ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#8287
По пунктам :

Скворєшніки встановлюються в будь-яку пору року !!! Включаючи зиму. Не вірите-спитаєте самих лісників

Спс -але інструмент у мене вже всей є . Хто тож хоче випиляти( це ж недовго і просто...як табурєтка) - пишіть тут !!!..Є товарісчі шо хочуть допомогти струментом

27-го готову продукція треба буде завезти в Корабельне лісництво ( дитячий табір на хуторі Бондарці...там де пруд ). Десь 10 км від Богунії по Новоград-Волинській трасі. Один із найславетніших та найвеличніших лісових масивів...колись ...
Наш приїзд домовлено на 10-ту ранку. Нас будуть чекати..оскільки в них зараз багато справ в лісі.
Є питання по траспортуванню , пишіть думки: варіант один - готові будки завезти машиною...якщо допоможе Кван.Так швидше...оскільки збити будку тож займе час...хоча поки одна вішається- інша збивається...мона й так.Драбину то одну нам дадуть.
варіант два : везти заготовки кравчучкою ( оскільки велотєлєжок не знайшлось). Канєшна для кравчучки це жосткий пробіг ...від мого дому туди-назад складе 50 км при швидкості від 20+ км\год...мама мене вб`є
Везти готові на спинах- гібле дєло. Хіба шо нас буде десятеро -не вірю...
Необхідно як мінімум троє-четверо добровольців. Одні збивають на місці, інші кріплять, інші дихають повітрям, інші просто покататись
Відпишіться сюди...хто хоче...е...е нє хто ПОЇДЕ

Про новину -канєшна ПО ФАКТУ можна ...нужна буде зробити ! Інших тож підстібне...розворушіть свідомість, мо
Чесно кажучи..мене ото бісить в коментах на ЖЖ до подібного всякі "одобрямс" і інші патетично-пафосні розглагольтсвованія жуюсчих печиво під каву за моніком і далі..і нічого ніфіга не роблячих товарісчей...Мені ото твій одобрямс треба ? Яку він цінність має ??? Прийди та стань поруч в дєлє ! Прада, товарісчі ?

Параметри скворєшніка :
По конструкції -простий паралелепіпед із зкошеним зверху ( нахилений від фасаду до стінки) дахом та отвором ...вобсчем :
Внутрішні розміри: 150-150мм ( це дно )
висота - 300мм (передня стінка...фасад). Задня на 3 см нижча !!! Тому дахова кришка ( кстать виступає з-за стінки доміка на 1см) задерта догори.Спереду назад.
Отвір -тільки круглий !!! ( або близький до того ). Для інших птахів там є свої варіанти.
Діаметр отвору -50мм
Quote (Admiral)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">зробити Л-образний зарез, получиться трикутний вход: |<>|. (шоп получитвся не ромб, а то у шпака ноги будуть боліти


Першенький
#8311
тільки шо зважив - одна шпаківня без цвяхів - майже 4кг ! Треба мінімум четверо-п`ятеро людей ( з нормальними рюками на 40-50 літрів ) шоб кожний віз по 3 штуки. По чотири -явний некомфорт. Від мене до лісництва -25 км через все місто.
І ісчо- ПИШІТЬ ХТО БУДЕ !!! Шоб знать шо мені дєлать, або я на місці шурупами ( взяв цілий пакєт саморєзів-оцинковки), або шукайте хтось цвяхи( в мене немає -ТОДІ ТРА ТРАНСПОРТ !яКШО ЗБИРАТИМУ ВДОМА.
ПЫСЫ:До того ж врахуй, шо дошки з гострими краями , це не тряпки туристичні -не всяк рюк на велі при трясці та вібрації без змін це перенесе( точніш переживе ). Випробувано на собі ( на своїй спині я їх віз з роботи в міцному двослойному каркасному транспортному рюкзаку 45л.) Було дуже жостко ...та й стрёмно.Але я віз близько 25 кг дошки за раз ( по 50см довжина, 20-30мм товщина, десь по 13-15 штук влазило). І так кілька раз
#8313
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">ПИШІТЬ ХТО БУДЕзаписуй, буду! Готовий долісапедить пару конструкторів куди треба, є пара більш-менш рівних рук, - помогти загнать гвоздя, знять/повісить птаходомівку вистачить накрайняк хоч осіннім лісовим повітрям надихаюсь

