ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#8193
ПРИЄДНУЄМОСЯ ВСІ !!!
Надумав я ісчо влітку зробити десяток шпаківень ...тьфу..скворєшніков. Дума визріла завдяки моєму майстру(зміни). який на
халявних дровах зробив подібне. Враховуючи отлічний халявний розходний матеріал ( відходи виробництва) чуть струменту та циркулярно-фрезерувальний станок від своїх хлопців на роботі чому б не зробити подібне для наших братів.У нас два колеса-у них два крила . Реалізація ідеї відкладалась два місяці...всякі тренувалки-підготовки ... і воД...

Лісничі Корабельного лісництва одобрили та всяческі допомагатимуть нам. Чому я кажу нам ? Ги...ну ви ж доєднаєтесь , прада ?А ісчо ж якось ті дрова треба до Корабельного лісництва довезти....а ісчо прикрепити.
Лісничі нададуть: 1)супровід до місця оптимального встановлення, 2) тарантас з конячкою для перевезення драбини та шпаківень ( все ж по лісу це не по трасі ), 3)проволоку для закріплення на деревах (прибивати-неправильно)...всіляку іншу допомогу та реманент.

Приєднуємося всі !!! За годину можна вирізати з простих досок цілу ОДНУ шпаківню .Схемку необхідних розмірів( для певних птахів,лісничим краще знать) я надам вже завтра
Встановлюємо цієї неділі.27-го вересня !!! Корабельний Гай
Всячєскі розвивайте тему практичною допомогою та участю

Наразі необхідно, терміново, для десятка отворів кругла пустотєла фрєза( свердло) для висвердлювання відповідно всього лиш десятка отворів в оте гнєздо діаметром 3-5 см( точніше завтра) або як варіант електролобзік із пилкою для тих же цілей. АААААААаааа.Відгукніться. У кого є практичні побажання та поради -пишіть...не стісняйтесь !!!

пысы: Сьогодні на трасі перед поворотом в лісництво, воД таке зрєлісче .. я плакав
#8201
MOKRIZZONNI, ОТЛИЧНАЯ ИДЕЯ! Пора разбудить в нас сознание того, что все мы дети природы, как люди, так и птицы. А родственникам грех не помочь

А если их склепать не сразу, а просто подготовить дерево-материалы, гвозди и всё это перевезти в лес (компактнее) и там уже сбить их и начать устанавливать ?
#8205
Мона й так...справді..я просто на шурупах шуруповертом буду з`єднувать. Якщо так, то треба буде раніше виїхати, близ лісництва свої позбивать, в тарантас закинуть вже готові. Туди ж і драбину...шо нам дадуть
Кста, на спині везти трохи жорсткувато, тому : ХТО МОЖЕ НАДАТИ ВЕЛОТАЧАНКУ - ВІДГУКНІТЬСЯ. Гарантується експлуатація тіко на шоссе -без кросс-кантри
#8207
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Надумав я ісчо влітку зробити десяток шпаківень
Хочу для себя прояснить, а почему в лесу вешать надо?
Я, например сделал кормушку, и каждую зиму она помогает синицам выжить. Может именно благодаря ей во дворе живет большая популяция всяких щебеталок, но и воспитательный эффект немалый. Некоторые даже туда чет иногда подсыпают.
Так вот гораздо с большим удовольствием я скворешник повешу во дворе. Возможно к весне так и сделаю.
#8225
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Кван, дай тачанку та свердло...по-карошему
Тачанки точно нет. Если кол-во серьезное можно с машиной решить да вывезти все. Сверло есть, если доска не толстая. Лобздик без проблем. Можешь сверло купить себе какое надо, я оплачу. Если можешь сделай и мне заготовки для суперскворешника, соберу и повешу сам, но во дворе.
#8226
Заготовки зроблю -доска є...на спині в рюкзаку за кілька раз вивіз. Свердло мені в подальшому нідочого.Якшо є лобзік- готовий варіант. Та й дрель у мене 1000Ватт. Боюсь не потягне...доска 25мм ...і товстіша. Лучче лобзік. СПС агромадноє...тов.Кван Я б сьодні забрав...часу обмаль. Зараз їду за станком. Ввечері міг би за отим чудо-лобзіком. Завтра напиляв би...післязавтра зібрав би.
Про вивіз- повна непонятка...10 штук - реально об`ємні та важкі ( кожний ! ) . Не впевнений шо отого насиченого подіями неділі хтось буде ісчо крім мене
ПРИЄДНУЙТЕСЬ...ВІДПИСУЙТЕСЬ ХТО МОЖЕ ТА ХОЧЕ ( !!! )...бо ніхто нікого канєшна не змушує
#8232
MOKRIZZONNI, вот мне нада бы полочек домой наделать---а тут скварэшники...

