ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Розваги, теми для обговорення та спілкування про що-небудь (або взагалі ні про що)
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By kuzart
#49993
Порадьте хвотоапарат хороший. Дзеркальні варіанти відпадають, бо я не буду її з собою у велопоходи тягати. А хвоточки красиві хоцца, шоб були...
Canon PowerShot G16, Fujifilm FinePix X20 як буде?
By roadrunner
#49994
советую искать девайс с защитой не ниже IPX-7
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#50018
якщо не дзеркалка -то бєззєркалка.
Всяко луче. По всім параметрам.
Нікон J ? Це смішно :D ..або не дуже((
Сам плянував Соні Некс 5RL ...але уви... Свідомий дооовгий вибір. Беріть і пользуйте.

Добавлено спустя 2 минуты 28 секунд:
roadrunner писав:советую искать девайс с защитой не ниже IPX-7
Для чого?
By roadrunner
#50021
ТК Поліське Джерело писав:Для чого?
на велике с зонтом не удобно ездить
Аватар користувача
By jazzec
#50027
я б теж дивився в сторону беззеркалок... http://www.penta-club.ru/forum/topic/10 ... ззеркалок/ можна тут глянути пару фоток

як приклад Sony Nex-5 непогані карточки...ще samsung nx 100 хвалять...

а можна йти і в зворотньому напрямку - від суми, яку планується витратити...
By roadrunner
#50028
тут ключевое слово - походы
Аватар користувача
By jazzec
#50029
roadrunner писав:тут ключевое слово - походы
а я бачу
kuzart писав:порадьте хвотоапарат хороший...хвоточки красиві хоцца...
By roadrunner
#50030
jazzec писав:а я бачу
kuzart писав:порадьте хвотоапарат хороший...хвоточки красиві хоцца...
фотошоп :yes:
Аватар користувача
By vvtz
#50034
Користуюся Olympus PEN PL1. Нравіца :). Серія PEN у них постійно мутує, тому мій вже вважається застарілою моделлю. Але для мене - просто ідеал.

Плюси: доволі легкий і компактний, якщо рівняти із зеркалками. Об'єктиви дуже компактні. Коштує порівняно недорого, як сама тушка, так і об'єктиви. Акумулятор ваще бомба-ракета: влітку був зафіксований рекорд - більше 900 фото на одному заряді, три дні фотав. Купа ручних налаштувань, РАВ формат, всякі розумні фішки тіпа брекетинг, гістограми, тощо - все як у дзеркалках.

Із мінусів, те що мені особисто трохи не вистачає: невисока швидкість серійної зйомки, трохи шумна матриця на високих ІСО і відсутній видошукач (на яскравому сонці знімаєш майже наосліп, так як в екранчик мало шо видно). Ще, на відміну від дзеркалок, тут не вистачає органів керування. На дзеркалці тобі буде мільйон кнопочок і коліщаток: можна молнієносно на льоту підкручувать ІСО, компенсацію експо, діафрагму і все інше. А на моєму треба залізати в меню і шукати там - це займає іноді багато часу.
Аватар користувача
By formazon
#50035
kuzart писав:Порадьте хвотоапарат хороший. Дзеркальні варіанти відпадають, бо я не буду її з собою у велопоходи тягати. А хвоточки красиві хоцца, шоб були...
Это предложение вызвало критическую ошибку и система будет перезагружена.

Можно показать приблизительно что снимать планируете?

Добавлено спустя 45 секунд:
vvtz писав:Акумулятор ваще бомба-ракета:
:lol:

Когда аккумулятор бомба - это не карашо!
Востаннє редагувалось 17 лютого 2014, 17:44 користувачем formazon, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#50038
jazzec писав:Sony Nex-5
у жены такой, довольна. и у брата её - тоже, а он окромя фоточек видео снимает - очень пристойно, как на его взгляд, как для меня то он все таки не для походов - в карман не положишь.
Аватар користувача
By jazzec
#50039
Egor_Goodman писав:у жены такой, довольна. и у брата её - тоже, а он окромя фоточек видео снимает - очень пристойно, как на его взгляд, как для меня то он все таки не для походов - в карман не положишь.
ну...тут або фоточки, або в карман покласти...
Аватар користувача
By formazon
#50044
jazzec писав:ну...тут або фоточки, або в карман покласти...
Физику еще пока никому не удалось обмануть. Так-что надо искать компромисс. Беззеркалки по сравнению с зеркалками еще достаточно компактны.
Аватар користувача
By kuzart
#50045
ключове слово - хороший хвотоапарат. в походи в т.ч. братиму. але я вожу хвотоапарати при поясі. а на випадок дощу завжди маю спеціальний пакетик в чохлі.
ви радьте, радьте, я все читаю і ізучаю).
By roadrunner
#50047
в таком случае следует уточнять, что понимается под словом "хороший". Для меня хороший фотик это - вытащил из кармана, нажал кнопку, через секунду гарантированно получил фотку, убрал обратно в карман. ВСЁ! И абсолютно пофиг дождь там, или ураган, а хоть потоп. Самое важное - не упустить момент. Фотоаппарат - это всего лишь инструмент в ВАШИХ руках.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#50148
Покласти в карман мона напр Sony rx100 ( сам счолкав -дуже приятствєнно,особливо по шумам, скорості), даже фішай кути в об`єктиві реалізовано. Є мінуси -але на то воно і комбайн.
Аватар користувача
By kuzart
#50153
ТК Поліське Джерело писав:Покласти в карман мона напр Sony rx100 ( сам счолкав -дуже приятствєнно,особливо по шумам, скорості), даже фішай кути в об`єктиві реалізовано. Є мінуси -але на то воно і комбайн.
так, від тебе я вже на предидущу соні намилився. опрєдєлісь, пожалуста, шо ти совєтуєш прежде всього!
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#50155
в плані що краще -Сони Некс 5 (саме пьятьорка буде оптимально), але якшо відео принципове, то бажано 5RL (хоча його штатнік (лінзу, тобто) пинають за дохлість мотору і проч). Канєшно -бажано докупити телевіка... :bayan:
в плані "шо краще лізе в карман" -то RX100. Там і всі лінзи одразу впихнуті))
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!