ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Велоподорожі рідним краєм
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Svitlyachok
#38217
zvirychka, фото неонки в студію !! може мій прайдік теж таке захоче ;)

я б ще попросила парочку гарячих велосипедистів в палатку, ато ночі холодні..
Аватар користувача
By zvirychka
#38218
Svitlyachok писав:фото неонки в студію !! може мій прайдік теж таке захоче

я б ще попросила парочку гарячих велосипедистів в палатку, ато ночі холодні..
фото обов*язково будуть...завтра поїду обкатувати, а то ще не було часу добре прокататись..якщо хочеш, то приєднуйся)

ммм...заради холодних ночей щоб гріти то залюбки можна було б поїхати...не кидати ж тебе в осінню холодну пору)) в мене просто є досвід...я 5 років займаюсь геологією і ми дуже часто їздили в наукові експедиції....в палатках ппроживали, то дійсно було круто, і гаряче, і холодно)))

ось і про осінь вам віршик (правда написав його дуже давно і все ж)

Осінь

Прийшла пора прощатись
З пташками які летять у теплії краї,
А ось і Осінь прийшла вітатись
І розгорнулась на золотавім тлі.

На квітках осені сиділи
Три місяці величних та стрімких,
На крилах вітерця вони летіли
Три світлих, мужніх та німих.

Промінчик сонця вже не скаче
Але ж не гоже сумувати нам,
Та й дощик вже не плаче
Радіймо, що осінь дарує нам.
Аватар користувача
By Svitlyachok
#38219
оффтоп: zvirychka, завтра їду з ранку в покатушку дизелями, селами )) а під вечір якщо дощу не буде можна і неонку вигуляти)) зберем на форумі невеличку нічну покатушку.

НЕоффтоп)): сподіваюсь не перенесете на 6-7, ато така гарна компанія, не хочеться пропускати)
Аватар користувача
By DIESEL
#38220
Svitlyachok писав:НЕоффтоп)): сподіваюсь не перенесете на 6-7, ато така гарна компанія, не хочеться пропускати)
29-30 вересня
Аватар користувача
By adler
#38222
DIESEL дякую за турботу, але можливо буде не дуже холодно. можливо мого спальника вистачить :hi2:
Аватар користувача
By kuzart
#38231
zvirychka писав:нема палатки :-? , але є спальник :D .... в мене правда баула і багажника нема, прийдеться все в портфель закидувати...ех
не знаю...можливо також з вами...до якого часу можна подумати??
якщо все у портхвель не влізе, то баульчик з багажником, напевно, зможу позичити, так що було би бажання. тіко мене тра завчасно буду попередити, щоб до Житомира привіз.
Аватар користувача
By zvirychka
#38233
kuzart писав:якщо все у портхвель не влізе, то баульчик з багажником, напевно, зможу позичити, так що було би бажання. тіко мене тра завчасно буду попередити, щоб до Житомира привіз.
дякую велике, буду знати до кого звертатись)))
Аватар користувача
By Svitlyachok
#38238
Може бердичівським велосипедистам маякнемо теж?
Аватар користувача
By Svitlyachok
#38241
так.. на днях закину їм на форум
Аватар користувача
By TsiMaxim
#38249
Якщо все буде добре, і зможу пристроїти доню, то +3 (я, дружина, син)
Аватар користувача
By Саня
#38266
DIESEL писав:Чи є бажаючі скласти компанію?
тебе составлю без вопросов!
kuzart писав:ми з дружиною теж хочемо приєднатися! з ночівлею. за 29-30!
отлично, расскажешь про ч........ю заодно!
Аватар користувача
By kuzart
#38268
Саня писав:отлично, расскажешь про ч........ю заодно!
про чаєсушарню? про чаєторгівлю? про чаплю? про чарівницю? чародійницю? частівницю? чатівню? чекальню? челядницю? про чемерицю? черепицю? черницю? чесальню? про четверню? четвертокласницю? четвертокурсницю? четвірочницю? про Чехію? чехоню? чинбарню? про чиновницю? про чирю? про чисницю? про читальницю? чорнильницю? чорницю? чортницю? Чувашію? чудасію? чудесницю? чи про чужаницю?
Аватар користувача
By Svitlyachok
#38269
DIESEL, тут цікавляться, що буде цікавого на маршруті, чому саме такий вибір? )

Добавлено спустя 1 минуту 31 секунду:
kuzart, а давай про весь список розкажеш))) часу буде багато
Аватар користувача
By Саня
#38270
Svitlyachok писав:DIESEL, тут цікавляться, що буде цікавого на маршруті, чому саме такий вибір? )
не знаю что там на маршруте, но уверен что на стоянке будет что посмотреть и подегустировать :so_happy:
Востаннє редагувалось 18 вересня 2012, 08:41 користувачем Саня, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By DIESEL
#38271
kuzart писав:
Саня писав:отлично, расскажешь про ч........ю заодно!
про чаєсушарню? про чаєторгівлю? про чаплю? про чарівницю? чародійницю? частівницю? чатівню? чекальню? челядницю? про чемерицю? черепицю? черницю? чесальню? про четверню? четвертокласницю? четвертокурсницю? четвірочницю? про Чехію? чехоню? чинбарню? про чиновницю? про чирю? про чисницю? про читальницю? чорнильницю? чорницю? чортницю? Чувашію? чудасію? чудесницю? чи про чужаницю?
може Чечню?

