ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Гірські велоподорожі
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By vvtz
#37220
По результатам обсуждения вчера решили:
Выезд 4.08.2012 в субботу,
Приезд 11.08.2012 в субботу.
Едем через Франковск.
Расписание поездов:Відобразити
Туда, в субботу 4.08.2012
6461/6462 Козятин-Коростень
Житомир......17:24
Коростень....19:39

43 «Прикарпаття» Київ-Івано-Франківськ (ІФ)
Коростень....20:46
Новоград.....22:12
ІФ...............05:45

6432 ІФ-Коломия
ІФ...............09:10
Коломия......10:50

Назад, в пятницу 10.08.2012
6404/6403 Рахів-ІФ
Рахів.......14:58
ІФ...........19:34

43Л ("ПРИКАРПАТТЯ") ІФ-Київ
ІФ..............22:37
Новоград....06:01
Коростень...07:08

877 Коростень-Житомир
Коростень...07:52
Житомир.....09:25
Билеты берём сегодня, в четверг 12.07.2012, сбор на вокзале в 19:30.

Бюджет поездки изенился в сторону увеличения. Решили, что 1000 грн будет норм.

Участников пока железно семеро, только Колючий куда-то пропал.

Попробуем решить всё-таки вопрос с регистрацией некатегорийного похода, хотя бы маршрутный лист заиметь - так нам будет проще общаться с погранцами.

Всем участникам просьба скинуть мне в личку свои паспортные данные до конца этой недели (до 15.07.2012): ФИО, дата рождения, серия и номер паспорта, кем и когда выдан паспорт, адрес проживания.
Аватар користувача
By jazzec
#37221
vvtz писав:Попробуем решить всё-таки вопрос с регистрацией некатегорийного похода
це може бути 1-ка!
Аватар користувача
By kolu4iy
#37222
пардон, я пас.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37225
то значть ви не бажаєте кілька савєтів від того, кого двічі пагранци із доками на руках повертали подалі від кордону, і савєтів як тоє обійти? Я ж не смію лізти..
Аватар користувача
By dirtdisc
#37226
ТК Поліське Джерело, не сприймай оті "заяви" на особистий рахунок.Якщо знаєш щось корисне - кажи, думаю це аж ніяк не завадить і вдячні знайдуться ,а всі "нєсогласія" потім можна легко зачистити.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37227
не на особистий, а пропонував просто ж вище -зустрітись реакції не було(( Мені он шити треба, потім хвотки крутити, потім в місто бігти -шо тут вам розказати))).Кажу -давайте вживу заразом і маршрутну книжку отримаєте, і рекомендації дружні..і пр. Не завадить! Вам же краще! :hi2:
Аватар користувача
By vvtz
#37235
ТК Поліське Джерело писав:не на особистий, а пропонував просто ж вище -зустрітись реакції не було(( Мені он шити треба, потім хвотки крутити, потім в місто бігти -шо тут вам розказати))).Кажу -давайте вживу заразом і маршрутну книжку отримаєте, і рекомендації дружні..і пр. Не завадить! Вам же краще! :hi2:
Щось я пропустив пропозицію зустрітись... Могли б сьогодні, якраз як квитки брали. Можна на кругосвітній покатушці в суботу чи в неділю, чи коли вона там.

До речі, квитки всі у мене.
Аватар користувача
By jazzec
#37239
ТК Поліське Джерело писав:то значть ви не бажаєте кілька савєтів
ТК Поліське Джерело писав:пропонував просто ж вище -зустрітись реакції не було
Паша, ми тільки за, але...перечитав тєму - прозиції до цих постів не бачу! або ти її так завуалював...
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#37244
да Пашка, пропозиці\ або навіть натяку на форумі не було!!!
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37246
та да...немає..скажімо так -я недописав :oops: натяк був в ее..в третьому пості від мну.
Аватар користувача
By jazzec
#37247
ТК Поліське Джерело писав:натяк був в ее...
дуже прозорий натяк, я б сказав, навіть, незримий! :crazy:
з понеділка якось зустрінемось...поспілкуємось...
Аватар користувача
By veloDM
#37256
Привіт хлопчикам і дівчаткам прошу надати мені список своїх улюблених пісень, В нас будуть танці на велосипедах у головній ролі соло танцюриста звісно буду ANTOSHKIN 3-рох кратний чемпіон прижків на велосипеді, переможець "Cпіви туземців 2011", в групі підтримки будуть не менш відомі танцюристи-велосипедисти це и Я и Паразит, а також Кубик, Ввтз, Паганель,Джаззец, Дёрт. Будьте певні ці хлопці знають свою справу і якщо ви замовите білети вже сьогодні отримаєте пряму трансляцію з місця подій!!!

