ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#30038
dirtdisc, я еду в 8 утра в субботу, как в прошлый раз, своим ходом! Сегодня случилась небольшая авария в заречанском лесу, я отделился от велосипеда и тормозил травой, кустами, деревьями... Сильно потянул левую ногу, но фиг с ней, с ногой этой, поездка важнее чем нога! Обещаю не тормозить группу даже если придется оставить ногу на полпути . Кто с нами?
#30040
Кто едит в пьятницу на дыруны велосипедами, сообщите мне пожалуйста в личку. Я с вами поеду, во сколько и где отправляетесь ? Спасибо, жду ответа.
#30052
Quote (dirtdisc)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Планы в студию!
Що ще за план такий ? диверсія, обхідний маневр, контрнаступ, капітуляція чи що ще ви там замислили ? непотрібно нам ніяких планів . Хоча один план таки в нас э під кодовою назвою "ДеруН" .
#30055
Quote (3DSchuminator)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">dirtdisc, я еду в 8 утра в субботу, как в прошлый раз, своим ходом! Сегодня случилась небольшая авария в заречанском лесу, я отделился от велосипеда и тормозил травой, кустами, деревьями... Сильно потянул левую ногу, но фиг с ней, с ногой этой, поездка важнее чем нога! Обещаю не тормозить группу даже если придется оставить ногу на полпути biggrin . Кто с нами?
возможно я.
Я как раз наступил на гвоздь и тоже повредил ногу, к сожалению тоже левую, так что нормального комплекта из наших наборов собрать не удасца.
#30057
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Я как раз наступил на гвоздь и тоже повредил ногу, к сожалению тоже левую, так что нормального комплекта из наших наборов собрать не удасца.

їдь на дизелі і не муч свою ногу,життя і здоров\'я дається нам лише один раз... тому попусту мучити себе не потрібно... Тим білше у нас буде дуже весела компанія :D, я гадаю що якщо я і буду їхати то тільки на позиві інакше взагалі не поїду :).
#30063
Quote (veloDM)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">їдь на дизелі і не муч свою ногу,життя і здоров\'я дається нам лише один раз... тому попусту мучити себе не потрібно... Кто сказал что это мучения? Лично меня доп. трудности только раззадоривают.

Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">возможно я.
Я как раз наступил на гвоздь и тоже повредил ногу Восстанавливай ногу поскорее, не надо слушать этих халявщиков с их дизелями :). Тоже мне блин дистанция, даже стыдно её дизелить, разве что обратно, если пузо будет разрываться от дерунов
#30070
Quote (3DSchuminator)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Восстанавливай ногу поскорее, не надо слушать этих халявщиков с их дизелями :). Тоже мне блин дистанция, даже стыдно её дизелить, разве что обратно, если пузо будет разрываться от дерунов

Я вже їздив своїм ходом увесь маршрут від житомира до нової борової, і певен що Egor_Goodman, теж, тому мені там ловити нічого, а ось хочется попасти у музей каменю спокійно походити подивитися усе, а потім поїсти смачних дерунів, а якщо вам цікаво маслати таку відстань ще й з травмами то це ваша справа, хоча я певен що це ви зараз розповідаете про туди і обратно своїм ходом, а коли наїстеся дерунів всі поїдете у дизелі...

P.S мені до речі немає різниці хто і як поїде і куди, он мені достатньо щоб хоча б одна людина поїхала на дизелі щоб не так нудно в дорозі було, все одно всі зустрінемося на дерунах і це головне.
#30076
Quote (veloDM)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">хоча я певен що це ви зараз розповідаете про туди і обратно своїм ходом, а коли наїстеся дерунів всі поїдете у дизелі... не исключено, прошлый раз так и было. Но хоть в одну сторону точно велом надо, иначе не труЪ. Я уже писал что мне по большому счету и Коростень и его фестиваль до лампочки, дорога важнее. А фестиваль то просто повод

Quote (veloDM)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">все одно всі зустрінемося на дерунах і це головне Тут согласен
#30092
Quote (jazzec)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Писи.А де "стяги" зараз? У "Горі"?
один у горі, а один мені так і не принесли з карпат!!!
#30093
Quote (diesel)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">один у горі, а один мені так і не принесли з карпат!!!
а це хто саме? поверніть на базу!
#30094
Quote (jazzec)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">а це хто саме? поверніть на базу!
якщо з тих Карпат що їздив Іван то стяг напевно у Тезмця-антошкіна.
#30097
diesel, бронюю один прапорець! сьогодні заїду за ним!

Добавлено (08 Сентября 2011, 15:59)
---------------------------------------------
чи є бажаючі їхати в групі "3.В субботу в 8:00 своим ходом до Коростеня...
Координатор: dirtdisc??? - сам не еду" прошу відізватися...
веду запис...
#30103
jazzec, відізвавсь. Яка гарна група здоров я у нас виходить (головне зберегти себе до суботи ,бо доведеться рано всавати і чимчикувати на дизель... )
Цікавить якість альтернативного шляху. Хотілося б витратити на дорогу якнайменше часу (у рамках можливого звичайно ж...)
Наскільки пам ять мені не зраджує минулого року ми збиралися о 7:00 та їхали досить повільно.Якщо "причавим" можна і о восьмій рушати.

Добавлено (08 Сентября 2011, 17:37)
---------------------------------------------
Ghost, передумчивый ты наш
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!