Добавлено спустя 11 минут 45 секунд:
Svitlyachok писав:DIESEL, тут цікавляться, що буде цікавого на маршруті, чому саме такий вибір? )
на маршруті нічого особливого нема, крім стели збудованої на острові, який знаходиться на річці Тетерів в селі Троща
Пашка Мокрицоні каже, шо там Тетерів починає прокладати собі русло в граніті..
Що буде цікавого на маршруті?Відобразити
Svitlyachok писав:чому саме такий вибір?
тому, що туди ні хто ні коли не їздив
Аватар користувача
By DIESEL
#38281
Svitlyachok писав:що буде цікавого на маршрут
Радя́нськеВідобразити
Радя́нське (до 1934 — Жидівці) — село в Україні, Бердичівському районі Житомирської області.
Жидівці, село – таку назву до 1934 року носило село Радянське. Жителями хутора в XVII ст. були євреї, які купували землю і поселялися на ній.
ОзадівкаВідобразити
Озадівка, село – у цих місцях нібито побував зі своїм військом Богдан Хмельницький. Там, де стояло шатро гетьмана, пізніше виникло село Богданівка, а де стояли обози (позаду війська) пізніше з'явилося поселення, якому дали назву Озадівка.
ГардишівкаВідобразити
Гардишівка, село – до Жовтневої революції село мало назву Гарнишівка. Назва села походить від слова "гарний". За другою версією в селі проживав землевласник Гарниш – від чого і пішла назва, що згодом орфоепічно замінена на Гардишівка.
ІванопільВідобразити
Іванопіль — селище міського типу Чуднівського району Житомирської області.
Походження назви

Перекази твердять, що населеним пунктом у XVII ст. володів поляк Януш Острозький. Янушове поле — звідси і Янушпіль. Згодом назва була адаптованою на український лад — Іванопіль. Офіційно відбулося це 7 червня 1946 року, коли вийшов Указ Президії Верховної Ради УРСР.
[ред.]
Історія

Історія Янушполя сягає в далекий кам'яний вік. Про це свідчать знайдені на цих землях наконечники, кремнієві сокири тощо.

Заснований в XVII столітті як Янушпіль Волинського воєводства у складі Речі Посполитої. Перші ж відомості про селище можна відслідкувати в історичних документах часів визвольної війни. Під Янушполем стояв табір Богдана Хмельницького. Із селян селища формувалися окремі загони для боротьби з польською шляхтою. Табір стояв у лісі, котрий з того часу називають Богданівським. Крім того, в самісінькому центрі Іванополя при будівництві водопроводу в 1977 році було знайдено цілий скарб срібних монет, датованих 1616 роком. Згодом було встановлено, що знахідка випущена за часів правління Сизігмунда ІІІ.

З 1793 р. — у складі Російської імперії, містечко Житомирського повіту Волинської губернії. З кінця 1930-х рр. до 1954 р. — районний центр.

У пам'яті старожилів залишились спогади про панські маєтки Юроскіса та Генсінського, старовинний склеп на польському цвинтарі. Молодші ж пам'ятають виставку народного господарства. Жителі 50-х років згадують, як переглядали кінофільми в літньому кінотеатрі, відпочивали у старому сквері з розлогими вербами. А сучасна молодь не вірить у те, що селищем їздив міський автобус «Хлібзавод — Цукрозавод», місцевий побуткомбінат надавав населенню близько 10 видів послуг, було професійно-технічне училище. Іванопіль жив повноцінним життям: на 1991 рік у селищі було 35 організацій і проживало 5,5 тисяч населення.
[ред.]
Єврейська громада

В 1847 році в Іванополі проживало 605 євреїв, в 1897 — 1251 (24,6% від усього населення), в 1923 — 1236, в 1926 — 1369 (19,2%), в 1939 — 721 єврей. В 1873 році були дві синагоги, в кінці XIX століття — синагога і талмуд-тора. Основне заняття єврейського населення — торгівля хлібом і худобою. 25-29 березня 1919 р. в селищі стався погром, можливо влаштований військами Директорії. На початку липня 1941 р. смт. був окупований німецькими військами, 20 травня 1942 було розстріляно 900 євреїв, всього на території району знищено 1171 євреїв. Ветерани пригадують колону, переважно єврейського населення, яка прямувала своїм останнім шляхом вулицями вела під гвинтівками поліцаїв.

В 1989 в Іванопіль проживало 5 євреїв (0,1%).
[ред.]
Промисловість
Іванопільський цукровий завод (законсервовано в 2008 році, а 2009 року знищено)
Іванопільський хлібозавод
ТРОЩАВідобразити
Зображення
МАЛА ВОЛИЦЯВідобразити
Зображення
Аватар користувача
By Svitlyachok
#38282
DIESEL, дякую
Аватар користувача
By kuzart
#38295
а я оце ще хотів запропонувати не їхати назад тим же маршрутом. подумати про якісь іще варіанти.
наприклад, можна додати трохи ґрунтових доріг, якщо дощу не буде, й отой богданівський ліс відвідати. там ще якісь чи то ставки, чи то озера є на узліссі. та й саме село Богданівка виглядає цікаво - малюсіньке й у самому лісі.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!