ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Розваги, теми для обговорення та спілкування про що-небудь (або взагалі ні про що)
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By velmin
#62661
Доброго дня форумчанам та гостям! Прошу поради у бувалих. В 2013 році подолав марафон на 200 км. В липні місяці хочу випробувати свої сили та фізичну підготовку, проїхати ультрамарафон на велосипеді - 300 км. Маршрут обрав в сторону Києва через якість покриття.
Маршрут: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ddqqpzyhgpxoiuhd

Виїжджати хочу о 05-00, якої саме дати, ще не вирішив. Можливо є серед форумчан велосипедисти, які вже їздили таку відстань.

Цікавить наступне: що потрібно брати в дорогу, скільки потрібно пити води, як правильно харчуватися, що траплялося в дорозі?! На що варто звернути особливу увагу? Я ніби все врахував, але можливо вспливе щось таке, що лишилося поза моєю увагою. Як краще підготуватися до поїздки, тренувальні програми, можливо якісь рекомендації?! Дякую всім за інформацію. Прохання не лити воду, хочеться почути реальні поради.

P/S: Не хочу, щоб мене спіткала доля бідного хлопця, про якого я прочитав у цій статті: http://tourist.kharkov.ua/xtreport/0-Dv ... ozhaluista
Прошу вибачення завчасно, можливо залив не в той розділ.
Востаннє редагувалось 21 червня 2015, 20:05 користувачем velmin, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By velmin
#62663
просто проїхати... результати буду показувати потім:) Це пробний тестовий заїзд. З досвіду 200-ки, чомусь почала боліти дуже голова... хвилююся, щоб така сама ситуація не трапилася в цей раз... Можливо не розрахував сили, спочатку вкрутив, а потім вже не було сил... харчувався постійно, пив воду постійно... з якою краще середньою їхати швидкістю?
Аватар користувача
By Perya
#62667
Середня швидкість 20-23 км/ч. Вживати аскорбінку запиваючи водою кожні 20-30 км. А взагалі бажано вживати ізотонік.
Аватар користувача
By velmin
#62671
я залюбки, але вони мені не по кишені... Щодо аскорбінки, скільки її треба?? я читав у книзі, що краще вживати вуглеводи, які швидко засвоюються - ізюм, курагу... ще чогось там, наскільки може допомогти таке харчування в дорозі?!
Аватар користувача
By _rоadrunner
#62675
velmin писав:просто проїхати... результати буду показувати потім:)
Тогда можно сильно не заморачиваться, достаточно две недели активной раскатки, например по соточке через день. За неделю до - двухсотку, Два дня до - полный отдых и активно налегать на сложные углеводы: гречка, макароны, каши.
Теперь касательно прохождения. Вы будете ехать днём, и скорей всего будет жара за 30+. Воды надо пить много и часто, уйдёт минимум 10 литров. Можно минералку, соки. Всё тащить с собой смысла нет, запас можно пополнять в магазах на заправках, благо по дороге их немеряно. Каждый час-полтора - 10 мин остановка в тени на отдых, разминку, перекус. На больших дистанциях важно не допускать дегидратации. Основной симптом - мутит, хочется пить, но вода уже не лезет. В таком случае продолжительная остановка в тени.
Теперь про питание. Да, в дороге надо есть быстрые углеводы, в интернете об этом много понаписано, тут расписывать смысла нет. Единственный момент - оно всё должно быть предварительно опробовано и прикатано, чтобы небыло сюрпризов с пищеварением. Лично мне хорошо заходят мюслевые батончики, пряники, сушки. Где-то на 180-200км очень рекомендую заехать в кафе и нормально поесть - первое, второе, чай и тд. Потом едется на порядок легче. На 250 км можно ускориться бутылкой пепси.
Ну собственно вот, ничего сложного. 300 - не ультрамарфон, а средненький бреветик, и доступен каждому :)
batman це подобається
Аватар користувача
By velmin
#62677
_rоadrunner, дякую за таку розгорнуту відповідь, прямол в точку я сказав би. Прислухаюся до порад, та тижні два потренуюся. Що з цього вийде дам знати після 300 км.
Аватар користувача
By Perya
#62693
:velo: Перший мій заїзд за день, без підготовки, склав 232 км. Заміна ізотоніку склали дві пляшки пива. На наступний день проїхав 150 км та ще вжив 1 пляшку пива. Вживання їжі обовязково, питна вода обовязково. І головне питання - це регуліровка сідла. Хоч і смішно, але до цього потрібно віднестися найуважніше. Дорога на всі помилки вказує. ;)
Аватар користувача
By _rоadrunner
#62697
Perya писав:І головне питання - це регуліровка сідла.
Кстати, самый простой способ проверить правильно ли у вас выставлена посадка: с лёгкой нагрузкой раскручиваем каденс до 110rpm и держим три минуты - если всё комфортно и ничего не мешает, значит посадка выставлена правильно.
Аватар користувача
By velmin
#62784
Дякую за відгуки. Щодо посадки, то з цим все гаразд. Для мене 150, 200 не вперше... Просто кожні наступні 50 км даються все важче і важче... наскільки важче я знаю по відчуттям після 200 км, а от що буде після 300 км... важко сказати, тому питаю поради у бувалих, щоб мінімізувати дискомфорт та втому в дорозі... а також під час відновлення сил організму після поїздки..
By ldrab
#62789
_rоadrunner писав:
Perya писав:І головне питання - це регуліровка сідла.
с лёгкой нагрузкой раскручиваем каденс до 110rpm и держим три минуты - если всё комфортно и ничего не мешает,
А шо делать если пузо мешает? :D
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!