ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Велоподорожі рідним краєм
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#36161
Сезон у когось почався - у когось і не закінчувався :roll: Тому я тут і зараз виник.
Є смисл при бажанні доєднуватись до того що я їжджу і їздитиму..чи шось інше робитиму.
Не дивлячись на періодичні лякалки декого з ВелоЖЖ про "сектанство" і прочу хрєнь (сорі) :geek: в моїх поїздках нема нічого ненормально-неадекватно-прочего))). Хто їздив-той знає-це найкращі рекомендатори.Є кілька вимог які багатьом тут і так в нормі-без піффа, шашликів, прогонів в темпі -ібо є певні цілі ідеї і бажання кожного отримати свою дозу фіз.втоми т.д.
Тут будуть посилання на форум ТК "Поліське Джерело" на ЖЖ (Журнал Житомира) -коли мені не буде ліньки або я бачитиму смисл в групі (да-буває і таке :stid: ) або у мене буде час збирати та підлаштовуватись під напарників (і таке тож буває -робота така).
правила та умовиВідобразити
пс: Колєги -я чудово розумію що ва хочеться іноді поговорити на тему запланованого та анонсованого-але давайте в рамках, без флуду та непотрібних розжовувань.Я люблю конкретіку та не люблю походну суєту. Краще подзвоніть мені як є питалка-так швидше мені чим відписуватись). Пропоную оргитись простіше -я описав -ви спитали потрібне для вас та важливе..більше вже й не треба -стрічаємось в умовленому місці.
:hi2:
пс2: всі поїздки та події -некомерційні!
пс3: я знаю що декого з амбітних веложижиків турбує що під нішими прапорами(хоч таке повсємєстно практикується в турклубному житті) але мій клуб іншу мету переслідує - тому обходимось без флагів.В звіті та іншій писанині своїй я як і колись до Сіриків завжди згадую причетність тих до тих-то клубів, форумів ;)
_Дяки
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#36472
16 червня (виїзд вночі в суботу )-18 червня(повернення в обід в понеділок)
загадковий "Тунель кохання" !!!

Перлина Рівненщини!
Романтичний природний зелений тунель крізь закинуту залізницю що доглянуто природою не гірше ніж королівським садовником!
Все описано тут: http://zhzh.info/forum/41-9459-373387-16-1339450331
пс: квитки беру завтра!
Бо щезають даж вночі як отой новий експрес.."інтерсіті"
Приєднуємось..не спимо в цьому болоті... Ж
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#36475
все обговорюється..але..кх..з тими хто їде :-P
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#36500
Купив квитки в віду відсутності інтересу (чи натяків) на бажання участі з боку....
Але хто захоче- ще не пізно..
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#36502
ТК Поліське Джерело, інтерес і бажання є... але є нема можливості динамити роботу. Та із місцем проживання нічого не зрозуміло :)
Аватар користувача
By DIESEL
#36504
ТК Поліське Джерело писав:Купив квитки в віду відсутності інтересу (чи натяків) на бажання участі з боку....
май терпіння...
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#36506
DIESEL писав:терпіння...
пояснюю чому так за квитком рвонув -на ЖЖ ж було написано "залишилось" 30 плацкартів". Сьодня о 15-00 вже було тільки 3 ! Поки я зірвався поїхав -залишилось два квитка.Один я й купив.Цей напряг виник через модернізацію укрзалізниці..хз шо вони там напланували -але стало менше і потягів, і причепних, і вагонів...
пс: Між іншим повернення в Бердичів пізно ввечері в неділю -якраз на роботу в понеділок...кому там..ще й поспати вийде
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#36508
о так якщо в недылю ввечері то це зовсім інше!
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#36525
ANTOSHKIN писав:це зовсім інше!
ну і ?
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#36839
завтра (24.06) хто мо хоче скласти компашку- "Селами Житомирщини" -Виїзд о 4-00 ранку.Велофотопрогулянка Ж-селами крюком на північ до Малина-Радомишль-Ж по трасі Кілометраж 200+км. :-?
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#36914
Завтра (четверг, 27-ме) хто хо катнуть 200+ км фотоселами? мікроанонс...виїзд вранці в 5 ранку десь..північ-до Малина..До Радомишля( не по дорозі, просто напрям), до Фастова -там дизель до Ж
Аватар користувача
By jazzec
#36915
ТК Поліське Джерело писав:хто хо катнуть 200+ км фотоселами
боюсь шо такими пробігами ти всіх відлякуєш...
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#36917
jazzec писав: боюсь ...
ключове :oppa:
хто хо -не потребує завлєкалок, зазиваній, розписів по дрібницям..просто у людини або є відчуття участі в подібному, або нема..і тоді вже шукається тіпа причина: місто проживання топікстартера вдрух не відоме (с) :bayan: ,те не то..те не так. А я нікого не аналізую -я написав, почекав, сів-поїхав.Все просто. Проте якщо долучень не буде -я в кінці сезону( вашого, загальноприйнятого велосипедного) цю тему прихлопну як дармачасовитратну :kazyavki: :cry:
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#36921
jazzec писав:боюсь шо такими пробігами ти всіх відлякуєш...
а мне кажется нам таких покатух нехватает :)
я вот хочу в такую. поеду скоро.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#36923
ТК Поліське Джерело писав:5 ранку десь
ага..ага... :bayan:
карашооо. поооспав :oops: :cry:

Добавлено спустя 3 минуты:
Egor_Goodman,
я взагалі дивлюсь чуть не кожен велорегіон свої марафони оргить..придумав був ідею нашого -Поліьського марафону "Залізний поліщук" ..тіпа. Сто( дєті) Двісті (мастєр) км безжалісними болотами,глухими лісами, пісками, кам`яними горками -місце зовсім поруч...необ`їжджене даж покатухами.Забув про цю ідею -ібо ніхто в нас таке не їздить...крім 2-3 може.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#36946
8 липня (неділя)

"Таємниці Київського Полісся "

Перший велопохід вихідного дня (ПВД) із серії опробованих розроблених веломаршрутів Житомирщини
Того року з Жорою його двічі катали-перекатували...
Шикарна насичена програма, доступно для новачків ,всього 70-80 км
Деталі ввечері ......
Аватар користувача
By Tina
#36947
прекрасний ПВД, попередньо +1
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#36948
ТК Поліське Джерело, дата?
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#36973
Snumsmumrik, тобто дата?
___________________
Приєднуємось до красівої насиченої поїздки..все описано на форумі ЖЖ. Чекаю якісних учасників. :hi2:
http://zhzh.info/forum/41-9459-2#378615

Зображення
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37024
Виїзд о 10-00 в неділю 8-го липня
Місце збору -майдінчик (в тіні) перед "Фуршетом" на Польовій

Сьогодні їздив фрагменти цього маршруту
Приємні новини:
в лісі прохолодно ( а лісу більшість в нитці) не дивлячись на +31град!
комарів майже немає!! На відміну від мошки..але та тіко жужжить -не кусає
В програму явно увійдуть стопи на спустошення чорничників
Отримав більш точні орієнтіровки на стелу на "Березовому болоті"
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!