ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#25630
ViX, проясни тему с пловом и пикником.. я вот предлагаю написать список кто из наших хочет и будет за это дело, скинуться и скупиться... а приезжие кто захочет, пускай сами сбрасываются и тоже на пикник... а то иначе я не понимаю как это замутить.
#25632
идея была такова.
Сделать плов - примерно 20 порций, это около 200 грн
Возможно удастся выбить коробку печенюшек у спонсора. (если нет то ящик офсяного - 50 грн)
пригласить всех желающих на чаепитие и общение у костра на берегу реки, или просто в лесу.
дабы сплотить людей, возможно привлечь новых.... да и самим пообщаться.

Как мне кажется главная цель сего мероприятия не нажраца в лесу пловом, а показать как с нами здорово и весело!
#25634
Quote (eville)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">но как всегда одни будут объедать других..
... похоже в тяжелых условиях ты живешь
#25638
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">... похоже в тяжелых условиях ты живешь
:D
кожному по ложці та й вистачить =)
якщо планується приплив людей - хай кожен щось доносить =). хтось сік, хтось вівсяне печиво
#25639
Quote (eville)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Egor_Goodman, но как всегда одни будут объедать других..
Quote (eville)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Egor_Goodman, не в тяжелых. просто люди бывают разные. темболее не знакомые.

Оце так, дожилися... плов робиться не для того щоб наїстися... а для того щоб зібрати компанію... хто переймається тім що зостанеться голодний беріть з собою їжу... мені навіть пояснювати це якось неприємно і дико, да не зрозумійте мене неправильно... що хотілось би не продовжувати розмову на цю тему... гадаю всі все зрозуміли... обговорюємо інші деталі пікніку .
#25640
так що там будіт на самому дні???На пікнік треба шось скидуватись чи як??

І чи нада комусь помосчь ато останні дні я тут рідко бував...не було коли відписуватись

БЛИНН.....на самом пробеге не буду....... :\'( :\'( :\'( :\'( :\'( :\'( :\'( :\'( :\'( ....так как зачет в универе...но к 12 буду на месте...так что кому нада помосчь дайте знать)
#25645
Quote (eville)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">просто не хочу чтобы кто то уехал не довольным.
Всіх задовольнити не наша справа, може хтось взагалі м\'ясо не їсть, вегетаріанець наприклад... А комусь не можна їсти жирного, а комусь ще чогось не дозволяє релігія, вибачте якщо так міркувати, то взагалі нічого зробити не вийде..

Тому наша справа зробити плов, і очікувати на компанію а вона 100% буде ще й до того зварити плова більш ніж 10-15 кг фізично не можливо, якщо хтось мав справу з готуванням зрозуміє чому :)... хоча може у кого є такий чан як у титарів чи таджиків на 20-40 літрів ... але я не впевнений в тому що такий знайдеться...
#25646
Diama, про якісь бумажки до плакатів дізнаємось тільки счаз?А якось троха раніше б, "до того как"? Але це таке,главне, шо плакати були такими собі сильними з дизайнерської естетичної точки зору - а вод інформації, повторюсь -1од.( місце та час збоору) Все!! Вважаю, шо на пакаті ВД малась бути інффа в один рядочок про план заходів!(червоним, бо ж загубиться на майбутнє.І знову зроблять плакат не в ущєрб красотє Плакат -це велика листовка! Там має бути росказано, куди товарісчи мають зі своїми стягами прийти Ніякі поруч до плакату прилєпки не канають - ібо по-перше вони окремо від плакату не читаються не бачаться, по-друге -а ви спробуйте в кінці шкільного року знайти ще й прилєпкам місце.Ітак йшли на зустріч...Правда, відать, крім сєрой тоскі в моєму Агроунівері (З тим контингентом тра працювать заздалегідь, і не цуратися жОстких Йадрьоних маньоврів, ібо я з ними воював за моє виключення відти свого часу, нізашоніпрошо, тому знаю шо там за покидьки місцями засіли )
#25648
доречі а хто буде готувати цей плов, так для довідки плов з підготовленої сировини готується десь біля 2-вох годин + 20-30 хвилин підготувати вогнище... Якщо нарізати все будемо на місці то це в сумі буде 3години.
#25650
Тому нашим кухарям потрібно виїхати за 1-1.5 години до приїзду основної групи. Доречні якщо треба буде в цій справі допомога то принципі я готовий буду за помічника...
#25656
Quote (Andron)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">а в мене до велодня готові три байка!
Це що для конспірації ? oоб ми тебе не могли запам\'ятати ? ))) ні ти давай їдь хоча б на одному тоді ми зможемо тебе побачити і потів впізнати .

Добавлено (26 Май 2011, 21:13)
---------------------------------------------
Друзі то що с пловом ? хто буде кухарем , чи це тільки все балачки ?
#25659
Quote (eville)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');"> на следущий ВД надо будет побольше
Суть в цій писанині на 23 сторінки, шоб не "побольше" а получче та ефективніше для кінцевого результату, тутечки ж не держоргія для звітності виструнчилась Результат -він нада всім нам більше за цифру "цьогоріч нас було на 2 велотіла більше"
#25662
(ТРОЛЛИНГ)Ребята, нам жеж мэр поможет!))))

а если по теме, то рац. предложение, при сборе в 10 часов объявить что-то типа кто хочет на пикник, подойдите тудато поставте галочку сдайте стокато денег на тот и тото, будет то и сё, ну и в процессе оперативно всё решить...как по мне идея.
И кстати по поводу помощи на утро субботы, готов отдатся в любые руки задля помосчи, также в процессе, орг-ии колонны и тд, и ещё, брать салатовую жилетку?
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!