ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Велоподорожі рідним краєм
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#61485
Зображення
9-11 травня катаємо Північними лісами, порядка 150 км, 2 ночівлі

В зв'язку зі змінами руху дизелів на вихідні, первозданий маршрут трохи змінюється...
phpBB [media]

На маршруті: руїни с.Мощаниця, колишня 3-тя та 1-а площадки ракетного поку РВНС, оз.Гать, колишні торфяні угіддя урочища Озеряни, дзот посеред ставка с.Рудня-Озерянська, КамІнне село (при умові проїзжабельності) , Озерянський Торфо-брикетний з-д(залишки), Жеревецький гранітний кар'єр, живописні береги р.Жерев, Крупчатка - стоунхендж...

Грунтів порядка 90%, місцями піски, відсів, торфяники, військова бетонка, берегами понад річкою Жерев можуть бути сюрпризи...
Перший день - порядка 65 км, другий день - 50 км, третій - 40 км

09 та 10 травня дизелі ходять по варіанту «субота», 04 та 11 травня по варіанту «неділя»
добираємося туди
Житомир – Коростень 05:10 - 07:11
Коростень - Виступовичи 08:46 - 09:29(Ігнатпіль)
назад
Олевськ - Коростень 15:07 15:09(Лугини) - 15:46 (Коростень)
Коростень – Житомир 16:15 - 18:00

п.с. все це буде при гарній погоді, бо знов починає штормить...

ФОТО від jazzec від Віктора
ВІДЕО 1 2 3
ЗВІТ від jazzec
ANTOSHKIN це подобається
#61508
ldrab писав:А чого не можна все своїм ходом?
можна, але смисл пиляти до Коростеня і звідти асфальдом? та й накату ще особо нема...а грунтів там і так вистачить укататися
#61528
Якщо ANTOSHKIN пустить до себе в намет, то свій брати не буду. Якщо не вийде, то спати є де. Беру пальник, повний балон газу (230 гр), казанок на двох. Можу взяти той казанок, що минулого року брав. Щодо продуктів для приготування гарячої їжі, то кожен може взяти гречку, цибулину, олію, хліб, цукор, чай, печиво, сало. Пару картоплин, якщо виникне бажання зварити суп. Порожні пляшки для води.
#61531
Якщо я правильно зрозумів, то в намет Антошкіна ми троє помістимось. Пальника не маю. З продуктами все зрозуміло. Частину загального вантажу готовий взяти до себе.
З загального маю туристичну сокирку і армійський котелок.
#61532
Так в Моїй хаті 3 влазить без проблем, сокирка буде доречна котелок не треба. Краще візьми 2 пляшки по півтора літра, та вівсяних смакот.

Отправлено спустя 3 минуты 35 секунд:
А хто кинув Світлячка, чи я шось пропустив?
#61540
нагадаю
із туристичного кожен бере собі інд.речі: спальник, каремат, клмн, дощовичок, підпопник, велоліхтарик(налобнік якщо є), індивідуальні засоби гігієни(папір, зубні паста та щітка, мило), пляшки на воду, шось від комарів
велоніштяки: окуляри, фляга, запасна камера, латки, насос, мультитул, пара запасних шпиць...

общак
1.Антошкін - намет(3-ка), свій набор посуду
2.Віктор - казанок, аптечка, тент, газ+пальник, вівсянка/перловка, ізюм, горіхи згущьонка, сало! :salo:
3.Богдан - сокира, 6 картошин, 2 морквини, 2 цибулини, сіль, перець мелений, чай чорний розсипний
4.Джазєц - палатка(2-ка), газ+пальник, дощечка, гречка, цукор, травки для узвару(сушка, липа, шипшина)

тре ще на всіх масло для ланцюга...у мене закінчилось, буде трохи бруду, треба буде витерти і змастити... :pump:


всякі смачні/солені/смачні ніштяки кожен бере індивідуально, але будемо ділитися! ;)
з дому взяти бутери/перекус на обід першого дня, готуємо тільки увечері/вранці

якщо щось забув, підказуйте

Відправлено через 9 хвилини 43 секунди:
ANTOSHKIN писав:А хто кинув Світлячка, чи я шось пропустив?
той, хто хотів, той зареєструвався...або зателефонував...двері завжди відкриті
#61541
jazzec писав:4.Джазєц - палатка(2-ка), газ+пальник, дощечка, гречка, цукор, травки для узвару(сушка, липа, шипшина)
- фотоаппарат
#61552
У нас буде є шостий учасник - Олег quattrro, Віктор бере третій намет(у дизелі скине його на Олега)...
по провізії...можна захватити якусь рибну консерву(в томаті чи в олії)...після першої ночівлі буде смт з працюючими магазинами...
#61554
quattrro писав:Вудку брати? Буде ввечері місцина де можна порибалити?
взагалі колись там риба була...брати чи ні - вирішуй сам
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!