P.S. Порада замолюєте самі файні пісні на 3-4 день(походу) там буде складно, а тому гарна пісня дасть наснаги і сил здолати складний шлях з посмішкою на обличчі.
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#37258
veloDM писав:P.S. Порада замолюєте самі файні пісні на 3-4 день(походу) там буде складно, а тому гарна пісня дасть наснаги і сил здолати складний шлях з посмішкою на обличчі.
я на Каррпатию закачивал на телефон Высоцкого, когда силы есть помогает, когда нет, .... мысль кружится вокруг двух вещей - где упасть поспать и где взять поесть :)
Аватар користувача
By veloDM
#37260
Мой комплкет:

Вело кофта с рукавами.
Вело штани с рукавами для ног.
жменька таблеток
дождевик
спальник
каремат
кружка
ложка - вилка
плавки
Музыка

Из общих вещей могу взять:
Код: Виділити все
//maxWidth вес вещей
//maxWidth объём вещей

if(maxWidth < 3 AND maxSize < 5 ){
    bag->packItemsIntoTheBag(items)
}else{
   mouth->say('too large size or width of the items to pack');
   consciousness->debug('those crazy guys tried to pack almost buggage to me.');
}
Щось зимно тут у вас на форумі, атмосфера як у дощливий день, без проблисків сонця... Поки ви прокинетесь і напишите відповідь, піду поки кудись ще пошукаю світла. ...
Аватар користувача
By kuzart
#37277
Наскільки мені відомо, відповідно до "Правил змагань зі спортивного туризму" для керівництва спортивним велопоходом 1 к.с. достатньо мати досвід участі у поході 1 к.с., тож формально Віктор цілком міг би стати керівником і оформити маршрутну книжку. Більше того, стосовно керівника 1 к.с. там у правилах є виноска, що "допускається керівництво походом туристом, який не має досвіду участі в поході 1 к.с., але на думку МКК, володіє достатнім туристським досвідом, отриманим в некатегорійних походах". Тож якщо житомирська МКК погодиться, керівником походу офіційно може бути Вова або будь-хто з групи. Тож подумайте, спробуйте. 1 к.с. - це сходинка до участі у цікавіших та складніших походах з іншими групами та велоклубами, в інших районах, де самотужки організувати і провести похід складно або й небезпечно. Якийсь сенс у категорійних походах все ж є, просто до всього треба підходити з розумом, а не формально.
Аватар користувача
By veloDM
#37286
Самотність космічної пустоти
окутали мене неначе сон,
Я вже не хочу далі так...
Мене тут вже немає...

Я хочу бути серед зорь
у повні груди дихати
і радісно і без печалю
ковтками я повітря поглинаю...

Той свіжий вітер що у горах...
серед струмків, озер, річок,
Моя душа вже там,
мене вже тут немає.

Я вже десь там, сижу мабуть,
біля багаття, спорстерігаю небо,
і тисяч зорь я бачу там,
мрійливо думаю про всесвіт...

Я їду стежками у горах,
тяжка, але цікава там дорога,
Смереки, стежки, та бугри,
мене вже тут немає....
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#37294
veloDM писав:жменька таблеток
шось мене ця фраза , яка звучить з твоъх вуст, навіває сумнів :supergood: обов"язково прочитай інструкцію перед використанням !
Аватар користувача
By jazzec
#37319
vvtz писав:Мотиватор
ууу...смачненький!
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#37321
vvtz писав:Мотиватор:
http://uzoranet.livejournal.com/1198919.html
чтож ты творишь?!!
кто работать будет с такими мотиваторами? это самый настоящий демотиватор!! :evil:

хоть бери пакуй рюкзак и иди в горы :mad: , классные фотки, узнал много мест на них :)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!