MOKRIZZONNI, хорошим делом занимаететсь! но к сожелению меня не прут скварешники..я бы приют для собак сделал...люблю собак...а птички на голова какендуют
#8237
Шпаківні - це круто. Молодець, Паша. Шпаки зацінять))
На жаль, у мене такі проблеми як і в 462648,

Quote (462648)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">мне нада бы полочек домой наделать
Зібралася на вихідні в Омакс купити бошівський електролобзік і, до речі, фрези. Так що зможу позичити.
Хотіла запитати: у мене дрель усього 750 ват, потягне вона дсп 1,6 - 2см?
#8240
Quote (alma)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Зібралася на вихідні в Омакс купити бошівський електролобзік
Любительница боша Ваще-то у нас нас есть оф представительство боша. Я там кой-че себе брал. Если надо дам контакт.
Quote (alma)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">у мене дрель усього 750 ват хорошенькое всего
Quote (alma)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">потягне вона дсп 1,6 - 2см если тот-же бош то ненапрягаясь.
Но мы тут малость отклонились. Лобздик я Паше дал, но круглые дырки им резать нетемно.
#8243
Підтверджую: Лобзік отримано -тов.Кван
Раздєлочний станок по дереву вивезено: - тов.Андрійко
Конструкцію уточнено - тов.помічник Лісничого
саморєзи та бонки для шуруповерта отримано -тов.майстер В.Л.
До розєтки "Товсь...."......"Єсть контакт"....
Докладаю: Балкон в повній боєготовності віддав швартови у вільне плавання..з шостого поверху
#8244
Дякую, Kvan за інформацію і , дайте будь ласка контакт)
Щодо шпаків і шпаківень я дуже підтримую Пашу в його починанні, але у мене просто не зовсім однозначне ставлення до цих птахів.
#8260
MOKRIZZONNI, а чим будеш висверлювати дірки? Лобзиком такий діаметр нереально. У мене є декілька "коронок" різного діаметру. От тільки не памятаю на яку товщину вони розраховані - треба глянути.
#8265
Я чогось нерозумію що саме буде і коли ? те що скворешніки робититреба я зрозумів але коли ?, і що буде 27- го числа, є фриза для отворів але вона для гіпсокартону, дерево не потяна я думаю ...і де це лісництво
#8267
Quote (lakmus)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">У мене є декілька "коронок" різного діаметру. От тільки не памятаю на яку товщину вони розраховані - треба глянути.

якщо це ті коронки шо я думаю (чорні такі) (а я багато коронок знаю як мебелщік), то ними можна дирявити доски з обох сторін: спочатку до середини доски з одного боку, потім з іншого. получаеться товщина десь біля 30 мм.
--

як варіант, можна просто взяти свердло на 8-12мм и по колу просверлити і вибити, а шпак за 1й сезон сам відполірує вход в домік. або слєгка прімєніть круглий напільнік

--

якщо купувати на базарі, то найдешевший варіант - свердло "пьорешко" мм на 30 але десятий вход в апартаменти шпака буде свердили тяжкувато - пєро любить бистро тупитися.

---
а можна вообще без фрези:

передню стенку домика делать з 2 досок, і у кожної зробити Л-образний зарез, получиться трикутний вход: |<>|. (шоп получитвся не ромб, а то у шпака ноги будуть боліти, а рівнобедрений трикутник, з горизонтальною нижньою стороною)
#8269
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Наразі необхідно, терміново, для десятка отворів кругла пустотєла фрєза( свердло) для висвердлювання відповідно всього лиш десятка отворів в оте гнєздо діаметром 3-5 см(
есть сверло по дереву ширина 20 мм длина 200мм
#8272
у кого-то есть знакомые в школах?

пускай школьники сделают скворечники, а мы развезем и повесим. так будет лучше и эфективнее

---

Admiral (13:33:57 24/09/2009)
если школьники житомира сделают скворечники, а велочсипедисты завезут их в лес и вместе с лесниками повесят, это событие достойно новости на жж инфо?

Mad админ ЖЖ (13:35:20 24/09/2009)
ну вообще да - но этоже весной надо делать

Admiral (13:35:49 24/09/2009)
может каким-то птицам и на зиму? хз

Mad админ ЖЖ (13:38:02 24/09/2009)
да идея интересная...

А ещё, раньше в Житомире (лет 20 назад) было очень много снигирей зимой - сейчас это редкое явление

Было бы хорошо узнать что для них надо и начать акцию "по возврату снигирей на зимовку в Житомир"
#8277
Особливих, спеціалізованих інструментів немає. Та й досвіду по збору скворєшніков теж. Але є бажання проїхатись, повести на спині грузи до лісу і т.д.

До речі, а це де? Куди їхать?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!