ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#7741
Ладно, пару слов оправдания утикача
Приехали мы вчетвером на границу области, сидели канителились час. Проехали четверка участников, которые не захотели ехать в толпе и выехали на полчаса раньше. Напугали нас рассказами о том что основная колонна стабильно крутит 40-50 км\час. Я стал чесать репу, такие скорости мне и не снились. Позавчера на полуминутных ускорениях сумел выжать максимум 45. А тут еще состояние болезненое, голова гудит, тело все ломит, хвост отваливается...
Поехали чуть размяться, чтобы усидеть на старте в пелетоне и не забить мышцы, а сам думаю - поеду я потихоньку, все равно они догонят. А так я хоть пацанов не буду задерживать и бердичевские горки выеду сам потихоньку, а по ровному уже в толпе на колесе както удержусь
Короче махнул рукой на прощанье и плавненько набираю в гору.
Короче пожалел я что вообще поехал - не дело больным выезжать на трассу , но как то отступать не хотелось. Задачи были - " компании ради, тренировки для"
Короче еха ситал километраж по десяткам, ну думал на десятом мимо меня пролетит эскадрон гусар, потом на двадцатом и т.д. Ветер зараза совсем не попутный...
Еду еду, объехал одну двойку эстафетников еще в Рее, подъезжаю к Гуйве, думаю тут должна быть толпень велосипедистов встречающих. Приезжаю - никого! Посидел, подождал, раз никого и нету надо ехать. Доезжаю до знака Житомир а тут еще одна двойка эстафетников. Один из них сидит и курит(наверное так положено спортсменам-марафонцам ). Посидел и с ними, пообщался - говорят крутят так уже пятый год подряд. Едут себе выборочно сколько запланируют. Сейчас у них был 900-тый км. Планируют еще по киевской трасее добрать соточку
А колонны все и нет! Ну я и не долго думая поехал дальше, "эстафета" эстафетой , а мне еще на роботу надо. Работа началась с ларька с кока-колой и вафлей Артек
Вообщем в 15-20 я уже был в Житомире и понятно никого и не встретил . Вот так!
#7746
Норм. шарфік. Тканина не намокає, ручки відрізав від мочалки, вечір шив , підрубував, шоб не розповзся..Трохи краска з пульвера на тканину потрапила, трохи побілила -але я відмию та віддам Віксу до флага. Тіко підкажіть, хто зможе акуратно нанести лінк нашого сайту, вод там збоку місце є. Думаю на принтері мона спробувать -у мене такого немає
Шура, дарма ...ну єсть ісчо завтра
Кста, зверніть увагу -на фотці в`їзду колони -від сили 40 учасників...тобто інші 30 в автобусах. А то шо на Озерному не зігнали велошколу нашу - дивно...кожен рік зганяли.Правда на Шевченко кілька було помічено.Але то таке....
#7747
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Шура, дарма sad ...ну єсть ісчо завтра wink

Ну я действительно болен! И завтра уже психовать не буду. Так что сорри, компанию вам не составлю...
#7750
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Байков там ваще намного, а на злой резине, ток я.
А я ж казав...шо ти потім це використаєш... мати колеса шо самі їдуть та мучить себе на напівспущених агрессорах -ту Зачод по фізформі !
А мене нема на фотках .. я по вітру їхав з тої сторони...тобто близ узбіччя..трохи нєрвно ...але я хотів прикататись...невдалось ..Думаю завтра розгонять
#7752
мне последняя фотка понравилсь от Лакмуса
#7758
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">...хоч можливо через те, шо в смс-розсилці вказано фініш В ЦЕНТРІ МІСТА !!! І мій підпис . Я ж здається ясно написав ОЗЕРНЕ. А фініш де їм захочеться, цього разу біля медучилища. близ пам`ятника Шевченка . Вод так.
между прочим,я всё таки и написал, как ты просил. Ничего про старт или финиш я не писал. Указал место и время встречи вело эстафеты - по трассе возоле поворота на Озёрное в 16:00. Не знаю, кто тебе такую ложную инфу приподнёс...

