ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#38251
22 вересня в усьому світі проходить День без автомобіля. У цей день автомобілістам і мотоциклістам пропонується хоча б на один день в році відмовитися від використання транспортних засобів споживаючих паливо, яке забруднює атмосферу.

За сформованою щорічною традицією по всьому світу автомобілістів закликають відмовитися від поїздок на автомобілях і пересісти на більш екологічні види транспорту.

Традиція проводити День без автомобілів зародилася наприкінці минулого століття. В Україні вона поки не дуже поширена

Нагадаємо, вперше всесвітній День без автомобіля був проведений в 1973 р. в Швейцарії, коли влада країни у зв'язку з паливною кризою закликала громадян відмовитися від машин на чотири дні. Спонтанні відмови то в одній, то в іншій країні Європи тривали наступні два з половиною десятки років, до 1997 р., коли першу загальнонаціональну акцію провела Великобританія.

Роком пізніше відзначилася і Франція, а вже в 2000 р. Єврокомісія закликала весь Євросоюз щорічно проводити подібну акцію, але вже протягом тижня з 16 по 22 вересня 2011 р.
Цього року припадає на суботу)) Вважаю варто підтримати цю подію велопроїздом по місту та іншими заходами)

Потрібні прапори, вудочки, музичка! )))

i
Збір: 10:00 м-н "Гора", в. Черняхівського, 1
Маршрут: в. Київська, В.Бердичівська, стоянка біля Глобалу і т.д.
Продовження - пікнічок (Зарічани...)
Востаннє редагувалось 21 вересня 2012, 14:13 користувачем Svitlyachok, всього редагувалось 5 разів.
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#38252
Я Підтримаю Цю Акцію! :kon:
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#38254
Співпадає з святкуванням дня народження ТРЦ "Глобал UA". :bayan:
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#38255
Bac9 IIpoBoKaToP писав:Співпадає з святкуванням дня народження ТРЦ "Глобал UA". :bayan:
... а потому будет огромная туса автомобилистов :)
Хотя и без дня рождения Глобала в нашем городе ... да и вообще в Украине / России этот день мало кто поддерживает...
By Irresponsible
#38259
:hi2: Присоединяюсь, ударим пробегом, по городу!!!! :velo: :velo:
Аватар користувача
By Svitlyachok
#38260
Це якраз добре))) Буде велика туса біля Глобалу, а ми туда приїдемо на велах, з прапорами, музичкою)) нехай бачать як треба)
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#38263
Svitlyachok писав:Це якраз добре))) Буде велика туса біля Глобалу, а ми туда приїдемо на велах, з прапорами, музичкою)) нехай бачать як треба)
Во-во!!! Буде досягнуто певного соцефекту :ua:
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#38312
Эт кто, гопники с пивасиком на девятках с рипящими рэпом колонками нас увидят и поймут как надо? :D
Что-то я занудствую ))
Аватар користувача
By valerchik
#38313
Snumsmumrik писав: России этот день мало кто поддерживает...
http://vk.com/eurobicycleday2012
Аватар користувача
By Svitlyachok
#38314
Може і гопники, а може і не гопники.. У нас в місті велике соціальне розмаїття, я думаю ми знайдемо кому це потрібно.
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#38315
Snumsmumrik писав:Эт кто, гопники с пивасиком на девятках с рипящими рэпом колонками нас увидят и поймут как надо? :D
Что-то я занудствую ))
Гопи ще і вели заберуть (мы подошли из-за угла). Мол эфект досягнуто - давай втілювати в життя. :D
П.С. Думаю там ще буде кому зацікавитися.
Аватар користувача
By Svitlyachok
#38316
Bac9 IIpoBoKaToP, а ви нас приїдете підтримати? ;)
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#38322
valerchik, про всё это известно. Просто статистика со всех предыдущих годов всё такая же печальная. Вспомнить, хотя бы, фотографии пробок, ставших ещё большими в этот день прошлого года в москоу-сити.

Но мысль всё равно надо донести, несмотря на то, что доминирующему большинству всё так же начхать :telefone: :oppa:
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#38336
Svitlyachok писав:Bac9 IIpoBoKaToP, а ви нас приїдете підтримати? ;)
Бум я сам. А нє не сам! З чаєм і Колючим, ящо він погодиться (я про Колю) :velo:
Аватар користувача
By kolu4iy
#38348
Bac9 IIpoBoKaToP, :imxo: , чай - ето святоє дєло.

Свєта, нас будєт многа Зображення
Аватар користувача
By Svitlyachok
#38349
kolu4iy, ура)))
Аватар користувача
By Svitlyachok
#38384

i
Збір: 10:00 м-н "Гора", в. Черняхівського, 1
Маршрут: В.Бердичівська, стоянка біля Глобалу, в. Київська і т.д.
Якщо буде дощик, чи після дощику, то місце пікніка вирішимо гуртом на покатушці.
Так що з собою чай, гроші на пікнік і тепло одягайтеся...
Аватар користувача
By Andron
#38388
Bac9 IIpoBoKaToP писав:Співпадає з святкуванням дня народження ТРЦ "Глобал UA".
як сьогодні зауважили у нас в колективі (бо ми сьогодні працювали) - як це не прескорбно звучить, але всі знають що сьогодні день народження глобала, проте майже ніхто не знає що сьогодні день 75-річчя Житомирщини...
пічалька...
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#38389
Andron, есть такое, грешны. Я тоже не в курсе был. Впрочем, как и про "др глобала", про который вот именно в этой ветке и прочитал.
p.s.: глобал пал ниже плинтуса.
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#38390
Snumsmumrik, а он что входил в топ магазинов? он на высоте не был, для меня !
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!