Чекаю на вводную: де й в скільки?
#8322
Спс, Юрій....але воД ...
ПО НЕЗАЛЕЖНИМ ВІД МЕНЕ ПРИЧИНАМ ВСТАНОВЛЕННЯ ШПАКІВЕНЬ ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА НАСТУПНІ ВИХІДНІ !!! ( 3 чи 4 жовтня)
Пропонуйте, на ту суботу чи на неділю..вирізайте свої скворєшніки....записуйтесь в групу добровольців.Треба люди !!!

Вибачаюсь ...протупив: малось на увазі лісництво не в Березівці ( хоч там тож є)а в Бондарцях..там де довга шосейка до пруду...невеличкий хутір та дитячий табір
#8466
MOKRIZZONNI, объясни мне, пожалуйста, бестолковому: на кой скворешники в лесу да еще и зимой? Скворцы ж, на сколько мне известно, на юг улетают... Аа, наверно щас КРЫЗА в стране, вот и экономят на перелётах, да ?
#8472
Не наю, Вітя. я в статтях начитався +лісничий підтвердив.Я й сам знаю шо загальноприйнято навесні.А потім як почав вивчати питання..конструкції і подібне...виявилось

Добавлено (30 Сен 2009, 21:34)
---------------------------------------------
В п`ятницю завдячуючи другу Квана на тарантасі урочисто відправиться перша партія Кукушників.Десь 8-9 штук. Одну дві ми повеземо своїм ходом в неділю. Оскільки я їх зроблю в суботу, а машина може завезти тільки в будні. Тому кукушники та лісничий будуть нас чекати вранці в неділю, 4-го числа. Коли та де зустрічаємось а неділю вранці в місті - напише тов.Кван.Слідкуйте та приїжджайте. необхідно десь двоє-троє товарісчей-Добровольців
Думаю ісчо зробити три кукушника окремо -один повшу у себе в дворі ( Кван навів)..одну з хрещеником разом складемо та повісимо у нього в дворі...оддна буде СПЕШЛ КВАН ЛІМІТЕД ЕДІШЕН....власне як і домовлялись.
пысы: Ну я й намучився з цими халявними брьовнами...вони блін трохи закруглені в профіль ...а в мене ж не фрезєрно-рейсмусний пр ограмований станок на балконі !
#8573
Quote (ViX)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">на кой скворешники в лесу да еще и зимой
моя версия - чтоб немного пристарился. Цвет, запах, поверхность немного изменятся, относительно нового.

Добавлено (01 Окт 2009, 10:26)
---------------------------------------------
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">СПЕШЛ КВАН ЛІМІТЕД ЕДІШЕН
Сделаю сам, с тебя чертежик. В таком важном деле никому не верю.
#8659
Завдячуючи Квану та його фірмі їх транспортом в п`ятницю в лісництво від мене таки було доставлено всі 10 ( із задуманих) шпаківень.
Встановлюємо завтра вранці.Ну воД..майже кінець цієї пило-свисто-дерев`яної балконної естафети.

Перед виїздом..кросавчеГи


Добавлено (04 Окт 2009, 15:09)
---------------------------------------------
Сьогодні їздили втрьох ( Йа, Трамплінчик та Юрій) в лісництво "На розвішування".... :( ...Приїхали -поматюкались...об`їздили півсела....перепитали купу людей..перезвонили на купу номерів...таки знайшли напівглухого діда той посміявся над своєю ж бюрократією...вобсчем в понеділок друга спроба.
Тому покатались трохи лісництвом.Була ідея проїхати через Давидівський кар`єр..але вот тут у мене відвалилась пєндаль %). Довелось повертатись на одній вісі..воД.





#8670

Шкода шо Еко спрямованість без анонсу...квік не дивлюсь, якби не "донесли" про Вчинок Дизеля дик і не дізнався б. Чи може товарісчі ісчо не повернулись з покатухи Житомир-Троянов-Глубочок-Тригорье ?

