ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By jazzec
#38132
Цьогорічні "Деруни" стали для мене відкриттям...але власне не самих дерунів і свята пов'язаного з ними...а прихованої віри...набожна я людина, виявляється...
А починалося все, як звичайно...будильник телефону о 4-ій, який при наведенні, сказав "до сигналу залишилося 2 год 30 хв"...термос чаю...бутери...пакети від дощу для фотика...ранішні дзвінки "чи їду?.."...на вулиці мокрий асфальт...+14...до залізничного вокзалу зігріваюся і залітаю прямо до вагону потягу, де на мене вже зачекалися Макс з сином і Світлячок...
Година під стукіт колес по коліям на м'яких сідуках...Борова...+12...легкий колотун, але скоро він проходить і по тілу розливається тепло...асфальт...відсів...відсів асфальт...затоплені кар'єри Іршанська...маленькі села...люди вітаються і посміхаються...
Чоповичі...Монастирі...чомусь мене туди тягне...ше на під'їзді відчув якусь особливу атмосферу...не хотілося чавити на педалі...хотілося тиші і щоб вєлік їхав беззвучно...шоб думки заспокоїлися...а сумніви вляглися...
Хрест у полі...над ним темне небо...він одинокий...стоїть на сторожі...
Жіночий монастир...багато квітів...оригінальні стовпи з фонаріками...У фундаменті камені з самого Афону...тут особлива атмосфера...саме в таких місцях живе Віра...живуть Хранителі споконвічних обрядів,знань...Охоронці від Темного царства...вони нікого не звуть до себе, сюди Люди приходять за власним бажанням, а хто й покликанням...і слово тут важить більше ніж де інде...
Вхід до Монастиря в цокольний поверх...знімаю взуття...покриваю платком велосипедну срамоту...
Тут пахне воском...обличь майже не видно...все у пітьмі...тільки голос...чистий...рівний...живий...і кожне слово проникає усередину і наповнює груди...
Виходжу на світло...тут стоять дзвони...я на мить уявив як вони скоро будуть розплескувати благодать по всій окрузі...
Далі на велосипеди...і до чоловічого монастиря...нас зустрічає мостик через річечку...тиху...спокійну...як і життя по той її бік...
Як зазвичай, все чистенько-гарненько... монахи вітаються...зайняті своїми клопотами... господарюють...
Купель...молитва перед окунанням...вода холоднюча...зводить стопи і ноги дерев'яніють...тримаюсь за перила...присідаю тричі з головою...виходжду...тепло....аж гаряче...Макс повторює процедури...молитва після купання...
Набираємо водички з джерела у свої фляги...обідаємо неподалік у ліску і рушаємо до Коростеня...
Дорога хоч і асфальт, але виявилася нелегкою. Особливо тяжко далася "Варшавка" з її вічним вітром в лице, і затираючим гальмом у Макса...
Коростень...шум...гам...толпи людей...масово випивають...повна протилежність ранку...
Пробиваємося в парк на звичне місце...зустрічаємо Антошкіна, Дьорта і Ватсона...смакуємо дерунами...в класній компанії...жартуємо....веселимося...відпочиваємо...катаємося по місту...чекаємо на потяг............
Житомир...знову вулиці міста у вогнях, як і зранку...минув день...але це вже був не День Дерунів...
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#38141
Белый Кашкай фа-фа нашим лесопедистам!
Но в парке за пол дня так никого и не увидел, заныкались :)
Хотя народу столько что я периодически не видел свой фотоаппарат, который держал в руках :)
Аватар користувача
By jazzec
#38144
3DSchuminator писав:Но в парке за пол дня так никого и не увидел, заныкались
нічого так собі заникалися!Відобразити
Зображення
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#38145
jazzec, пошукаю на фотках, может в кадр попали, но я не видел...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!