні підрахунки, кажуть мені що кантрійна версія Змія заважить на 12кг. 500г. :!: :geek:
Зображення
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#51729
krecc, в положенні змагань прописано, що якщо ти відстаєш на круг, то повинен пропустити лідерів. І тим більше, не маєш права заважати одним з цілью надання переваги іншим. Вивчай ретельніше правила, повторюю, те, що ти робиш, карається і проти правил.
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#51734
Змій гарний, але в жертву лайтовості приносити кришечку рульової це якось... титанові болтики в фляготримач також вкрутив замість сталевих? :)
Коли почнеться перфорація рами?
Аватар користувача
By krecc
#51741
Снум, пропускати я повинен тільки в одному випадку, коли я йду пеша.
Де логіка, звідки мені знати хто їде позаду.
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#51778
krecc, ти сам написав, що дуже добре знав хто їде, і випереджують тебе на коло, чи ні. І, так, уважніше читай правила.
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!