ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#9088
Один з останніх осінніх днів Дев\'ятого року.. Рідкісні, для цього часу, сонячні промінчики намагаються весело танцювати по небосхилу, різнокольоровим листочкам дерев, кущів, трав.. Настрій складається мрійливо-зітхальний..

Якось зустрілись цього суботнього ранку пан Mokrizzonni та пан Yuri.. Обидва були на вєліках та мали намір кудись податись, - та й погода стояла гарна, немов по замовленню.

Зговорились потихеньку об\'їхати кілька сіл неподалік Житомира, аби помилуватися осінніми витворами мистецтва, розкиданих на обраному велошляху..

Першим фотостопом став курган на території колишнього давнього поселення в с. Великі Кошарища:

"Спят курганы темные.."


Рухаючись на Південний Захід...



...блукаючи лісом, повітря якого сповнене солодким ароматом злітаючого з дерев листя...





...милуючись широким простором неньки...



...все ж допетляли до асфальтованої дороги, яка вивела мандрівників до наступного села: Рудня.



А що ж тут за сюжети для них приготовано?..

Лісова зона


Дерева на зоні


Ледь обласкані промінчиками з-за хмар дерЕва на березі водойми... Воістину - майстерність природи вражає..



І знову - запашний ліс, калюжі на грунтових доріжках, інколи - непрохідні;



повалені дерева на шляху, обабіч - дика малина, що чіпляється за рукава..

А зараз - тс-с-с!... Ідеальне природнє дзеркало..

Лісове озеро..


Село Івниця зустрілоло приїжджих хлібом - сіллю та простеленою доріжкою


Однак Серце Івниці ледь тримало свій ритм, лише трохи чутний плескіт вузенького струмочка на місці широководної ріки залишився після літньої засухи.



"Колись я розливалася від берега до берега..."


Прикладна наочна морфометрія


Іронічна табличка в тему


Поїхали далі..



Місцевий Івницький юний абориген-партизан коректно відвів у бік розмову із "чужинцями на велосипедах" на тему "а що ж там у вас за дєла робляться за високим бетонним парканом з колючим дротом?.." і, щоб остаточно спровадити підозрілих типів, в розмові ненав\'язливо зазначив, що його старший брат має здоровенну біту із бойовою відмітиною..

Івницькі фотосюжети:

Потічок близ військової частини в Івниці закінчується смітником


Вхід в Івницький парк маєтка


За входом..


В Руїнi все ! І мертве і живе


Пора й на Житомир, в дорозі вже 7 годин, з них 4 - в сідлі..

Фінішною прямою Івниця - Житомир велосипедисти спілкувались про побачене й відчуте за день, про теперішнє покоління, "дивакуватих" людей, не схожих світоглідом та поведінкою на загал, про нетерпляче бібікающих позаду водіїв, про майбутні покаталки..

Спочатку здалося, що то сонце ховається за Ліщином...

"Горіла скирда, палала.."


Пану Mokrizzonni - уважуха за високу енергоємність - домашня вечеря напередодні була єдиною їжею за 90 км шляху, чого не скажеш про Yuri - який часто заправлявсь енергією з рюкзака, а на комфортне подолання останніх 10км йому явно не вистачало снікерса..



=Mokrizzonni, Yuri=

Тохи збільшив прев\'юшки
#10222
Quote (Admiral)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Чудернацьке дерево ...
режте меня, ломайте, я все равно буду расти
Ну вод так невдалою самоназвою ( не тою шо я прикріпляв до хвоток при пересилці) мона задавити на корню те.шо побачив та хотів сказати Я І вже не видно руїну залишків маєтка та насильне руйнування живого створіння-дерева
А побачив я "В Руїну все ! І мертве і живе" .Там ,в колись красивій та багатій Івниці счаз перетворення в дусі сучасності...тобто втрачаємо ми все....і все більше
Не сочтіть за Ап чи повчання(як всєгда -це моя думка), просто шукав для лінка цю тему...наткнувся на незрозумілу трактовку цієї бездарної хвотки.Канєшна кожний бачить своє... Шкода -у хвотки є сюжет...грусний ,канєшна
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!