ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
By Maks.Mishchenko
#36578
В другій половині червня (орієнтовно - День Конституції, вихідні дні) пропоную поїхати в село Буки Сквирського району Київської області. Також до цієї поїздки можна додати парк Олександрія в Білій Церкві.
в 06.24 сідаємо на електричку №860 Шепетівка - Київ до станції Попільня прибуваєм о 07.56 . Потім на велосипедах їдемо до Буків (приблизно 27 км). Прибуваємо в Буки близько 10.00. Організовуємо привал, оглядаємо ландшафтний парк та храмовий комплекс. о 14.00(або й раніше) вирушаємо в Попільню. З Попільні вибратись трохи важко найкращим варіантом є електричка 855 Київ - Здолбунів але тоді буде мало часу на огляд визначних місць можна і своїм ходом але їхати 113 км
Пишем свої пропозиції, думки.
Нагадаю, що пропозицію поїхати в Буки я почув від Жори перед виїздом в Крим 2012. Неодноразово серед учасників велоклубу ЗигЗаг піднімалося питання про поїздку присвячену Жорі. Запрошую всіх бажаючих та небайдужих прийняти участь та проїхатися цим дивовижним маршрутом.

Варіант подорожі написаний тут не є 100%. Також не являється і дата кінцевою. Все це можна узгодити. Було б непогано влаштувати поїздку дводенною. Можливо до поїздки приєднаються Вінницькі велопобратими.

Деталі на zig-zag.org.ua
By Maks.Mishchenko
#36683
Що ніхто? :oppa: чи інші плани?! :kazyavki:
До речі, без електричок, весь шлях буде долатися своїм ходом!
Аватар користувача
By Svitlyachok
#36689
Я б дуже хотіла, але до 2го липня буду в поході
By Maks.Mishchenko
#36699
о то хорошо! Давайте тогда попробуем где-то пересечься. Мы скорее всего спланировали на двухдневную, так и будет.. а в Буках можно было бы встретиться.. Во сколько по времени вы будете уже в Буках?!

Добавлено спустя 6 минут 9 секунд:
а тьфу, даты не совпадают... ыыы :(
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!