ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Саня
#24614
Вася красавчег - обновил таки темку! (то шо пачти год прошел неважно...наверна...)
Аватар користувача
By Саня
#24616
таки да-моя невнимательность рулит! вобщем если шо-йа готов каг на машине так и на лисапеде поучаствовать-дело стоящее, думаю поважнее даже велодня!
By MOKRIZZONNI
#24726
Саня, ежелі ти готовий на авто, якшо не наберем велокворуму(хоч я сподіваюсь шо наберем) чи мона розраховувать на заброску 70кг упакованих заготовок скв в Кмитів?
(питання троха завчасне, але про всяк випадок)
Оголошується кінцева дата скворєшнії!
Директриса запевнила, шо нас чекатимуть цієї суботи в с.Кмитів(20км від Ж) в оптимальній для них час -від 11-00 до 14-00 десь.Дуже зручно й нам -поки позбираємось-доїдемо.
Ця Субота, 9-00, фонтан на Польовій.
Звідти їдемо до тов.Гудмана де пакуємось та годинку неспєшно до Кмитова по обїздній.Хто знає де живе тов.Гудман(с.Станишівка) може їхати прямо до нього. Главне біля 10-00 виїхати на Кмитів.
Відписуємо "+" хто ще не писав та в кого виходить, при тому
пысы: при приїзді в Кмитів всі крім Йа та Гудмана за бажанням та по-суті вже вільні.А можуть годинку потусити, поки вони зашуруплять готові промарковані конструктори скв
By MOKRIZZONNI
#24730
Да, ще й набагато раніше -як все по плану, а як шо -ми тя раньше одпустимо восвоясі -груз переберу я, хоча я сумніваюсь шо це так затягнеться -нереально
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#24734
Quote (eville)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">MOKRIZZONNI, тогда раз так, то я буду
Мы на тебя расчитываем
Багажник и баул есть?
...хотя бы багажник?
By MOKRIZZONNI
#24735
Я багажника одного можу дать на це.В мене їх два.Ставиться без проблем на любу раму за 5хв. одним ключом.
Аватар користувача
By eville
#24737
Egor_Goodman, неа, нету. так как мне он так пока что не был нужным.

Добавлено (16 Май 2011, 19:12)
---------------------------------------------
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Я багажника одного можу дать на це.В мене їх два.Ставиться без проблем на любу раму за 5хв. одним ключом.
тогда кул
Аватар користувача
By veloDM
#24847
MOKRIZZONNI, а ви шпаківні повісили ? і як повісили чому не зробили, смс розсилку... я на форуму не весь час сиджу .
By MOKRIZZONNI
#24849
Quote (veloDM)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">а ви шпаківні повісили ? і як повісили чому не зробили
Читаємо трошки зверху я строчив гігантським шрифтом та червоним ляпсом
Приєднуйся
Аватар користувача
By veloDM
#24850
MOKRIZZONNI, ммм це я мабуть читав в воскресіння да щось не зорієнтувався... добре як не будете других походів, чи поїздок обов\'язково приєднаюся.... щось я міркував що все розвісили .
By MOKRIZZONNI
#24851
ок.Бум ждать.Тоді ще одного-двох не вистача для комфортного варіанту відвозу.До кінця тижня впевнений, хтось прибуде в цеї дєло
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!