Добавлено (05 Окт 2009, 19:53)
---------------------------------------------
Уррааа..нарешті логічний хвінал
Шкворєшніки розвішено сьогодні одразу після роботи....
15-30 - 19-10 . Не дивлячись на штормовий зустрічний вітер ( по дорозі в лісництво)...на жаль вішались в одиночку . Вчорашні добродії сьогодні працюють до ночі. Бачили б ви оту дубову шестиметрову драбину...шо мені видали. Хвотки може якось потім- немає як скинути з телефона...."Фотік" не брав.
#8707
Quote (Трамплинчик)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">А дядьки не допомагали?
Нє
Фраза сказана лісником в неділю мене "вклала". Подивився він на наші "скромні" 10 скворєшників ...і сказав:
Нам тра багато шпаківень......але ми баню строїмо !

Викладаю дві схемки шпаківень на майбутнє.Для синиці - отвір 3см, для шпака -5 см.Для інших ...хз ( тобто хто-зна )





Зверніть увагу на розбіжності в розмірах....але це не принципово -важливіше пункти по даху під кутом на відсутності покраски( тільки лаками чи оліфою)

Сьодні зробив дві шпаківні....останні шпаківні . Одиннадцята буде повішена на днях з хрещеником- про що дивіться хвоторепортаж
..дванадцяту повішу у себе перед вікном...тут березка є...я канєшно по ній на шостий поверх не залізу . Представляю вам спешл едішн (№12). Відрізняється покриттям протиударним лаком збільшеною кількістю 5-ти сантиметрових шурупів чистовим шліфуванням фронтальної доски герметизація стиків та шпарин герметиком по дереву ...воД он....КросавчеГ :
#8708
где эти пташки--?

Добавлено (06 Окт 2009, 21:52)
---------------------------------------------
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Сьодні зробив дві шпаківні....останні шпаківні

а зачем на скворечнике подпись MOKRIZZONNI, ?? шоб птицы знали кому не гадить на голову?
#8709
Я усєгда підписую свої витвори...е..вичвори мистецтва

Добавлено (10 Окт 2009, 22:30)
---------------------------------------------
Кілька обіцяних хвоток.....витягнутих чудом з мого тєлєфона
( лучче не збільшувать -все одно нічо не видно )

Ф1: Вод такою "Катюшою" (офіційно прозвали мене з цими досками за спиною) я перевозив халявне бревно з роботи


Ф2:Готові шпаківні....кросавчеГи


Ф3: Вони ж в лісництві перед розвішуванням ( два вже на дворі) через півтора тижня


Ф4:Нелегкий шлях до лісу....ага, в руках таскав, по два штука........поки туди-поки сюди


Ф5: А вод і юний натураліст....кстать на вєліку був, велобрат, ги . Помосчі ніякої - зато щебетав шо соловей


Ф6: Шпаківні прикручував проволокою - виділили лісники


Ф7: Як сказав Главний лісничий - "на вєка" ! Побачимо


Ф8: Результат (проглядається частково)


Ф9: Чотири штука не встиг - залишив на їх совість - обісчали розвісити наступного дня


Ф10: Грусна хвотка(коллаж з двох сусідніх ) - в смузі міста понад трасою перед поворотом на Довжик прям до дерев прибита цвяхами реклама - ВАНДАЛІЗМ. На той бетон я написав, лагідно так....реакції ноль, хоч лист прочитали.


Насамкінець подякуємо головному лісничому Корабельного лісництва, що надав весь струмент та всІляко сприяв шоб я не завіз назад кудись оті самодєлки ( перемови про дату розвішування були якісь неясні ,неконкретні та темні ) ВІКТОРУ МАРЦИНОВИЧУ БОРИМСЬКОМУ....ну і канєшна по ходу тому десятку добрих людей. які тож допомагали появі цих екобрёвєн...Хеппі Енд,товарісчі
#8862
MOKRIZZONNI, размерчики взял на вооружение. Если все пойдет по плану буит красиво

Добавлено (20 Ноя 2009, 10:40)
---------------------------------------------
базис скворешника, из клееного точеного масива, пропитано воском

Конечная форма конструкции будет типа:

а над дизайном еще поработаем
#9848
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">а как скворци детей в угол ставить будут?
Не знаю, мне уже тут насоветовали туда камеру с ик-подсветкой сразу встраивать чтоб это узнать
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!