Добавлено (11 Сен 2009, 00:15)
---------------------------------------------
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">нанести лінк нашого сайту, вод там збоку місце є. Думаю на принтері мона спробувать
без проблем, при условии что ткань выдержит температуру утюга
#7774
Четыре форумчанина проехались этап Житомир-Киев. Перекусон был на границе областей. Один завал на объездной за Коростышевом. Двое осталось в Киеве на официоз с фуршетом.
Перед стартом Саня с ветераном велоспорта (Матковским). Жаль что фотки темные получились
#7806
Вікс, тобі зачод по-любому за СМС, шо було в тексті. не наю -не бачив, Так Кван сказав .......але то пусте...як такої інфи не було -не важно..тим більш шо на площу ніхто не поїхав...значть не був дезорієнтований.

Фінішувала п`ята ювілейна естафета вознесенням всіх прапорів на Дніпром, в Києві....
Прапор житомира відрізнівся тим, шо всі інші розпрамлялись вітром, бо були з нейлону....наш судячи із тканиин був тіпа БРЕЗЕНТОВИЙ !!!
Один такий від всіх областей вісів мертво на шаленому вітрі .Тобто прапору Житомира так ніхто і не бачив - вісіло дрєвко з якоюсь рядниною !!!!!!!!! ......Я даж попросив одного лісапєдіста розтягнуть нашу ряднину....шоб схвоткать
Була даж лотерея..багато призів між учасниками естафети.......м`яч підписаний ведусчими хвутболістами Збірної України з футболу !!! велофутболка в якій їхав сам ЯРОСЛАВ ПОПОВИЧ, права рука Залізного Ленса ( той шо Армстронг) та підписана ним же !!!!!!!! ...Виграв якийсь хлоп з тернопільської команди....
Більше напишу потім.....трохи віддишусь -хвотки вже сьодні ввечері..У нас зачотні хвотки з олімпійськими чемпіонами та призерами олімпіади .......З МіссУкраїни 2009 р !!!! ...З паном міністром та іншими модними товарісчами...
Якшо в двох словах - темп на естафеті можна розділити на три етапи: До завалу на об`їздній( 30-35 км\год....тобто дєццкій сад)..після завалу до кордону області ( 35+ км\год).після розкатки вже після перекусу на кордоні швидкість виросла до 40+км\год....почали відпадати діти ...І взагалі естафета була дуже порівняно юна...багато не просто юніорів( а ті крутять шо лосі), а просто неготових до подібних навантажень дітей, але ж як вони крутили ! Я ними восхісчаюсь..Ветеранів порівняно мало -Житомирська команда унікальна -ВСІ ВЕТЕРАНИ!!!! Крім одного МС по шоссе із Радомишля .
Тов .Кван помиляється - було 4 падіння та один завал. Сумний рекорд....пояснюється тією віковою категорією та складом,шо їхали...
Сьодні , після вручення відзнак та іншогоо оффа, тренер Житомирської команди ( тов.Іванич) сказав шо назад поїдемо своїм ходом ...Я возмусчаюсь.......мало їв......я як не їм вобсче не їду . А ше з такими лосями. Все ж нас вивезли з Києва..потім досчік...вот так доплентались всьо ж в технічці до кордону областей....там повилазило троє смільчаків та своїм ходом жостко почали вкручувать. Через 5 км ми з Бугірою навадились. кидаємо інших в бусіку, той обганяє трьох вєдусчих...ми витягуємо вєліки ...группа доганяє...і
Ми з Санєю через 10 км хтіли вже назад в бусік -без перебільшень -швидкість проти вітру тримали 40+ км....частенько зміну виходили 45+км/год...Сама жостка зміна була 55+ км/год на спуску перед Тетеревом..Потім скажений підйом....Ми думали шо не доживем ( з Бугірою). Як я зміни їхав, не наю ...давно вже такого жосткача не було..років п`ять :). Вобсчем якось долетіли....при цьому канєшна технічка їхала ззаду та прикривала всю полосу всі 70 км від кордону.тому стали ластівкою на півколеса ведусчего( вітер зустрічно-бічний). Потім ті товариши шо залишились в технічці сказали водію шоб провез нас . Вони зжалились над нами :D.Потім казали , шо водій сам офігєвав, коли ми короткими змінами 50км\год їхали Він об`їхав та став спереду....ми спокійно але впритул локтями парами проштовхались на колесі технічки кілометрів з 10, до об`їзної під Житомиром на 40+ км\год, вобсче не крутячи.....
Більше хвоток сьодні ввечері.
Товарісчі , сьодні в Житомир з Києва своїм ходом ,до мене в гості переночувать ( на перевалочний пункт) завітає тов. Пєтакі...отой, шо в початку цієї теми ділиться спогадами про естафету..і пише "Приїхали ужасно мокрі але довольні" ...Радий прийняти такого відомого брівєтчика-одиночку. :)....О , звонить, вже під Житомиром...вод це люди ганяють..нас З Києва до кордону технічко, потім командою валили...і я тільки годину як приїхав....а цей вже під Житомиром
#7808
Вибач . Алєкс..сьодні...нє....тра хвотки забрать..людина приїжджає...може Бугіра зайде на каву до мене з Пєтакі..втомились страшно..купа церемоній...жарсча....Завтра тренувалка..після якої навєрно повішу шоссерник НАВСЄГДА НА СТІНУ.....старий я вже...поламаний......пульс скаженіє...Катайтесь обережненько....п`яних та наглих тьма-тьмусча
#7809
MOKRIZZONNI, ок...мы на два фронта поработаем...вы на одном , а мы, аматоры - на другом. надеюсь поняли меня

Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">навєрно повішу шоссерник НАВСЄГДА НА СТІНУ
та вы шо такоэ говорите, не верю

Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">старий я вже...поламаний......пульс скаженіє.
та шо вы такоэ говорите! главное что в душе -молодой! кстати, заметил что шосеры---выглядят моложе своих лет! так шо MOKRIZZONNI, не прибидняйтесь

Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Катайтесь обережненько....п`яних та наглих тьма-тьмусча

это немного не тот совет...нада боятся людей на колесах а не ходячих..кто же попрет против нас, наглых и упертых, велобратвы!?
#7811
Quote (462648)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Quote (MOKRIZZONNI)навєрно повішу шоссерник НАВСЄГДА НА СТІНУ та вы шо такоэ говорите, не верю
Так у него еще байк есть, так шо не переживай

Добавлено (12 Сен 2009, 19:35)
---------------------------------------------
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">частенько зміну виходили 45+км/год
Так бы колонну до киева тянули, а тож скукатища была Петаки привет, да на круг почета бы вас с нами всеми...
#7812
Чуть хвоток -авторства Київських зустрічаюсчих : наша колона при в`їзді в Київ. Я та Бугіра передостанні праворуч в нижньому кутку. На жаль це половина групи. тому Кван та Коля не влізли - вони якраз за нами :


Наша команда перед побудовою на групи :


На Хрещатику :


Командна після вручення :


Добавлено (14 Сен 2009, 22:09)
---------------------------------------------
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');"> Петаки привет, да на круг почета бы вас с нами всеми...
Ми з Пєтакі вже спали як мертві...вранці він вирішив зі мною проїхатись з нашими на ранковій тренувалці ( Пєтакі по центру )


А воД в таких капцях я ламав собі ноги в Пущі-Водиці ....як я вижив в них ?


На закритій трибуні над ігровою площадкою одного з корпусів санаторію зберігалось десь 70 вєліков учасників.


