ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Велоподорожі рідним краєм
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By lakmus
#37183
Була чудова краєзнавча покатушка.
Лісові комарині стежки-дороги, манливі ягідники, озера з приємно-охолоджувальними купаннями, пряно-ароматні луки, загублений в лісі загадковий каньйон в оточенні вікових сосен і старезних дубів...
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#37184
lakmus писав:Була чудова краєзнавча покатушка.
Лісові комарині стежки-дороги, манливі ягідники, озера з приємно-охолоджувальними купаннями, пряно-ароматні луки, загублений в лісі загадковий каньйон в оточенні вікових сосен і старезних дубів...
лукавишь, каньон посредственный, несколько валунов и все ... а нуда тыж не красивый - красивый, загадочный да, надпись на камне загадочная. А все остальное правда :)

п.с.
набери мну :telefone:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37189
Egor_Goodman писав:набери мну
:kazyavki:
_________
lakmus писав:Була чудова краєзнавча покатушка.
це чиста правда..і про комарі -але ж де їх немає? і про пісок -але ж це оффроад, "Таємниці Київського Полісся" - завчасно анонсовано організатором. І мене пісок тож не радував..але та дорога перш за все -історична частина з пошуками..а потім вже просто "покриття"...і далі у Олежика усеньке -правда :hi2:
А Гудман просто не роздивлявся по бокам.Кожному своє.Тут я без претензій когось пробити на "фігасє!" :cry:
Да -воно заросле, закинуте, непривабливе для пересічного турЫста -але в тому то й + в його феншуйність -шо про нього ніде ніхто нічого не зна і не висвітлено ! А це ж ще історично цікаве місце...скоро ми вам розкажемо! :pump:
А кілька казкових фото, лише жменька з каньйона -вже сьодні
___________
кста -дощу таки не було..хоч і насміхались надо мною..да й квіточки ті для моєї дєвочки, це не "Козліна смерть"..чи як ви їх там назвали..а няшненькі маттіольчики :-P
главное достоинство маттиолы - чарующий аромат, который усиливается к вечеру. За это маттиолу двурогую называют ночной фиалкой :oops:
Всім пасіб і удачек..і до зустрічі в нових пісках-болотах :cool:
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#37191
ТК Поліське Джерело писав:"Козліна смерть"..чи як ви їх там назвали..а няшненькі маттіольчики
да спецом проверил.
действительно - куриная слепота вот такая
Зображення
By Tol
#37195
Дякую всім за веселий, красивий, насичений день.

Добавлено спустя 19 минут 21 секунду:
[также остался непонятым мотив фашистов сжигающих села,


Загальна практика фашистів - за одного вбитого їхнього, кілька десятків мирних жителів. Думаю хтось не втерпів і "замочив" фашиста в тих місцях - от вони й "відповіли".
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#37218
Все пути одинаковы - они ведут в никуда. Спроси себя, есть ли у этого пути сердце? Если есть - путь хорош; если нет - он бесполезен. Все пути ведут в никуда, но у одного пути есть сердце, а у другого - нет. Один путь доставляет радость, и пока ты идёшь по нему - ты неотделим от него; а другой путь заставляет тебя проклинать всю свою жизнь. Один путь наделяет тебя силой, другой - лишает её.
Карлос Кастанеда
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37224
Красіво і прально сказано. Головне в житті не дорога і не цілі в кінці, ібо вони не є суттю життя, головне - пройти цікавий шлях..шось таке..це із дзенів Лао Цзи
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37522
Їдемо супермарафони(брєвєт) ! Хто хо в цю неділю 300+км , далі релакс, 12-го 400+км, далі 19-го 500+км.Все канешно проби, згідно сигналів здоровля!
Все описано на ЖЖ http://zhzh.info/forum/41-9459-386080-16-1343250079

Завтра тренувалка 150км в середньому темпі (25++) після 16-00 на Звягельську трасу..десь. Хто хо -краще дзвоніть -ібо не в сєті єссно.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37912
16 вересня велопоїздка в Радомишльський замок
Є попередня домовленість.Мінімальна група- 5 осіб (вєлікі не щитаються) :cool:
Формат: шосейний велопробіг групою(струною даж, на колесі , тобто). 152 км.Нетемпово.
Виїзд близько 9-10 ранку.
Все узгоджується
Записуємось!
Аватар користувача
By Deepreset
#45333
а никто случаем не планирует ПВД по окрестностям Овруча (в частности по Словечанско-Овручскому кряжу) в период 25.08 - 07.09 ?? Уже который год хочу катнуть, да не с кем, а у самого опыта походов нет (разве что однодневные) :-?
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#45335
ОСЕНЬю поедем туда за мёдом и клюквой.
но скорее конец сентября начало октября.
Аватар користувача
By krecc
#45338
Egor_Goodman писав:ОСЕНЬю поедем туда за мёдом и клюквой.
но скорее конец сентября начало октября.
:so_happy: Я за!)
Аватар користувача
By Deepreset
#45339
и я. Просьба сделать анонс за две недели до, желательно выходные дни.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!