ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Велоподорожі рідним краєм
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#67686
Літо спека. мабуть з"явилося натхнення щоб описатикоротко нашу Невелику науково духовну експерементальну подорож рідним краєм.
Отож, домовляємося з Павлом(Добре всім відомий та популярний Мокрізонні, Далі Паша) вечері сідаємо на Дизель, ідемо в Новоград,
добрі наші Дизелі все як Звичайно, купа Людей, спекотно, та стунедни , але знаходимо місце кладемо свій багаж попередньо оплативши піввартості білету, 3 години, і ми надвечір вже в Новограді)
відразу скажу їхали ми на Легке, без Палаток карематів та диванів, все що я взяв Спальник свій набір посуду, ремкомплект, кофтинка і деякі речі, одягу не брав.
від Новограда їдемо в сторону ОЛександрівки -5-7 км, шукаємо місце на ночівлю понад берегом річки Случ, бачимо вже табір каякерів, 5 чоловік і 2 каявка з твердим дном, проїжаємо метрів 500 і бачимо хорошу полянку для нашої ночівлі, ставимо тент та москитну нашу сітку, вага спорядження не більше півкіло, взагалі ночі дуже теплі були- спальник можна було б не брати, готуємося до сну, і тут БАЦ-КОМАРІ я взагалі не розраховував на них, проти комарів ми ж нічого не взяли, бо легкоходи) а вони хмарами накривають нас((( і тут рятує нас Анті москитка, трохи тіснувато. але комарі не залітають... о 0,00 заснули...
До речі замість каремата можна використовувати різну траву яка є під рукою або листя, ми трошки для мягкості і комфорту) як альтернатива)

РАнок 18 Червня
я десь прокинувся о 6.00 потім вирішив ще подрімати і спав десь до 8.
https://picasaweb.google.com/1106790342 ... directlink
SK13, VeloSerg, Kit та 2 іншим це подобається
#67696
після ночі в нашому Шатрі відчуття мене переповнювали. було трохи тісно спочатку але потім знайшли зручну позицію і всі виспалися, на ранок готуємо лапшу, їмо та Їдемо в Городницю в Монастир.
по дорозі бачимо пам"ятку жертвам війни, і поряд невеличку солдатську Копанку- для інфо Район Новограда Був партизанський край, думаємо зайти в копанку та копа комарів і мертва пташка, мабуть якись Хижак повечеряв вночі.
Йдемо Далі набираємо воду.
Наступна зупинка Монаситр в Городниці, дуже Гарна архітектурна будівля, чимось мені була по інтерєру схожа на італійські. В неділю як раз дуже багато люду прихожан всі святкові та охайні, монахів відразу вирізняє чорний одяг, вони повністю всі в Чорному,
Біля монастиря є городик, Дім архієпискома, кладовище для монахів відразу за церквою, побутові приміщення.

Отправлено спустя 4 минуты 51 секунду:
нам потрібно було зафотати саму церкву в Монастирі, Шукаємо Головного Архієпископа, хвилин 15 і ми його зустрічаємо у Всій Величі поспілкувалися з ним і він нам дає благословення на зйомку цього Храму. як виявилося з розповіді історичних данних про храм немає- відомо що початок його будвницітва це початок 16 століття, і то це все за того що знайли там пару цеглин з роком виготовлення, я думаю що храм будувався раніше, і був до кам"янного фундаменту з дерева. мені не вдалося вияснити якого приходу це був Храм? наврядче московського як Зараз, архітектура взагалі несхожа.

Отправлено спустя 9 минут 40 секунд:
рухаємося далі,
виїхавши з монастиря ми поїхали вздовж річки Случ- краєвиди неймовірні, все ж таки це природний ландшафтний парк, дуже інформативно все оформлено- із за того що область виграла якись грант від европейського союзу. Всюди стоять невеликі бесідки. показчики та карти, всі зроблено цивільно, всі позначики нанесені на карту- джерело маршрут, історичні пам"ятки. заїжаємо в село щоб набрати води, і я згадую що це медові краї і десь можнакупити меду, як ж я люблю травневий мед) люди підказують де знайти пасічника, заїжаємо до Хати а там Господиня нас привітно зустрічає, пригощає медом, мило з нею говоримо вона на додачу дає нам ше чайний збір з Анісового збору. рвиїхали з села і шукаємо місце для купання... дуже тяжко знайти бо скрізь плавні та водорості, знаходимо купаємось та відпочиваємо, десь 2 години, бо в спеку +30 їхати не дуже хочеться )
SK13, Тарас, Krosh це подобається
#67700
Згадав ше вчора яким чаєм-травою нас Пригостила жінка-пасічник: Лофант анісовий, це хороший медонос та допоможе від 1000 недуг.
Зображення

Отправлено спустя 19 минут 9 секунд:
після купання тримаємо курс на Руїни Губкіського замку, перші згадки знаходяться ще в 10 столітті, уявив цей замок в старовинну- велика кам"яна вежа з оглядом всієї річки, мабуть вона слугувала як контрольний пункт для обзору, фоткаємося. та далі йдемо на соколині гори- це обривисті скальні масиви десь 50-60 метрів у висоту над річкою, панорами відкриваються неймовірні, Павло тим часом фоткає)

поки ми оглядали замок біля нас були дві дівчини, які ходили то взад то вперед, як потім виявилося вони були нетверезі, і самі не могливже спускатися зі спуску- тому Паша як справшній джентельмен супроводжував їх по стежині, я Продінамив - бо якось нехотілося...
Заїжаємо в Село п"ємо квас, спілкуємося з селянами... все як завжди, п"яні дядьки і таке собі сільське життя ((( :-?
Виїхали з села та вже варто шукати місце для Ночівлі, було вирішено десь заночовати під селом так як хороших місць вже немає, заїжаємо на гору та облаштовуємося поставили наш намет- і тут прибігає дядько і розповідає шо то його територія и ми йому помнемо траву і виганяє нас( я обурений почав пояснювати що трава - нічого страшного з неє не станеться і що ми вашу землю в карман не заберемо, а просто тут переночуємо, він покрутивши носом уходить незадоволеним, ось такі вони селяни, полягали спати, аж десь з пешої ночі почав йти дощ, а вже думаю шо піпець намокнемо, але правильно розмістили тент- і вода стікала лиш трошки намочивши нас, я й не сподівався що така проста конструкція захистить, головне правильно вибрати місце яке буде захищати від Дощу...
Ранок наступного дня- ми не снідаємо, бо нема сухих дров, дай їжі немає, тож швидко збираємося і їдемо в найближчий магазин, купуємо там продукти і йдемо варити кашу Вівсяну, моїм пальникомта балоном, поснідавши ухаємося на Кременець.
Пашка застудився, голосу немає голова болить, кашляє каже що треба таблетки купити, в Кременці знаходимо Аптеку, продавчиння рекомендує якись Грипекс за 16 грн, а я кажу який а дешевше немає, вона це саме дешеве!! а я кажу який склад таблеток? вона каже парацетамл і Бла-бла. я кажу то давайте парацетамол- вона дає парацетамол за 4 гривні!!! Ось так потрібно вибирати ліки, Пашка П"є, начебто попустило) Їдемо до Залишків Кременецького замку...
Олександр Фещенко, SK13, Тарас та 2 іншим це подобається
#67706
murmay писав:в 16 ст церква в Україні була єдина без всяких там патріархатів
Патріархат всеж був, як і патріарх - Константинопольський
Krosh, Олександр Фещенко це подобається
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!