ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By jazzec
#36934
тему розділив...покатушка на Вінницю
Аватар користувача
By velmin
#36935
Хлопці, якщо надумаєте їхати своїм ходом, то дзвякніть, зустрінемо. Май намбер 093 279-43-55 або 067 415-35-98. Зараз трохи попрацюю, кину карту проїзду до місця змагань. зі сторони Гришківців, та з вокзалу

Добавлено спустя 2 часа 54 минуты 58 секунд:
В тему анонсу додано нитку траси КК Бердичів 2012 та шляхи проїзду до місця змагань. Якщо потрібно, зустрінемо та проведемо. Номер тел. залишив.
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#36956
Остался кто-то, чтоб ходом своим в субботу поехать?
Аватар користувача
By dirtdisc
#36957
Я( :unknown: )поеду своим ходом.Лосить не собираюсь ,поеду потихоньку ,но не на столько ,чтоб в субботу выезжать :-? :stid:
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#36958
dirtdisc, вот и договорились ;) Утречком, часов на ... 9?
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#36961
ви Розберіться субота це 39 число,Ю а змагання 1 липня!!! це неділя!!!
!
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#36964
ANTOSHKIN, да мы в курсе, вообще-то, чего бушуешь-то :D
Аватар користувача
By zvirychka
#36965
я же писал что еду с михаником завтра на 9 часов.....кто с нами???? :bayan: :ura: :fire: :crazypilot:
Аватар користувача
By Dexter
#36968
я тоже буду около 9-ти ехать. давайте где-то соберемся, например на "музыкалке"
Аватар користувача
By jazzec
#36970
їду завтра на Бердос дізєльочком 6461/6462 Коростень – Козятин-Пас. відправлення 07:28 - Бердичів 08:41...
там катаюсь, купаюсь, розслабляюсь, а на 13:00 на КК...
бажаючих запрошую скласти компанію...
Збір біля кас З/Д Вокзалу 7:00
0676881408
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#36971
zvirychka, ну так может как-то договоримся о старте? Место, к примеру, озвучим. И дружною толпою, не особенно спеша покрутим педальки :)
Аватар користувача
By velmin
#36972
Вас зустріти?! З відповідей зрозумів, що ви ділитеся на "своїм ходом" та "дизелем"?!
Аватар користувача
By velmin
#36975
Веложитомиру фізкультпривіт! Хлопці, дякую, що приїхали підтримати! Як добралися? сподіваюся без пригод. Є новина у мене, Родіон (dirtdisc) 3 місце зайняв. Шкода, що покинули змагання, не дочекавшись результатів. Можливо буду сам у Житомирі, або передам кимось.

Добавлено спустя 2 минуты:
Мої вітання! Може щось не так, перепрошую... в мене і часу не було навіть поспілкуватися... як не одне то щось інше...
Аватар користувача
By zvirychka
#36977
velmin писав:Веложитомиру фізкультпривіт! Хлопці, дякую, що приїхали підтримати! Як добралися? сподіваюся без пригод. Є новина у мене, Родіон (dirtdisc) 3 місце зайняв. Шкода, що покинули змагання, не дочекавшись результатів. Можливо буду сам у Житомирі, або передам кимось.

Добавлено спустя 2 минуты:
Мої вітання! Може щось не так, перепрошую... в мене і часу не було навіть поспілкуватися... як не одне то щось інше...
Велобердичеву фізкультпривіт!!!)))

Все було досить класно, траса була цікавою))Дякую за такі чудові вихідні))))

Добрались норм, на дізєлю причалапали в ЖЖ і там розійшлись....я правда забув там свій шлєм :stid: , але зато привід купити новий))) :so_happy:
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#36978
За Організацію ВелоБердичеву Дякуємо, оцінка 5+, молодці зустріли, провели містом, окрема подяка завжди працюючому velmin.
кросс-кантрійна трасса була насиченою як перепадами так і поворотами та уклонами, а поспілкуватися ми ще знайдемо Час... :hi2:.
Чекаємо результатів та фото-відео звітів))) Хлопці, ВАМ, бажаю Розвиткута наснаги, у Вашій справі.
Хочу подякувати тим Людям які мене підтримали, Snumsmumrik, jazzec,dirtdisc,zvirychka

Добавлено спустя 9 минут 3 секунды:
для всіх учасників Присвячується, :bayan:
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#36984
velmin, всё пучком, велобрат :hi2: Отличное соревнование. Трасса - бомба (плоский житомир тихонько сопит дырочками, завидуя таким отличным склонам — а мне, как любителю горок, особенно понравились спуски)! :ura:

ANTOSHKIN, и тебе, и тебе спасибо :) :hi2:

DirtDisk! Ах ты ж чемпионище! :-D Поздравляюююю! :ura:
Аватар користувача
By velmin
#36992
Дякую хлопці за підтримку та вітання! Приїжджайте ще! О, ще одне, кажуть коростишівські місця гарні?!. Наші там ніколи не були, давайте може оберемо вихідні і з ночівлею спільно покатаємо?! :velo:
Аватар користувача
By velmin
#37102
Вперше провівши змагання з крос-кантрі, починаєш розуміти, яка відповідальність на тобі лежить. А переживати дійсно було за кого. Це і учасники самих змагань, які приїхали підтримати і пішоходи, які то і діло вільно рухалися по трасі і не відповідали на зауваження взаємністю. Переживання були присутні і під час самої організації. Дещо маловато було робочих рук, але радий що все вдалося. Тепер щиро хочу подякувати за чудові слова та вітання і в свою чергу також подякувати тим, хто прийшов підтримати та допомагав на протязі самих змагань, а також в їх підготовці. Благо знайшлися люди, які відгукнулися. Ініціатором же гонки являється Ігор Малих. Мої вітання Ігоре! Без твоєї ініціативи не відбулося б нічого і цього разу.
Зображення
Висловлюю щиру подяку Олексі та Наталочці з Вінниці. Вони розробили дизайн номерків учасників, радили та коригували мої дії, направляючи їх у правильному напрямку. Подяка і нашим інформаційним спонсорам: LiveFM, газеті "Ріо Бердичів", газеті "Панорама Бердичівська", сайт "Бердичів ТВ" Телерадіокомпанії "ВІК". Змагання ж пройшло за рахунок коштів В’ячеслава Гордецького, Євгена Чернецького, Дмитра Маринчака, Володимира Міщенко, Олексія Фоміна, Ігоря Малих та Міщенка Максима. Саме вони виступили спонсорами змагань та внесли певну суму на огороджувальні стрічки, грамоти та медалі, файли, папір та планшетки. Дякую і Максиму Баланюку та Дмитру Маринчаку за показові стрілки та друк номерків в кольорі відповідно. Дякую також і сестрі Вячеслава, Світлані, за плакат з адресою сайту та лого ЗигЗагу. Адже велоклуб неофіційний і знайти нас можна тільки через інтернет.
Зображення
Змагання відвідав і Анатолій Петрович Горобчук. Своїми фото роботами та думками він поділився на сайті Мій Бердичів. З фотографів ще були присутні Володимир та Майкл. Вірні друзі та помічники, постійні учасники велоклубу ЗигЗаг. На змаганнях були присутні кореспонеденти "ВІК". Обіцяли, що у середу вже можна буде побачити репортаж з місця подій. Так і сталося!
Зображення
Тепер безпосередньо до самого звіту. У неділю рано все почалося доволі жваво. Траса була готова, але не розмічена. Збір о 10-00 на військовому пляжі. Не втрачаючи ні хвилини одразу приступили до розмітки траси. В час вклалися, до старту траса була готовою. Участь у змаганнях прийняло 23 райдери: 22 в категорії "Титани" та 1 в категорії "Музи". Приїхали підтримати і учасники з міст-сусідів: 4 з Житомиру, 3 з Вінниці та 1 з Калинівки, всі інші - жителі міста Бердичева та району.
Зображення
Далі все шкереберть - реєстрація, розписки, отримання номерків, оглядове коло. Після оглядового кола було вирішено, що учасники проїдуть 3 кола замість запропонованих 5-ти. Можливо воно і на краще. Коло 2 км 800 м * 3 = 8 км 400 м. Вже непогано по пересічній місцевості. Дмитро Маринчак по часу йшов першим, однак на контр уклоні в нього повело передній обод. Прикро, однак він прийшов з велосипедом в руках на фінішну і взявши інший велосипед, все ж добив третє коло.
Зображення
По призовим місцям (Титани):

1 місце: Максим Баланюк (Бердичів);
2 місце: розділило два учасники - Дмитро Маринчак (Бердичів) та Щербина Віктор (Вінниця);
3 місце: Ригун Родіон (Житомир).

По призовим місцям (Музи):

1 місце: Уяздовська Олена(Бердичів). Лише одна приїхала та прийняла участь в своїй категорії, отримує перше місце!:)
Мої вітання переможцям!

Сподіваюся в подальшому на вашу підтримку та розуміння. До нових зустрічей!
Зображення


Всі фото в Галереї

З.І.: Щодо результатів. Деякі учасники сходили з дистанції на певний час, але потім продовжували боротьбу. Багато хто подумав, що вони зрізають дистанцію, однак їхній час набагато більший, ніж тих, хто пройшов дистанцію не зупиняючись. Проте були місця, де реально можна було зрізати до 250 м. Це ми врахуємо на майбутнє. Дякуємо за ваші побажання!

Про результати учасників не забув, ще не готові. викладу, коли буде вільний час
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#37112
velmin, а в хорошем разрешении фоток, случаем, нет?

Добавлено спустя 3 минуты 46 секунд:
хохо, вопрос снимается :) нашёл лазейку к фоткам :D
Аватар користувача
By velmin
#37251
Нарешті результати в електронному вигляді... прошу за запізнення...
xco berdichev 2012.xls
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!