ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#36875
Зверніть увагу! Для учасників змагання час зустрічі перенесено на 13-00. Це пов’язано з тим, що реєстрація потребує певного часу. Також у всіх зареєстрованих учасників є можливість зареєструватися у змаганнях онлайн. Вкажіть прізвище, ім’я, рік народження, нікнейм. Слідкуйте за анонсом.

Дата проведення: 1 липня. Неділя
Місце зустрічі: Солдатський пляж, що на Червоній Горі (Танковий спуск).
Початок о 13-00
Зображення
В тебе є гірський велосипед?! Отже настав час використати його за призначенням!
Якщо ти здатен крутити педалі, або просто любиш пригоди... Приходь і прийми участь у аматорському змаганні з дисципліни "cross-country", що вперше проходитиме у нашому місті.
Все, що тобі потрібно для участі-це гірській велосипед, гарний настрій і бажання провести свій час, як ніколи раніше.


ПРО ТАКЕ НЕ ШКОДУЮТЬ!

Тепер детальніше...
Бердичівський, поки що, неофіційний велоклуб Zig-Zag запрошує всіх бажаючих прийняти участь в аматорській велогонці з дисципліни Кросс-кантрі,
яка пройде в м. Бердичів 1-го липня у неділю. Участь можна прийняти як велосипедист, та як глядач.
Для участі в змаганнях потрібен: (справний) гірський велосипед, шолом (бандана,кепка,або хоча б шапка, присутність. Без шолому участь у змаганні не допускається! Немає шолому? Приїжджайте, щось приждумаємо!
Юнакам та дівчатам до 18 років обов’язковий письмовий дозвіл від батьків для допуску до змагань.

Участь в гонці безкоштовна. Переможців чекають символічні призи.

Велогонка передбачає 3 та 5 кругів відстаню 2,8 км двох різних категоріях, а саме: Чоловіча (5 кіл) та "Жіноча"(3 кола). Також внесена пропозиція щодо категорії 40+. Якщо відповідні учасники приймуть участь, буде і така категорія!

Усе відбудеться в лісовому масиві військової частини (Солдатський пляж, район Червоної Гори).

Ціль - якнайшвидше подолати запропоновану відстань.
Будемо раді гостям з інших міст. В тому ж числі чекаємо на велоделегації з Житомира та Вінниці.

Мета змагань - розвиток велоспорту в Бердичеві, поширення велотуризму, залучення молоді до здорового способу життя, спілкування, обмін досвідом, дружні відносини між велосипедистами з інших областей.

План проведення змагань.

Початок

О 13-00 всі учасники збираються в лісовому масиві війскової частини. Одразу ж починається реєстрація. Після реєстрації проводиться оглядове коло траси.

14-30. Старт для категорії "Чоловіки".

15-30. Старт для категорії "Музи"

16-30. Старт для категорії 40+.

17-30. Святковий фуршет для бажаючих.

Час вказаний орієнтовно та залежить від часу проходження учасниками траси.
Тепер відносно майовочки. Так як реєстрація є відкритою та безкоштовною, фінансів для влаштування фуршету у нас немає. Бажаючі, можна скинутися по декілька гривень та влаштувати свято. На жаль спонсорів, як таких, немає, тому прийдеться влаштувати свято нам самим.


Інформаційна підтримка:
телеканал "ВіК"
газета "РІО бердичів"
газета "Панорама Бердичівська"
спортивна організація "Фенікс"

