ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Велоподорожі рідним краєм
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#62740
На найближчі вихідні пропоную катнуть матрасну ПВДшку від Коростеня до ЖТ.

ABBC3_RIDE
Дата: 27-28 червня 2015, субота-неділя
Маршрут: Коростень - Чоповичі - Іршанськ - Нова Борова - Володарськ-Волинський - Житомир
Дистанція: 130-150 км
Асфальт/грунт: 40/60%
Темп: матрас
Тривалість: 2 дні
Збір(час, місце): Залізничний вокзал, 27 червня, субота, о 5:00 ранку.
Старт: 5:10 ранковим паротягом на Коростень
З собою: вода, світло, ремнабор і снарягу - про неї потім
Організатор: vvtz
Зв'язок: 063 206 68 31
Додаткова інформація:
В суботу рано-ранесенько закидаємся в Коростень дизель-тягою і звідти їдемо в напрямку Житомира протягом двох днів. Має вийти приблизно по 70-75 км за кожень день, тоді ночівля буде на березі водосховища під Новою Боровою. Ночуємо в наметах. Погоду обіцяють прохолодну, +15...+23*С, хмарно, можливий дощик - майте на увазі.

Із цікавинок:
- Музей локомотивного депо в Коростені
- Монастир Кипяче
- Ільменітні кар'єри
- Водосховище на р. Ірша біля Нової Борової
- Музей дорогоцінних і не дуже камінців в Володар-Волинському (якщо буде відкритий - може хтось знає, як туди потрапити в неділю?)

Трек: поки в розробці

Питання, пропозиції?[/s]
#62750
колись була вітрякоробка борошна (мельница по рус.) вже за Новою Боровою, але не пам"ятаю де точно, якось на неї один раз заїжджав з Віксом, було б цікаво чи вона ще стоїть... якщо місцину знайти можна тудою їхати...
А ще під Володар Волинськом є затоплений карьєр з глибиною до ста метрів з прозорою холоднючою з якимись мінералами водою, сам не був але знаю Паганель туди возив народ, і бугіра був, і можливо Кванкевич..
Востаннє редагувалось 24 червня 2015, 10:01 користувачем valerchik, всього редагувалось 1 раз.
#62754
valerchik писав:А ще під Володар Волинськом є затоплений карьєр з глибиною до ста метрів з прозорою холоднючою з якимись мінералами водою, сам не був але знаю Паганель туди возив народ, і бугіра був, і можливо Кванкевич..
ага, я теж тоді був, Гудман...
#62764
jazzec писав: valerchik писал(а):
А ще під Володар Волинськом є затоплений карьєр з глибиною до ста метрів з прозорою холоднючою з якимись мінералами водою, сам не був але знаю Паганель туди возив народ, і бугіра був, і можливо Кванкевич..


ага, я теж тоді був, Гудман...
был был,еще помню жаловался шо команча купить погорячился)) тогда первые мои 70чи 80 км были, чуть не здох под финишь с непривычки))
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!