ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#30108
Quote (dirtdisc)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">минулого року ми збиралися о 7:00
думаю, що тре збиратися на 7-му...

Добавлено (08 Сентября 2011, 19:28)
---------------------------------------------
Quote (dirtdisc)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Цікавить якість альтернативного шляху
до Володарська "катали" з Паганелем на кар*єри...нормально...далі я думаю приблизно така же якість...прямий маршрут ан Коростень теж не вирізняються суперякістю
#30110
Пані та панове! Корисна інформація для тих, хто їде з нами у п'ятницю:

По-перше, прохання взяти із собою спальник та каремат. За бажанням беріть хавку та воду (за власним досвідом знаю, що вона лишньою ну ніяк не буде!). Обов'язково мати при собі ліхтарик!
По-друге, збір - у п'ятницю, 9.09.2011, о 18:00, біля маг. "Гора". Там на вас чекатиме патлатий (aka outlaw).

Їхатимемо ~50 км вночі до Нової Борової (орієнтовно), там ночуємо з палаткою, вранці - докручуємо пидалі до Коростеня. А там вже як буде - так і буде =)

План на випадок дощу:
а) якщо дощ звечора й несильний - їдьмо; як в дорозі стане сильним - стаємо чекати доки не "попустить"
б) якщо дощ звечора сильний (найгірший випадок, тьху-тьху-тьху) - чекаємо ранку, на 5:10 - дизель; раджу збиратись біля залізничного вокзалу опів на п'яту ранку (04:30), а покатаємось тоді вже по Коростенському району
в) якщо дощу нема - ... ну то ви й самі знаєте що тоді
#30113
jazzec, продивився маршрут у гуглі ,наскільки я розумію, у тих краях не виключенням буде "пральна дошка" . Пам ятаю, минулого року Вікс водив в той бік ,відверто кажучи, місцями шлях переходить в екстрим-марафонський етап.Після дощу там може бути катастрофа(вже перевіряв ).Цілком можливо ,що подекуди цей маршрут буде не придатний для швидкісного та безболісного проходження, хоча ,можливо, я помиляюсь.
#30118
jazzec, можливо, але від того району мене іще за 10 км. колотить починає + знами їдуть двоє "поранених" А яка різниця у кілометрах?
Цікаво що думають з цього приводу учасники під знаком питання?
#30120
Quote (dirtdisc)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">А яка різниця у кілометрах?
15
dirtdisc, так ти ж теж недавно сам їздив половину цього маршруту...покатушка від Паганеля...по кар*єрам...
#30121
Еду в той группе, в какую и записан, только снимите с меня этот позерский знак вопроса

з.ы. мне то до лампочки, но если кто-то беспокоится по поводу времени в пути, то не кажется ли вам, что ехать по говнам с этой точки зрения не очень рационально? Сам предпочитаю грунт, но в такой ситуации ровный асфальт весьма способствует скоростному передвижению, чего не скажешь про "альтернативный маршрут".
#30127
Нет, ну по грязючке поездить тоже особенный кайф есть! Не в кайф только отмываться потом и мёрзнуть, если промокнуть. Но сам процесс очень даже замечателен. Это ж как в детстве - по лужам попрыгать, брызгами канавки взрывать, веселуха
#30130
Quote (3DSchuminator)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">олько снимите с меня этот позерский знак вопроса
а мне оставьте, чет настроения совсем нету.
Quote (dirtdisc)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">jazzec, можливо, але від того району мене іще за 10 км. колотить починає biggrin + знами їдуть двоє "поранених" wacko А яка різниця у кілометрах?
я за грязюку, может даже переобую слики на злую резину.... вы определяйтесь, ибо если асфальт то я не переобуваюсь (не уверен что переобуюсь в случаи грунтов, как показывает опыт я и на сликах там проезжаю, тем более по мокрым.)
#30131
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">я за грязюку, может даже переобую слики на злую резину.... вы определяйтесь, ибо если асфальт то я не переобуваюсь (не уверен что переобуюсь в случаи грунтов, как показывает опыт я и на сликах там проезжаю, тем более по мокрым.)

та все одно ти не перевзуєшся...ну його...

Добавлено (09 Сентября 2011, 10:30)
---------------------------------------------
Quote (Admiral)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">6.Egor_Goodman?!
це шоб настрій з*явився
#30133
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">я за грязюку, может даже переобую слики на злую резину.... вы определяйтесь, ибо если асфальт то я не переобуваюсь (не уверен что переобуюсь в случаи грунтов, как показывает опыт я и на сликах там проезжаю, тем более по мокрым.)

Ось всім явний приклад чому не потрібно мати 2 різні гуми...
#30134
Quote (veloDM)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Ось всім явний приклад чому не потрібно мати 2 різні гуми...
правильно - достаточно одной, сликовой
#30135
А я на злой Schwalbe Smart Sam 2.25 везде ездяю. Комфортно как на асфальте, так и на грунтах. Хотя на грунтах, конечно, приятней (прям аж чувствуется родная стихия и включается второе дыхание). Впрочем я вообще асфальт не люблю — это скучно.

Так, народ, надеюсь вы ещё не передумали ехать? А то погода стрёмная нынче. Я уже даже бафф прикупил пятачёк прикрывать, дабы теплей ехать было, флягой обзавёлся (наконец, а то всё никак руки не доходили), перчатками новыми (а то старые рассыпались в прах) ... В общем готов и еду стопудейно!

p.s.: посмотрел какие виды дерунчиков/драников бывают ... ммм, как же они аппетитно выглядят, совсем слюной изошёлся, хочу аж нимагу
#30136
Quote (Snumsmumrik)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">злой Schwalbe Smart Sam 2.25

Зла гума це гума без чітко вираженого центрального протектору, а цю гуму злою назвати важко.

Годі вам про гуму краще думайте як їхати завтра будете ))).

Добавлено (09 Сентября 2011, 11:37)
---------------------------------------------
jazzec, що там з другим стягом... знайшли ?
#30138
Quote (Snumsmumrik)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Так, народ, надеюсь вы ещё не передумали ехать? А то погода стрёмная нынче.
Гисметео обещает завтра ясную погоду, как в Житомире, так и в Коростене, так что едем однозначно!

Добавлено (09 Сентября 2011, 11:43)
---------------------------------------------
anzor9, лучше к половине пятого, чтобы гарантированно успеть)
#30139
Quote (veloDM)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">jazzec, що там з другим стягом... знайшли ?
мені одного вистачить
в Карпатах мабуть залишила група "Ахустєвших" а серйозно не знаю...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!