ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Велоподорожі рідним краєм
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By jazzec
#37038
Джерело, а мене візьмете?..в мене очі не блакитні... :stid:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37045
ну шож..заґрунтуєм пісочком..підмалюєм небом, заполіруєм Тетерівським вітерцем...і буде ніщтяк :hi2:
By Tol
#37059
Попередньо +1
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#37060
+1
jazzec писав:.в мене очі не блакитні...
в мене блакитні ...фух
Аватар користувача
By vvtz
#37076
Іще плюс один.
Аватар користувача
By INSPIRE
#37077
Если не поменяются планы, я тоже буду.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37133
hey guys ,Go!
( Гей Гооо...В гай!(укр) :)
Все без змін.Завтра.
Ваш - Йа
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#37139
давно я не ездил 70 км за 10 часов :)
покатушка в стиле 2007 - 2009 года когда мы с Карлсоном колесили по окресностям и нам все было впервой и интересно, сейчас как то выбираю покатушки более короткие по времени. да и маршрут не особо интересует.
Современем приедается даже самое вкусное блюдо.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37140
але ж це було хвірмене блюдо від Шеф-кухаря Йа! :oops:
Засім дозвольте спасібо всім
Каньйон "Михалин" понад безименним потічком в колишньому с.Кокаринці (чи як його там)
Зображення
(по лінку повнорозмір)

Добавлено спустя 15 минут 53 секунды:
Кста порився (тіко в неті, без своїх книжок) -все що зв`язано з отим написом на камені -веде в Польщу -це і люди, і місто, і села...шо підтверджує басню бабки (того разу шо я був) по підпис паном своєї камневироботки перед втіканням від рад.військ.
А ще там є що це давня назва села на волині, Жаборичева...када прийшли поляки -назвали від пана -Михалин))) тобо корені все ж польські у того...лано..піду подрємлю....
пс:шкода шо Паганеля не було -такий любитель вродь подібного
Аватар користувача
By Tina
#37143
Мої дяки турклубу "Поліське джерело" за змістовну покатушку. Цікавинки, які ми знайшли (козацькі хрести, загадковий надпис Michalin) залишили більше запитань чим відповідей, в інеті нічого конкретного не має. Спробую пошукати ще на досуге ;)
Аватар користувача
By lakmus
#37144
Декілька фото:
Аватар користувача
By jazzec
#37145
lakmus писав:Декілька фото
смачні фото...

а шо це за Іхтіандр? Русалок фотає?
By monstr
#37146
jazzec писав:а шо це за Іхтіандр? Русалок фотає?
mokrizzonni))))
Аватар користувача
By jazzec
#37147
monstr писав:mokrizzonni))))
скоріше "Мокрий Джонні"... :D
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37154
Джазєц ти тиліпат, аднака :shock: . У мене на роботі таке пацани нашкрябали на компутері...када втомились вивчать прально як звать мій вєлік (ну і мене, тоість) :D
____
Пасіб за хвотки :hi2:
Востаннє редагувалось 09 липня 2012, 16:06 користувачем ТК Поліське Джерело, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37156
Щаз я розберусь з банером-розукрашкою для дєтдома і викладу всі ваші хвотки...десь вночі))
Аватар користувача
By Tina
#37165
ось натрапила в неті на ще одну версію напису "Mikhalin": буцім-то всім відомий Густав Олізар заложив тут парк, використавши особливості ландшафту, а саме-випираючі з землі гранітні скелі, і назвав їх на свій розсуд, наприклад "Mikhalin", або "Михайлін" - камінь на честь Михайла Бестужева, друга Олізара
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37166
ААА! Нє, ну як таке самвидав відкриття назвати? Ночами не спить, а шукає відповідь, оскільки там більше питань чим відповідей ми находили :hi2:
Красіва історія, завтра закину трошки фото і нехай хто не був і ридає зараз -рішає, чи красіві то місця, чи то "воно не варто шоб сюди їхати"(с) .
Але ж в самому Коростишеві та навкруги тож хватає скель, але сам Олізар закладаючи парк саме ці (!!!) отак романтично обізвав...А у нас походу пацани такоє приземльонне придумували, і про покришки "Мішлєн" і ще шось навмисно не помічаючи букву "а" :stid:
Леді Ті -позвольте вклонитися :give_rose:
_______________________
вибрані троха редактовані фото учасників тута: (повнорозмірні оригінали)
https://www.dropbox.com/sh/jw0iukf0090lfcn/dYWfq9beey
Увага: щоб зкачати оригінал фото в чорному вікні(коли клікнете на фото) праворуч тицяєте кнопку "вью оригінал"
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#37171
Дуб дубом.

Добавлено спустя 17 минут 35 секунд:
Соглашусь с Пашей, есть у нас в Ж много красивостей, мне в этой покатушке понравилась - ЧЕРНИКА ! :) и ... неужели все? :stid: ну еще кое-что -

а еще колодец около которого Юра-Эколог устроил всем желающим душ. Купание понравилось в пруду чайного цвета, с разнотемпературными слоями воды.

сказки лесовых людей про то что мобильники разрушают информационное поле земли, открытые Антошкиным следы Анунаков и их вечных спутников Анунахов. Сразу вспомнилась параллель с произведением Е.П. Блаватская. "Загадочные племена на Голубых горах" про Тоддов и Курумбов :D
СпойлерВідобразити
http://www.magister.msk.ru/library/blav ... vplemn.htm
Тодды! Курумбы!" - почти закричал он, придя в азарт. - Тодды почти свели меня с ума одно время, а муллу-курумбы доводили меня не раз до белой горячки! Как и почему, - узнаете после. Но, слушайте. Если кто из наших правительственных идиотов (dunces) скажет вам, что он хорошо знает и даже изучил тоддов, то скажите ему от меня, что он хвастает и лжет. Этих племен никто не знает. Их происхождение, религия, язык, обряды, предания, все это terra incognita для ученого, как и для профана... А их удивительная "психическая сила", как ее называет Карпентер,<<1>> их так называемое колдовство и дьявольские чары, кто может нам растолковать эту силу? Это непонятное, ничем необъяснимое их влияние на людей и зверей; у тоддов - к добру, у курумбов - ко злу, кто может разгадать, показать нам, что это такое, какая это сила, которою они орудуют по своему усмотрению? У себя дома мы, понятно, смеемся над нею и их претензиями. Мы не верим в магию и называем веру в нее туземцев суеверием, ерундой. Мы и не посмеем ей поверить. Во имя нашего расового превосходства и всеотрицающей цивилизации, мы обязаны отвертываться от такой чепухи. И однако же наш закон признает фактически эту силу, если не в принципе, то в ее проявлениях, наказывая обвиняемых в ней под разными замаскированными предлогами и пользуясь многими лазейками нашего законоведения... Этот закон признал и самих колдунов, повесив вместе с их жертвами и некоторых из них, не только за кровавые, но и за те бескровные, таинственные убийства их, которые никогда еще не были легально доказаны, в тех драмах, которые так часто разыгрываются здесь между колдунами Нильгири, с одной, и туземцами долин, с другой стороны..."
также остался непонятым мотив фашистов сжигающих села, при том что местные говорят что - партизанского движения у нас небыло... да и откуда ему взяться если как поговаривают из наших мест знатные полицаи выходили... (памятник закопанным заживо жителям окрестных хуторов около с. М.Кошарыща)

п.с.
реклама покрышек на камнях тоже ничего, этож нада как маркетологи у них работают :)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!