Ми на Хрещатику...


Кілька лінків фоток естафети :
Фотки "До финиша 3,5 км" http://siryk.com/main.php?g2_itemId=52014
Урочистості http://siryk.io.ua/album282096
Мікроскопічне відео (десь перед Києвом): http://board.lutsk.ua/kmd/velo/leksprokol.mp4

Думки з приводу: читав деякі думки про естафету інших -повністю підтримую: води учасникам на пробіг в бусі майже не було, харчування слабеньке ( крім останнього дня,так званого банкета ),раціон явно не призначений для дітей шо пропахали темпово 100+ км >.
Кста, зі слів учасників,за всю естафету гірше всього покормили в Житомирі...в день пробігу в Київ ...( , радує кількість волонтерів, тому пара оргів не розривається і збоїв,проколів ( це вже зі слів Пєтакі) не спостерігається..., водночас орги неспроможні жостко побудувати колону по двоє - вона трансформується як кисіль( більшість діти, культура їзди у деяких...чи бажання окультурити їзду ....неодноразово спостерігались якісь внутрішні гонки,снування по колоні вперед-назад...Через то й така кількість падінь на останньому пробігові...п`ять років тому зліва вздовж колони збоку їхали мажори на вєліках, і за таке садили в автобус...лано..проїхали.
Цирк із організацією пронесення прапору по Хрещатику, ...інші цирки тож...графік подій в Києві не відповідав запланованому і близько ...шо по часу, шо по діям....Радує велика кількість дітей в більшості команд, це їм сильний поштовх до велорозвитку, водночас внутрішні склоки житомирських оргів та тренерів різних рівнів та школ та результат цього - 100% ветеранів тай ще...всякого іншого...е..е....лучче промовчати..бо договорюсь ..МЕНІ ЗА ДІТЕЙ АБІДНО ! Я не просивсь в офф, натомість поїхали ті, кого половину в дипломах не було і не малось бути.А деякі на фотках на врученні даж і не їхали - НЕВЖЕ ВАЖКО БУЛО ВЗЯТЬ ДІТЕЙ-ЮНІОРІВ, ШОБ ВОНИ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ В ТАКОМУ ЦІКАВОМУ ПРОТЯЖНОМУ МАСОВОМУ ВЕЛОЗАХОДІ ???Таким темпом пробігу в Київ я розчарований,ще й судячи з рваного темпу десь з останню годину до "Фінішу" в головці групи розпочались гонки. Єдиним позитивом була командна робота від кордону Київщини до Житомира після закінчення всього оффа. Організована чітка тренувалка....шоссе затягує як наркотік
Підтримую Квана в бажанні просто проїхати. Ніколи більше не поїду естафету "Зі значкістами"... . В нас була купа бажаючих поїхать в оффі...і це я даж і не про дітей..Ті само собою..але судячи зі всього їм не світить ....якшо минулого року попаде на вихідні. мо прокачусь до Київа на байку з рюком та вєсчами і далі якийсь ПВД фотопоходик .
Тему закрить.
#7927
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">( Пєтакі по центру )
аааа!!!!!!!! ради такого знакомства нужно было отпуск брать и готовиться с вами, кусаю локти!!!!
#7936
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">ради такого знакомства
Не переживай....там багато звьозд було...серед всього Чемпіон Світу по шоссе...не наю в якій дисципліні...там є на хвотці...відповідно в майці Чемпіона...біла...
Приклад звьозд: Стою на східцях нашого корпусу в Пущі...йде Сергій Попов...я кажу: "Здрасьтє...я вас знаю"... ...чемно так здороваюсь...він каже "Мене багато хто знає"...і даж не глянув на мене, даж оком не блимнув...ні здрасьтє вам , ні досвіданья ....пішов собі далі.
Так шо
ТЕМУ ЗАКРИТЬ.ТЕМУ ВИЧЕРПАНО.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!