ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#30940
КРОСС-ПОХОД

Что собой будет представлять мероприятие? - пеший(а можно и на велах??) переход, или можно назвать марш-бросок с промежуточными точками(КП), которые нужно будет найти по карте. Затем сбор в финишной точке, где будут организованы веревочные и увеселительные задания, и костер с "сосисками"(ну и чего кто принесет...)

Формат мероприятия - полуспортивный, новичково-обучательный
Команда - безразмерная. Хочешь сам, а хочешь в хорошей компании, которую сам и подобьешь на это дело...
Протяженность дистанции - несколько вариантов, от 8 до 15 км.
Место старта - гидропарк, колесо обозрения.
Время старта - нежесткое. С 9-00 до 10-00 в субботу 19 ноября, по мере прибытия к старту...
Место финиша - Богуния, район Ялынки
Время работы финишных занятий - с 12-00 до 14-00
Организатор - Левчук Леонид и группа товарисчей... :lol:
#30941
Якшо в субб. буде сніг або інші невзгоди природи -я приїду на крос-поход.Якшо буде стаб. погода -я покатаю "Селами.." десь 150+км.Востаннє..відать.
пс: Кста. я так пойняв -це як в старі добрі врємєна -від Шури просто, не під флагами "Центра.." ? :roll:
#30942
MOKRIZZONNI писав:пс: Кста. я так пойняв -це як в старі добрі врємєна -від Шури просто, не під флагами "Центра.." ? :roll:
Ні, це просто від Льоні. А я допомагаю... :D
І дався тобі цей "Центр", що ти на нього так вишкірився :o Ти шукаєш зло не там!
Важко щось організовувати самому, набагато простіше колективом однодумців. Навіть ти сам поліз туди ж - будучи затятим індивідуалістом, назвався турклубом "Поліське джерело". А навіщо? ... ;)
#30944
Шура -главноє -спокойствіє! 8-) І памнятайте -я бєлий і пушЫстий :roll:
пс: Про тк "Поліське Джерело" ви даж слова не питали в мну -патаму смішно шось осуждать :P
....далі не буду :!: :roll:
#30967
Шура -підтвердіть шо не буде флагів "Центру" і я з радістю приїду, помучаю вас і себе)).Ще й напарничка візьму. :roll:
Це ж тіпо мінімарафон АЛЕ БЕЗ ВНЕСКУ! :) Хто там зимою в Карпати збирався..спочатку вам сюда! :P
#31008
а че с собой иметь?
компас, карандаш, листик, да?
чай и бутеры?
я хочу с сынишкой прийти, думаю дистанция на 8 км, нам по плечу.
#31011
вуха в`януть від такого морозу -патаму шарфік чи шо -на вушка шоп натягнуть.На ноги шота тепліше-хто ось на вихідних їздив -це вже сильно холодніше!
НА КОНЯ!!!
#31017
Шура писав:КРОСС-ПОХОД

Что собой будет представлять мероприятие? - пеший(а можно и на велах??)
Так можно на велах или нет?
#31026
Шура писав: Просто маршрут недлинный для велика :)
8-) Сказав Шура проїхавши то на машині)))
Пасібо за: безплатну участь, чай-вогнище, можливість покатати шота пригодницьке шукаючи в помаранчевому лісі шота непримєтно-помаранчеве :D , пасібо за прокладення легенди по стежкам з ямами засипаним листям (пару падінь-пару візітів в "Гору") :D :roll: , нову, свіжу мєсность ще некатану мною по-світлому (тіко вночі тудась дєвочек таскав..да. Пасібо Жорє за компашку і вирулювання блудів. Окремо пасібо за відсутність набридливого стягу "Центру" -все було від активістів-орієнтирщиків -ХТО НЕ БУВ -РИДАЙТЕ!! Це було чудєсно та продумано.
Грусно шо з ВелоЖЖ стіко грозилось і за чудової мняхкої погоди ніхто не був...
Жору почув в лісі вже після свого старта-дяки його гудку(вічна йому памнять, на Шуриному присипаному потічку він зламалсо, і рожки руля туда ж :( ). Далі ми поїхали разом.Бачили прекольні озера-болота, дерева. стежки..а ще прекольний гігантський вал, який як нам розказали збудували від ударної хвилі атомної бонби в 70-х роках.Ми по верху того насипу проїхали десь 1км гублячись в здогадах та думаючи шо то від вузькоколійки.Вод бачте -інтєрєсность? Да! Але в нас багато інтєрєсностєй-а вони розкидані по темам в словах .А ДАВАЙТЕ КАРТУ ІНТЄРЄСНОСТЄЙ ЗРОБИМО? Хоча б навколо Ж км 30 так.
Шура -я то багно між кп 5 та 6 обійшов (хоч ви напутствовали на старті шо зрізати не мона...тіпа тока напролом та навпростець)..так шо по нові трекінгові шкарпетки я навряд чи -ібо в секонді я їх )))) :roll: 8-) :P
________________________
Також за вогнищем відбулась затята бесіда-дискусія, про туризм, мну, йа, вас...Звідки вийшло шо я таки Бєлий і пушЫстий, а Шура їздить не в гармонією з собою та природою, а Жора просто пив чай, а Ватсон волав шо він спортсмен і ні при чому ..отак :)
#31029
Грусно шо з ВелоЖЖ стіко грозилось і за чудової мняхкої погоди ніхто не був...
дык узнал что там не будет "набридливого стягу "Центру"" и решил что без него там будет некрасиво, а я люблю когда красиво :(

А ДАВАЙТЕ КАРТУ ІНТЄРЄСНОСТЄЙ ЗРОБИМО? Хоча б навколо Ж км 30 так.
а давно такая тема создана, но так как она создана не белыми и пушистым, то белый и пушистый в неё даже не заглядывал, хотя я не прав - заглядывал но игнорировал.
forum/viewtopic.php?f=23&t=1667
#31032
Гудман ти не правий -у мну не було інету тада раз, друге -Шур аказав про такую карту сьодні, але вн не казав про мініатюри і то шо я описав сьодні, він тіко про маркери казав.Я не шибко переймаюсьмаркуванням -є карта,є навіґатор...кому надо -той знайде, а промаркувати велостежку на 50 км це нада мать дууууже велику мотиівацію..і час...і дєньги..а дві стежки? дві стежки -капля в окіян..тада хоча б 10 стежок -ти уявляєш скіко це ресурсів різних тра? Питання -ДЛЯ ЧОГО? Я за карту, проти маркування.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!