Офіційний спонсор змагань:
велоклуб "Zig-Zag"
Востаннє редагувалось 29 червня 2012, 00:57 користувачем velmin, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
By Alexandr4595
#36876
Бердичівляни молодці, классно придумали!!! :ura:
якщо хтось з Житомира буде їхати, то я також обов'язково буду.
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#36878
Думаю буду :)
Житомирські! Поїхали. Хіба ж ми не підтримаємо своїх братиків так сестричок з сусіднього міста? :velo:
By ihorblood
#36880
да!!!!приезжайте мы Вас ждем...Очень!!! :D
Аватар користувача
By velmin
#36881
Snumsmumrik, дякую за підтримку! Ми дійсно будемо раді всім бажаючим! Якщо звернули увагу, то є і категорія "Дівчата". В Бердичеві висловило декілька дівчат бажання приймати участь. Приїжджайте, планують бути велосипедисти з Вінниці та Калинівки! Буде цікаво :hi2:
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#36882
velmin, а от за дівчат нічого сказати не можу... у нас дефіцит на таке явище. Нажаль :cry:
Аватар користувача
By Svitlyachok
#36885
velmin, Макс, я буду 1го в Карпатах, а так бы вся ваша ;)
Аватар користувача
By velmin
#36892
Svitlyachok, ааа жаль.. так надеялся. Удачно отдохнуть! Жду отчетик.:)
Аватар користувача
By Svitlyachok
#36893
velmin, :air_kiss_2:

И я от вас тоже жду)) Зажгите город!
Аватар користувача
By velmin
#36895
Зверніть увагу! В анонсі відбулися зміни!

1 Час зустрічі переноситься на 13-00.
2. Є можливість зареєструватися онлайн. Дивимося анонс.
Аватар користувача
By zvirychka
#36897
ой народ......я не увидел темы и создал свою.......модеры удалите ее :stid:


кто едет?? а то я тоже собираюсь а компашки нету)
Аватар користувача
By Dexter
#36898
я может поеду, если в армию до гонки не загребут))))
Аватар користувача
By zvirychka
#36899
Dexter писав:я может поеду, если в армию до гонки не загребут))))
пусть только попробуют) :bayan: :oppa: :telefone:
Аватар користувача
By velmin
#36904
:ura: Давайте подтягивайтесь! Там были вопросы относительно проезда к месту соревнований. Вечерком кину карту самой трассы и как добраться.. Ехать будете своим ходом или может кто узнавал уже как добраться в Бердичев?! Насколько мне кажется, утром есть какой-то дизель на Бердичев?! Но могу ошибаться..
Аватар користувача
By jazzec
#36905
на славне місто Бердичів дізєль Коростень – Козятин-Пас. 6461 щоденно, Житомир прибуття 07:23,відправлення 07:28 - Бердичів , прибуття 08:41
назад, для тих хто не взмозі своїм ходом, відправлення 16:11 - прибуття в Житомир 17:24
Аватар користувача
By zvirychka
#36906
jazzec писав:для тих хто не взмозі своїм ходом, відправлення 16:11 - прибуття в Житомир 17:24
пропоную виїхати з Житомира десь о 9.00 своїмходом, а назад вже на дізєлю.....або якщо буде настрій то своїм ходом тож)))

будь ласка відпишіться хто їде туди на двох колесах :ura:
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#36907
zvirychka, поеду своим ходом (если, конечно, планы не обломаются)
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#36908
zvirychka писав:
jazzec писав:для тих хто не взмозі своїм ходом, відправлення 16:11 - прибуття в Житомир 17:24
пропоную виїхати з Житомира десь о 9.00 своїмходом, а назад вже на дізєлю.....або якщо буде настрій то своїм ходом тож)))

будь ласка відпишіться хто їде туди на двох колесах :ura:
Якщо виїдете з Житомира своїм ходом, то хто від нас буде приймати участь у гонці? :-| :crazy: :bike0:
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#36909
VasilijPunk, мы :)
Аватар користувача
By zvirychka
#36910
VasilijPunk писав:Якщо виїдете з Житомира своїм ходом, то хто від нас буде приймати участь у гонці?
я буду принимать участие.....я вот с михаником вот две недели своим ходом в киев ездили...накатали 240 км...так что бердичев мне после киева как 2 сантиметра)) :D
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!